Opinie Dzień w muzeum

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Oj Johny jest pomocny pisałem już o tym bo u mnie z Czaszkowca wypadało 76 szt
     
    ewanta i Frytka2012 lubią to.
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja zrobiłam do pnącza i dalej to już jestem bez szans bo event się kończy.
    Bez różowych zagród będę żyła i grała na ile mi BP pozwala.
    Trochę złości mnie i jest mi zwyczajnie przykro że w tom roku kalendarzowym
    tylko raz na moim kole "wykręciłam" bonus 100% do stodoły.
    Mam jeszcze trochę Sn-u i mogłabym go użyć ale nie cierpię być niejako zmuszana
    do czyszczenia stodoły przy każdym evencie lub kupowania luksusowych wejściówek na koło
    bo z tych uzyskanych z gry nic ciekawego nigdy nie wylosuję. Może ktoś powie że przeginam ale
    niestety tak jest, nawet z zakupionego pakietu Ts-ów dostałam same starocie.
    Chyba za długo już gram.
     
  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jeszcze 53 wypadajki i chyba zdążę. Gratulacje dla tych co już skończyli 3mam kciuki za walczących:)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I ja wreszcie dotarłam do neonków.:)
    Mam psy, kameleony, konie i osły, niestety strona hostingowa nie chce współdziałać i będzie bez obrazka.
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    Mi brakuje jeszcze 1340 amonitek i 258 narzędzi :sleepy::sleepy:

    mam zamiar to skończyć bez kupowania wypadajek :) trzymajcie kciuki :)
     
  6. netka205

    netka205 Koneser forum

    Nie wiem w jakiej ilości jest pomocny... ale zauważyłam u siebie to samo co ewanta, że jak mam wystawione JC (1 na polu i 1 w drzewie) ilość wypadajek jest mniejsza niż jak siedzą w pasku :p
     
    ewanta lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeden nic nie zdziała, ci eleganci działają "w stadzie" podobno tak co najmniej 18 musi być ;)
     
  8. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Mnie z tej rośliny eventowej z Czaszkowca który rośnie 4 godz wypadało 76 szt wypadajki to chyba coś daje
    A miałem wystawione ich 23 szt na polu i 1 na drzewie
    I na jutro już są gotowe [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2020
    ewanta lubi to.
  9. netka205

    netka205 Koneser forum

    xD o to mi właśnie chodzi, że jeśli ktoś nie ma ich powyżej podobno 18 xD to nie ma sensu ich wystawiać a zwłaszcza kupować jeśli nie zamierzamy ich mieć w takiej ilości
     
    gosiunia007, izabell2468 oraz ewanta lubią to.
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    U mnie eventówka skończona wczoraj przed 17stą, ale wypadalców mi brakuje i to sporo.
    Zasiałam anturium i podlałam kropelkami i tylko 20szt. -.-
    Teraz zasieję paprykę z maską tiki i dwoma skracającymi czas przetworami z rzemiosła, ale ta rośnie krócej...
    Szkoda mi SN, ale brak jeszcze 140 wypadajek, a przecież się nie poddam teraz :p Neonki czekają!
     
    agi31 i izabell2468 lubią to.
  11. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    [​IMG]
    I dały tyle wypadajek [​IMG]
    Ale rośliny jeszcze brakuje 1755 ale dam radę,a sieje Amonitke


    Czy mogę się spytać Ciebie skąd zdobyć tyle Jaśków (23),bo ja mam zawsze problem z wypadajkami i przez nie nigdy mi się nie udaje zakończyć eventu,tak jak dziś.Już nawet nie próbuję 6 godz do końca
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    że jeden nic nie zdziała to wiem, ale żeby przeszkadzał??? ;)o_O
     
    netka205 lubi to.
  13. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    Jaśki do kupienia się pokazują na kącie do 5 szt.I dlatego nie wiem skąd wziąć te inne
     
  14. netka205

    netka205 Koneser forum

    też mnie to właśnie dziwi, zwłaszcza w tym evencie bacznie obserwowałam ich ilość, bo z roślinką dałam radę, ale poległam na wypadajkach. Gratulacje dla tych co zdobyli neonki :D
     
    izabell2468 lubi to.
  15. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Prawie wszystkie zdobyte w Balonie podczas G&T
     
    izabell2468 lubi to.
  16. asienka26

    asienka26 Komandor forum

    u mnie z ewentowki 4 godz 96 wypadalcow 32 jaski warto bylo oddawac roze:D
     
  17. CiociaUla

    CiociaUla Czeladnik forum

    Dzięki za odpowiedz.Powodzenia wszystkim grającym,ja zakończyłam na pnączu :D i jestem zadowolona
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a z neonowych to prawie wszystkie na k czyli koza, kot, kameleon i mysz.
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no trudno zakończyłam przed końcem duzym 6 bananów :pale walczyłam do końca :Dneonków ni mom a czort z nimi :Dtak bardzo mi na nich nie zależało mam ich dużo i w pasku siedzą :wuerg:i tak ciekawego nie wychodziło to i mnie by sie nic nie dostało a po po drugie neony rozdaje na G&T :D jak ktos chętny to zapraszam sówka lata ;)
     
    kalinamala, izabell2468 oraz kornik1 lubią to.
  20. dotas

    dotas Stały bywalec

    Ja mam jednego jaśka. Nawet go wystawiłam na pole, ale chyba nic nie daje. Roślinkę udało się zdobyć, ale jeszcze 202 wypadajek brakuje. Marne szanse na zdobycie, ale wczoraj myślałam, że nawet rośliny się nie uda. A tu niespodzianka.
    Gratuluję wszystkim co skończyli. Powodzenia dalej walczącym. Ja dalej walczę o wypadajki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.