Opinie Dzień w muzeum II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Wszystkim Darczyńcom Serdeczne Dziękuję :inlove: udało się rzutem na taśmę przy pomocy Farmerów :p
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Do papryki, stosuję maskę tiki i alchemika (maść leczniczą i esencję wiedzy). Ani do papryki ani do innych warzyw nie używałam SN.
    Wzrost podstawowy papryki z 6 godzin, po zastosowaniu wyżej wymienionych dopalaczy, wody i zwykłego nawozu można skrócić do 3. Papryka dobra jest na dzień, na noc lepsza jest wspięga, kolczoch lub hanabero, w zależności od tego ile jest czasu do zagospodarowania.
     
  3. ekot57

    ekot57 Czeladnik forum

    Bardzo, bardzo dziękuję za wszystkie wskazówki :):):):) To był trudny event, mam nadzieję że w kolejnych eventach dzięki Twoim wskazówkom pójdzie mi lepiej. Wiem już co poprawić :D
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Trochę posprzątałam i usunęłam posty "wypadajkowe"...
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Był trudny, bo po pierwsze krótszy niż zwykle, tylko 5 dni, a po drugie ilości ewentówek do wysiania zajmowały prawie cały dostępny czas, a po trzecie te zasieki narzędziowe, ewentówka wysiana a wylotek brak wymuszający dodatkowe sianie.
    No nic, było, minęło, teraz trzeba siać na farmie na jutrzejsze wylotki.;)xD
     
  6. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Powiedziałabym bardzo trudny bez szczęścia na kole lub swoich bonusów, zapasu SN ,jaśków niewykonalne by zrobić całość.
     
  7. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Jejku udało mi się trafić z drzew jodełki akację srebrzystą ;) a tak poza tym 3 x drzewo życzeń xxl topola biala xxl oraz jodła xxl
     
  8. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    33 wypadajki za floreny
     
  9. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Ciężko było, ale się udało :) Jestem zadowolona, gdyż z tego eventu udało mi się zdobyć z tajemniczych sadzonek Akację srebrzystą i Kuflika, których jeszcze nie miałam :), poza tym z Piccolo wyskoczył Cylinder iluzjonisty, więc mega :)
     
  10. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Mnie dopisało koło (na początku gdy siałem dłuższą roślinę) oraz wykorzystałem zapasy SN też do dłuższej rośliny. JC mam jednego na drzewie i wystarczy. Przereklamowany item i tyle. Nigdy nie byłem fanem JC , a już szczególnie biegania z 30-ma Jaśkami z polany na polanę..... Event zrobiłem dużo przed czasem. Trudny był owszem, ale do zrobienia w całości. Bez armii JC również.
     
  11. igorAwadas

    igorAwadas Wyjątkowy talent

    Nie dotarłem nawet do pnącza :(
     
    Anetta41 lubi to.
  12. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    przy następnych Piccolo też proszę trzymaj kciuki mam florenowca nareszcie i do mnie zawitał
     
  13. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie z Piccolo Inwazja robali z zagadkowych mam drzewo kul armatnich
    i zagroda dla jeżozwierza
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event przeszedł do historii, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.