Opinie Dzień w muzeum

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Co za wiadomość! Kociana Jones wystawił na widok publiczny swoje liczne eksponaty i zaprasza cię na zwiedzanie swojego nowego muzeum! Odwiedź je już teraz!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Piątek, 04.09.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 08.09.2020, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    zerknelam na poradnik, :),ewent ciekawy:), zaczne:), ile zrobie to moje, ;)
     
  3. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Wybieram Amonitkę, dłuższy czas, nie trzeba będzie tak często wchodzić na Farmę
     
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Chyba dobrze zrozumiałam że i tak będzie trzeba wysiać te 2 rośliny?
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dzień Dobry
    Chyba sobie po przerwie machnę evencik luknęłam na poradnik ale:

    "..Po pierwszym wejściu na wydarzenie każdy z Graczy stanie przed wyborem, którą z roślin siać jako pierwszą."

    Czy ten wybór rośliny to przed każdym kolejnym krokiem jest?
    Niby oczywiste a nie oczywiste:p
    No nie wiem, własnie nad tym dumam- może ktoś nas oświeci :D
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    też tak mi się wydaje. różnica jest w oddawaniu do misji - którą najpierw.
    ponieważ rząd chmur jest w połowie to tej drugiej nie trzeba będzie oddawać jak ktoś chce tylko do pnącza.
    proszę poprawić mnie jak coś źle myślę :)
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak musimy wysiać 4.910 amonitki i 9.250 czaszkowca oraz uzbierać 1.120 wypadajek.
    Wg mnie na początku decydujemy od której rośliny zaczynamy i tylko tą "ścieżką" idziemy, czyli decydujemy które nagrody otrzymamy.
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    W zgaduli Grecia z Norbim napisała że środkowa nagroda będzie za całość.Wygląda na to że jednak będzie trzeba.
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    nagrody są bardzo podobne - różni się tylko kolejność ich zdobywania /chyba:) /

    myślę, że nie trzeba całości - można tylko do pnącza
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma większego znaczenia od której rośliny się zacznie, jeśli ktoś chce zrobić wszystkie 12 kroków. Jeśli podsumujecie wymagania i nagrody, to dla obu tabel są dokładnie takie same. Różnica jest, jeśli ktoś chce poprzestać na części nagród, np chce dojść tylko do kroku z pnączem. W takim wypadku trzeba się zastanowić nad wyborem zależnie od tego, która roślina bardziej pasuje czasowo, albo które nagrody bardziej się podobają.
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Mnie zastanawia skąd bursztyny będziemy brać ?
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dostaniemy od BP :)

    Dodam tylko, że mechanika eventu przypomina wydarzenie Ścieżki alchemii. Może ta informacja będzie pomocna:)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wiem , że 5 szt na początek , a dalej co ?
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Kiedy i gdzie i w którym momencie? bo nie widzę w poradniku, prócz tego, że nam dadzą 5 szt na starcie i koszyki a 10 szt potrzeba do młyna :music:
    Na początku wydarzenia każdy gracz otrzyma 5 sztuk Bursztynu.
    [​IMG]
    Pójdziemy nad morze i poszukamy xD:cry:
     
  15. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    W obu przypadkach wybieg dla mant i zebr , mogli chociaż urozmaicić ,a może szykuje sie w przyszłosci jakis event lub hodowla z tymi zagrodami?
     
  16. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    nie urwało mi ;) ja Bahę od ładnych kilku lat traktuję jakoś tak po macoszemu xD byle coś rosło długo i nie zawracało gitary...
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Już Marion wszystko wyjaśniła. Faktycznie nagrody są takie same, tylko kolejność zdobywania różna.:)

    * * *
    Jeżeli ktoś zużyje 5 szt. bursztynów do jednej rośliny, to bez kupienia koszyczka nie zrobi całości eventu.
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W poradniku nie widzę informacji o wyrównywaniu liczby bursztynu do 5 szt. co 5 h. To dopiszemy.
    Jeśli chodzi o produkcje w młynie, to nie dopatrzyliście, że są dwa warianty produkcji każdej z roślin. W jednym jest zużywana 1 szt. bursztynu, w drugim 10 szt.
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dla mnie nie bardzo, bo nie szłam ścieżkami alchemii, poza tym nie ma tej informacji w poradniku.

    Chyba nie ot o chodzi, by biegać po różnych poradnikach do 1 eventu:oops:
    Poza tym nie ważne co przypomina - też mam swoje skojarzenia :D, jeśli coś potrzebne, to powinna być informacja skąd to wziąć.
    2 warianty widać było ale o dopisywaniu no widzisz

    Ty nie widzisz a my gracze nie dopatrzyliśmy - ech:p
     
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    zrobi...co 5 h bedzie dopisywac 5 szt..przy stanie 0
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.