Opinie Dzień otwarty garażu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Zebrałam 4 picolaki i :
    kijek pogo
    nieumarły skarb
    bajkowe źródło
    wieczne poszkuwanie skarbów

    no szał, strach się bać jakim ja bambrem się stanę jak to wszystko ileś tam razy pozbieram-.-:cry:xD
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    miałam otworzyć za 5h ale zapomniałam i otworzyłam teraz wylazło święto świateł i wystawiłam ostatniego Piccolaka,chyba nie zapomne tym razrem zerknąć co wylazło ;)
     
  3. blubeti69

    blubeti69 Czeladnik forum

    Z picollo 3 szt cylinder iluzjonisty i parasolka w kropki no nie wierze:D:D
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Rano otworzyłam drugą parę eventowych piccolo. Zawierały dyniowy prezent i parasolkę:D Lubię te skrzyneczki choć niekiedy okazuje się, że nie były warte wysiłku włożonego w ich zdobycie:)
     
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    U mnie z Piccolo: parasolka, wielozadaniowiec, opryskiwacz i wieczne poszukiwanie skarbów
     
    kornik1, krasnoludek10 oraz agi31 lubią to.
  6. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Dla mnie super ewent.
    Ewent wracający do korzeni farmy.
    Jeszcze jak by zlikwidowali koszyczki i losowość byłby to najlepszy ewent w jaki ostatnio grałam w farmeramie.
    Nagrody dobre i można samemu wybrać co się chce, pole specjalne wiec pozostałe pola można było farmować zaległości.
    Jak by jeszcze roślinki były 12h.
    Cztery Piccolo zdobyte, ostatnie na 4h przed końcem.

    Czekam z niecierpliwością na powtórkę tego ewentu, byle nie zepsuli tego jak królową czy łowieniem rybek, o dożynkach czy utylizatorze nie wspomnę.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Event dawno zakończony, za opinie dziękuję, temat zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.