Opinie Dzień na plaży II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Och jak miło się czyta gdy wszyscy są zadowoleni.Miłego popołudnia życzę.
     
  2. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Miły event to i komentarze i nastroje miłe i sympatyczne;) Mój pikolak dał mi parasolkę hmmm w sumie przy obecnej pogodzie trafione idealnie w punkt xD
     
  3. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    a ja dostałam Ingrid - zawsze trochę SP się przyda :)
     
  4. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja miałam 2 Piccolo dały Genialnego i Kumpla.Widać polubiły moją farmę to niech już zostaną:).Poddaję się na taką miłość do mnie nie ma rady.:pKiedyś się znudzą i pójdą sobie .xD
     
  5. MiszkaM

    MiszkaM Ekspert forum

    Skończone. Przyjemny event. Niestety z wystawionych 9 zagród żuków brak.
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jutro event do 22:00, więc z palcem w nosie dojdę minimum do połowy:p;)
     
  7. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Żółwi pomarańczowych to mam 117, o kole nie chce mi się mówić, bubel w grze. Gratuluję ukończenia.
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Połowa eventu za mną i finito. Zostało 706 hantli (byłoby więcej, ale niechcący posiałem na Głównej na małych polach myśląc, że wystarczy mi jeszcze do kolejnego zadania, ale jednak nie, oczywiście bez SN) i 605 pojemników, więc - jak na mój gust - gdyby chciało mi się zacząć wcześniej, to zrobiłbym nawet całość z palcem w nosie.
     
    hiacynta i hapsak89 lubią to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.