Opinie Dzień w muzeum II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosik43

    gosik43 Forumowy żółtodziób

    jak tu zrobić tyle wypadajek ???
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    Witajcie ja też mogę zaliczyć się do grona tych co udało się skończyć ivencik za tych co jeszcze walczą trzymam kciuki na noc wystawię osiem Piccolo może coś ciekawego wpadnie
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z pikolo bajkowe źródło (15x 1 SN).
    Cóż, nie zawsze będzie cylinder, ale to naprawdę dla mnie słabe.:cry:
    Chyba wolę kijaszek.:)
    *************************
    Pierwsza myśl zawsze najlepsza.
    Miałem nie robić drugiej części.
     
  4. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Skończyłam, wypadajki jak krew z nosa ale się udało8). Pozdrowienia dla finiszujących;).
     
  5. kluska7070

    kluska7070 Młodszy ekspert

    czekam , za 2h ostatni zbiór wspięgi a brakuje 110 wypadajek , z ostatniego wypadły 109 ...trzymam kciuki ...a moze komuś zbywa ...mogę się odwdzięczyć tym samym
     
  6. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Udalo sie z papryki wypadlo 39 narzedzi.
     
  7. -anna2806-

    -anna2806- Mieszkaniec forum

    Jednak się udało ze wstęgi 177 szt wczoraj z tej samej rośliny 140.Mogę podesłać narzędzia,pisać sówkę
     
  8. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    jak wczoraj wyrokowałem to tez i dzis rano zaliczyłem finał :D teraz nawet na plusie sie ostało narzędzi archeo. szt 118 , wspiege siac warto było ze wspominanymi wyzej wspmogaczami ;)xDmiłego dnia walecznym farmerom :)
     
  9. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Trzymam kciuki aby to był florenowiec ;)
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    W tym evencie potrzebne było i jedno i drugie. Gdybym nie miała kilku własnych
    baobabów na pewno bym go nie zrobiła,
    jednak muszę rozsądnie gospodarzyć Sn-em bo w nadmiarze go nie posiadam.
    Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest potrzebne gdy farma nie za bogata
    a chce się kończyć eventy. Mnie osobiście pomogło 100% do upraw, dyniowy prezent, Sn,
    sianie warzyw z dopalaczami oraz moi sąsiedzi i inni farmerzy którzy wysyłali
    mi narzędzia. Wiadomo że gdybym miała hektolitry SN to bym nie miała żadnego problemu.
    Pozdrawiam serdecznie.
     
  11. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Aż tyle o_O- to z całego serca życzę Ci , by nagroda warta była takiego poświęcenia :).
    Ja wylałam zaledwie 10 % tej ilości ( plus to co na rozsiew) i Piccolaka oczywiście nie zdobędę - 315 narzędzi brakuje do ostatniego zadania , z których wygrzebywania już wczoraj zrezygnowałam - lecz wszystkie pozostałe nagrody z muzeum wyciągnęłam :p a w założeniach miało być tylko do pnącza,

    Nie żebym się czepiała Twojego nie czepiania:p;) ale ... warzywa to taka szansa przystępna dla każdego - wszyscy je mają na swoich farmach - zaś wszelkie dopalacze typu maska, rzemiosło, SN, to zwiększenie owej szansy - a jaśki to już niemal gwarancja ukończenia . Jednak nie wszyscy mają te ,,cytrynowe plutony (jaśki) , czy pokaźne zasoby zielonych kropelek i dla takich największe szanse powodzenia w ewencie daje jak największa ilość zbiorów.
    Ja mam tylko jednego tego ,,artystę,, na drzewie - i jeden ,który dostałam w prezencie na pnączu siedzi - SN-a także nie posiadam w ilościach pozwalających na obfite podlewanie ziela, ale i z tym co mam mogłam ukończyć całość :music:i w wersji oszczędnej , czyli zielone kropelki na duże, zwykłe pola - z 4 zbiorów np. amonitki na dużych na pewno więcej by było wypadajek niż z jednego zbioru z małych (przy podobnej ilości zużycia SN) .. no ale Miecia zbytnio na tą całość nie naciskała, to sobie darowałam 8)cokolwiek tam w tym Piccolaku dla mnie było, niech sobie pozostanie jako niepoznany muzealny eksponat xD:cry:xD
     
  12. ekot57

    ekot57 Czeladnik forum

    u mnie podobnie :( do skrzyni piccola zabrakło ponad 300 wypadajek. Po takich eventach dochodze do wniosku że twórcy liczą że się kupi brakujące wypadajki za florki, ale co to za zabawa by wtedy była.
     
  13. siersciuch69

    siersciuch69 Czeladnik forum

    pierwsza część ukończona, ale nie obyło się bez użycia ok 800sztuk SN. Wypadajki to był jakis koszmar.
     
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte, łuskowiec niestety nie :cry: może kiedyś ...
     
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    dziękuję mam cichutką nadzieję że może tym razem się uda
     
  16. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    Łuskowiec jest, pięć zadań zrobione, do pnącza brakuje 36 wypadajek :cry:
     
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Moze bedę mogła pomóc ;) Mam na zbyciu :)
     
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dzięki :inlove: a czym ja mogę pomóc ?
     
    incasent, Anetta41 oraz PoloMit lubią to.
  19. ubawpopachy

    ubawpopachy Aktywny autor

    Udało się skończyć dzięki cudownej braci farmerskiej, a w szczególności dziękuję ~czarodziejce. Prawdziwa z Ciebie czarodziejka.
     
  20. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Jakos sie dogadamy :) Jutro chyba jest G&T... Sprawdzę czego mi brakuje,albo lepiej: czego masz w nadmiarze :)

    Holibka,ciagle mi brakuje wypadajek. Zostało 109,zaraz zbieram,zobaczymy ile wypadnie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.