Opinie Dzień na plaży II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja z pikolaka otrzymałam tańczącego z liśćmi, a z zagród nawet trzy mleczarnie, no fantastycznie lepiej być nie mogło, same starocia. Trzymam kciuki za walczących, oby Wam sypnęły florenowce.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Swoim zwyczajem działam tylko na Głównej łące, więc jeszcze trochę mi zejdzie;)

    upload_2024-7-14_8-44-33.png

    W środę rano skończę. W piątek troszkę przyspieszyłam, bo jednak zielska jest trochę za dużo, aby wystarczyło "normalne" sianie na jednaj polanie. Podoba mi się czas wzrostu rośliny. Lubię długorosnącą eventówkę:)
     
  3. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Event skończony Pan kurkowy się spisał z rośliny eventowej wypadalce leciały jak szalone oby tak było przy wszystkich eventach.
     
  4. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    To chyba rekompensata za poprzedni tragiczny event.
     
  5. bunny132

    bunny132 Generał forum

    [​IMG]

    a u mnie niespodzianka dwie zagrody żuków goliatów :inlove:
     
  6. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja też po evencie,teraz rządzą zagrody,warsztaty i BB.Czekam co wykluje się z zagadkowych zagród.Piccolo musi poczekać na miejsce.Event bardzo spokojny,bez napięcia a wypadajki to takie zaskoczenie na plus ,naprawdę miło było.


    Edit: Mam żuki i to jest bardzo optymistyczny element tego eventu.xD
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2024
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hortensja dała 371 pojemników - całkiem przyzwoity wynik:) Idę rozsiewać a że ktoś na moim targu pokusił się o wystawienie 2 x 10 białych niewinności, to będzie całkiem ładny zapasik:D
     
  8. Niuleek

    Niuleek Aktywny autor

    Skończyłam! :)
    Z picolaka kwieciste. Postawiłam wszystkie zagadkowe zagrody i drzewa jakie znalazłam w pasku. Mam nadzieję, że wykluje się coś ciekawego ;)

    Późny edit, ale mam żuka i ja :D
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2024
  9. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Pnącze właśnie zawisło:inlove: śliczne, ładne, pachnące nowością:D:p rano ostatni zbiór eventówki z dzikiej da mi dostęp do pikolaka, super event, ja jestem zachwycona;)
     
  10. Makowiska

    Makowiska Aktywny autor

    U mnie też koniec. Zobaczę jutro rano co się wykluje z pikolaka. Z zagród tylko starocie.
     
  11. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dopiero godzinę temu wróciłem z przychodni (ach, ta (to brzydkie słowo przemilczę lepiej) biurokracja). Idę zbierać.
    EDIT: Pierwsze 2 zadania za mną:)
     
  13. borys23

    borys23 Czeladnik forum

    Witam Wszystkich, event już ukończyłem i ogólnie nie było aż tak tragicznie, wypadajki ładnie leciały, na ostatnich posiałem hortensje i ładnie poszło. Takie eventy to sama przyjemność;) A Wam jak poszło8)
     
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Event przeszedł do historii. Z tajemniczości jedne pręgowce a poza tym to pom. i żółte starocie.
    Piccolo na razie w pasku bo miejsc brak na wystawienie.
     
  15. thistle20

    thistle20 Baron forum

    Skończyłam 8 krok 8)8)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rano będą już 4 zadania, więc do 2/5 powinienem dojść z palcem w bucie a jak przypilnuję zbiorów, to i do połowy (8/15):p;)
     
  17. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    jeszcze 2600 roślinek i pnącze moje...
     
  18. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Miło wspominam ten event, bo i nagrody zacne, i wypadajki leciały, aż miło. A z zagadkowych zagród aż 2 zagrody dla żuków goliatów. Więcej takich satysfakcjonujących eventów by się przydało :)
     
  19. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    Zmęczyłam w końcu event robiąc go prawie na pieszo, bo do ostatniego zbioru włączyłam tylko +1 do zbiorów z sezonu. Przyjemny event i czekam, co przyniesie piccolo i zagadkowe zagrody :music:
     
  20. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Mnie mleczarnie już omijają (odpukać w niemalowane), mam za to 38 pomarańczowych żółwi, które sypią się z zagadkowych i z koła.
    Event skończony. Poszło sprawnie. :) Z picollo zabawa w wodzie 8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.