Opinie Dzień otwarty garażu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    a ja tym razem postawiłam na itemy i miałam tylko 3 piccolo...( bo ostatnio królowało u mnie bajkowe żródło)
    a tu niespodziewanie wyrosło: inwazja robali, kwieciste melodie i ...... florenowiec xD

    nigdy nie wiadomo co los przyniesie...
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dwa razy wieczne poszukiwanie skarbów, genialny i nieumarły to bilans doglądania zbiorów z zegarkiem w ręku:)
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    z 2 Picoolo wylazło 2x wieczne poszukiwanie skarbów,echh,wystawiłam nastepną za5h zobacze co wyjdzie 8)
     
  4. kimbra19

    kimbra19 Forumowy żółtodziób

    a ja sie pochwale; z czterech skrzynek picolo wyskoczył florenowiec,cylinder iluzjinisty dwa razy i bajkowe zródło. cos mnie te cylindry lubia bo na pasku mam juz dwa wykorzystane. :)) Wmoim przypadku bylo o co walczyc
     
  5. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    A u mnie cylinder i kosiarz. Tylko dwie skrzynki, bo ciągle zapominałam o tym polu 8)
     
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No cóż, w sobotę i niedzielę pofolgowałem ze zbiorami i braknie mi 45 minut, aby zgarnąć talary na drugiego Picolaka:(.. Przez te problemy z logowaniem w weekend mogli przedłużyć event do północy :p
     
  7. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    To się teraz ja pochwalę co skrzyneczki moje dały
    cztery, które wystawiłam żadnych ,,cudów,, nie chowały,
    ale wyszło, że od jutra z makaronem będzie polka,
    bo 2 x opryskiwacz, święto świateł i ... parasolka !! o_O:D

    wyskoczyły z Piccolaków - toteż jestem bardzo rada
    - zwłaszcza z tej parasoleczki :inlove::inlove: Mietka także, choć powiada,
    że by zamiast tego ,,święta,, wolała mieć ,,cylinderka,,
    więc jej mówię - Dziękuj bogom, że nie dali nam ,,kumpelka,, :pxD:cry:


    - to pierwsza i jedyna parasolka na mojej farmie, więc cieszy nawet bardziej niż gdyby trafił się cylinder, czy dyniowy .8)
    - ostatnia skrzynka Piccolo w pasku została i ta sobie poczeka na towarzyszkę z ,,Koktajli mlecznych,,
    - a na drzewne tajemniczości nie udało mi się wysiać, więc nadmiar francuskich kluczy zamieniłam na ,,zgubę farmera,, - zaś z reszty zębatych będzie jeszcze skrzynka ognistej ścieżki i... i to wszystko co udało mi się wyciągnąć z tych Garaży, nie licząc oczywiście pomniejszych ,,zdobyczy,, :p
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    70 talarów na stanie i muszę pomyśleć co kupić. Zostały mi 3 klucze i 15 zębatek:p

    EDIT: Już mam dylemat, które TS mam czy co innego, bo to jest taki kot w worku, ale z drugiej strony sporej ilości drzew i zagród nie mam... A za resztę pewnie wezmę ogniste skrzynki.
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    z trzech picolaków wyszły bajkowe zródło ,kosiarz trawy i muchołapka czwarta skrzyneczka w pasku siedzi brakło misjsca zeby ją wystawic a niech tam mocy nabierze bo i tak w niej nic ciekawego ni ma :ptym co wyskoczył florenowiec wielkie gratulacje :D
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie florenowca nie była. Ale florenów kilka będzie z Wiecznych poszukiwań skarbów ;) Poza tym wpadły itemy: Nieumarły skarb, Parasolka w kropki i Kwieciste melodie :)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kupiłem w końcu 2 zagrody "Tartano..." z 2 skrzyniami ognistej ścieżki i tym samym koniec eventu:p
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Super skład z tych Picollaków Ci wyskoczył, moje gratulacje :)
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    z 4 go pikolaka wyskoczyły kwieciste melodie oba itemy zdobyte :podsumowanie

    pikolaki
    1 iluzjonista
    2 nieumarły
    3 magiczne drzewo
    4 kwieciste melodie

    event uważam za udany ,miecio zadowolony więc zamykam garaże :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 31 sierpnia 2021
  14. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    mi zabrakło dosłownie 11 sztuk bambusowego klucza do końca
    szkoda , że za floreny nie można kupić
     
  15. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    skąd brać talary???
    ok juz wiem skąd,późno zaczynam event chyba i tak nic nie uda mi sie zdobyć
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Fajne itemy Wam wypadły z Piccolo :D. Ja swoje wystawię dopiero jutro rano, bo chcę je zsynchronizować czasowo z itemami mnożnikowymi.
    Udało się zdobyć wszystkie 4 (ale itemów nie wzięłam, bo zapewne i tak by wylądowały w pasku) Jeszcze starczy GT na któreś sadzonki :music:
     
    krasnoludek10, miwi45 oraz kalinamala lubią to.
  17. 22vader

    22vader Zaawansowany

    mi wyleciały 2x Wieczne poszukiwanie skarbów i bajkowe źródło. gorzej chyba być nie mogło :))))
     
    krasnoludek10 i miwi45 lubią to.
  18. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    można kupić za złotówki koszyk mi zabrakło 1 kwiatka żeby zdobyć 3 piccolo ale nie wybecaluję 2 dyszek za skrzyneczkę o nie:mad:xD;) tym bardziej że z obu skrzyneczek wypadło 2 genialnych wielozadaniowców :eek:
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie identycznie, a do 4-ej Piccolo zabrakło mi 15 talarów ale pewnie i tak nic lepszego by nie było to mi nie żal :p;)
     
  20. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dziękuję Miśku :)
    - przyznam szczerze, że nawet na taki nie liczyłam, ale tym razem ,,losowość,, troszkę Mietkę rozpieściła :music: ech ta losowość...
    raz nas rozpieści aż tak :inlove::D:inlove:
    a innym razem znów popieści tak :mad:>:(:mad:
    no i nie ma rady, trzeba przyjąć wszystkie jej pieszczoty :pxD:cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.