Opinie Dzień w muzeum II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Dokladnie Green jest jutro G&T zaczyna się o 14 :p
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Co prawda 2,5 godziny przed zamknięciem muzeum ale jednak i mnie się udało skończyć to oglądanie eksponatów.;)xD

    [​IMG]
    Ewent nie tyle trudny co wymagający i to nie tylko maski tiki, SN czy jaśków, a raczej dobrego rozplanowania i odrobiny wiedzy.
    Postanowiłam, trochę z musu, robić ewent bez specjalnych wspomagaczy, mam dwa drzewka SN, a całoroczne zapasy SN zeżarł szarłat w czasie dożynek, więc SN używałam bardzo oszczędnie. Zaczęłam od krótszej rośliny, bo w weekend łatwiej mogłam dopilnować zbiorów. Roślinkę owszem dość szybko wysiałam (pomogło 100% bez SN, +1 i dyniowy), ale zabrakło wylotek, warzywa załatwiły sprawę (2x papryka i kolczoch), zostało mało czasu na amonitkę, złapałam jedynie +1 i musiałam dwa razy czekać do po pierwszej w nocy żeby ją zebrać.
    Ale najważniejsze, że się udało, pikolak czeka na kolegów.;)xD
     
  3. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Brakuje 9 wypadajek, zielone kropelki znowu poszły w ruch. Dla Piccolo wychlapałem 3-tygodniowy przyrost SN. Niedługo się przekonam czy było warto.

    Nieumarły skarb, jest OK.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2022
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    niestety z braku wypadajek :wuerg:odpusciłam dwa ostatnie zadania tym razem picolak nie dla mnie :p
     
  5. ElaSSS

    ElaSSS Czeladnik forum

    brakuje mi 30 wypadajek:(((
     
  6. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    mi do pikolaka zabrakło...368 wypadajek, jakim cudem??
    nie wypadają z eventówek?
     
  7. ekot57

    ekot57 Czeladnik forum

    A tak podpytam bo ja gdzieś błąd zrobiłam a miałam bardzo podobną taktykę działaniaxD poległam na ostatnich wypadajkach. Czyli korzystałaś ze bonusu 100% zbioru do stodoły, użyłaś dyniowego prezentu (dekoracji) a te +1 to jest nagroda z koła fortuny? czy masz na myśli +1 za 9 żetonów sezonowych???
    paprykę i kolczocha sadziłaś na małych czy dużych polach bo one relatywnie mało PD dają? o_O
    Bardzo będę wdzięczna za podpowiedz:)
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Akurat 100% udało mi się wykręcić na kole fortuny, gdyby się nie udało wzięłabym bonus ze stodoły,
    dyniowy prezent to item, który czasem wypada z pikolaka, daje +2 dla roślin,
    +1 dostałam z koła fortuny, żetony sezonowe wykorzystuję na co innego.;)
    Paprykę i kolczocha siałam na małych polach, w tym przypadku PD jest nieistotne. Na wylotki ważna jest długość wzrostu, czyli im dłuższy jest czas wzrostu rośliny tym da więcej wylotek, ale możemy bezkarnie skracać ten czas wzrostu czym się da. W przypadku wysp możliwości są ograniczone, nie ma szklarni, alchemik nie na wszystkie rośliny. Najlepsze na wylotki są warzywa, bo można zastosować i maskę tiki i alchemika.
    No i małe pola bo jest szansa, że każde pole może potencjalnie dać jedną wylotkę, czyli np. mając 41 dużych pól na plantacji możesz dostać maksymalnie 41 wylotek, a mając 188 małych pól, potencjalnie można uzyskać 188 wylotek.
     
  9. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Nie uda mi się drugiej części skończyć 200 szt roślinki brakło cóż bywa . Najważniejsze że pnącze jest bez picollo się obejdzie może następnym razem
     
  10. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Mam 691 wypadajek na obecną chwilę. 15 sztuk mogę kupić bo mam tylko 30 florków, nic mi już nie wypadnie. Brak mi jeszcze 4 sztuki. Jeśli jeszcze mogę kogoś prosić bo już dostałam pomoc od wspaniałych farmerów, to uda mi się zdobyć pnącze. Proszę o 4 sztuki :)
     
  11. ekot57

    ekot57 Czeladnik forum

    to już wiem gdzie zrobiłam błąd :p ja byłam pewna że to im więcej PD ma roślina tym większa szansa na wypadajki i jak juz miałam tą pierwszą rośline 4 godzinną to siałam ją z SN na dużych polach żeby zebrać 710 wypadajek do pnącza.
    Następnym razem muszę przetestować te warzywa na małych polach. A do małych pól z papryką stosujesz SN?
     
  12. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Brakuje mi 55 sztuk. Zobaczymy ile wypadnie, resztę dokupię... :) Wszystkim dziękuję za pomoc :) Jakby coś ,mogę komuś jeszcze wysłać po wypadajce ; mam 3 sztuki.
     
  13. ElaSSS

    ElaSSS Czeladnik forum

    zabraknie mi chyba ok 15 szkoda trochę:(
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Dokupiłam ostatnie 50 sztuk :) Pnącze jest :) Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc :)
     
  15. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    No i malinka gratki wielkie ;)
     
  16. kamder

    kamder Hrabia forum

    Z rzutem na taśmę udało się zrobić w całości przy umiarkowanym użyciu zasobów :)
    [​IMG]
    Mogę wysłać narzędzia, jeśli komuś brakuje :)
     
  17. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    roślinki to jedno, a 710 wypadajek uzbierane? to jest hit! chyba kupić za ponad stówkę pakiet
     
  18. TLaskowski

    TLaskowski Czeladnik forum

    Zbrakło 147 wypadajek. Może gdyby nie przerwy w dostawie prądu i Internetu to pewnie czasu by starczyło. Za floreny nie będę dokupywał.
     
  19. wikua999

    wikua999 Forumowy żółtodziób

    mi brakuje 150 sztuk. jak zwykle jak nie kupisz koszyka to nie zrobisz. Darmowa gra z MIKRO płatnościami
     
  20. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ja już pasuję,zabrakło mi 50 szt, wiec wydałam floreny i pnącze mam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.