Opinie Dzień na plaży II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    dziekuje bardzo za odp , ale widze ze cmj zablokował slot
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    roślina już wysiana jeszcze tylko 290 wypadajek i koniec z TS nic ciekawego nie trafiłam wielka szkoda
     
  3. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Roślinki są xDjeszcze 312 wypadalców i idę hodować świnki i koniki ;)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Miałem robić, ale bez obniżek w sąsiadującym evencie nie widzę powodu, aby w ogóle zaglądać na farmę8)
     
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    No i po evencie, zabieram się za porządki. Powodzenia tym co robią:)
    [​IMG]
     
  6. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Gratuluję tym co już zrobili, ja dopiero jestem na początku siódmego kroku w głównym pasku, ale jest fajnie, całkiem przyjemny event
     
  7. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Robię sobie na spokojnie, wypadajki lecą ładnie. Z szarłatu na początku wyleciało mi 100%, a póżniej z ewntówki leci mi średnio 160 na zbiór, Jasiek tylko jeden na drzewie. Ewentówka leci spokojnie na wodzie nawet bez kupy. Potrzebuję jeszcze 8 zbiorów czyli max 3 dni przy 3 zbiorach na dzień. Luzik na samym CMJ i wodzie. Jest czas i na plażę w realu :)
     
  8. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]
    koniec z pikolaka wielozadaniowiec wyskoczył :inlove:
     
  9. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Plażowy event zakończony xDpnącze odpalone i wystawione wszystkie zagadkowe zagrody i drzewa zdobyte w evenyach...zobaczymy co z nich wypadnie..;)na Piccolaki zabrakło miejsca ale i na nie przyjdzie pora.Wystawiłem świnki Protestujące i koniki Shire bo trochę ich ubywa do produkcji glinianych świnek i uprzęży.Powodzenia dla jeszcze walczących z wypadajkami...u mnie sprawdziły się krokusy na 100%
     
  10. kudlaty147

    kudlaty147 Fanatyk forum

    do konca brak 250 wypadalcow ale dzis sie uzbiera
    trzymam kciuki za graczy
    pozdrawiam
     
  11. dorro007

    dorro007 Baron forum

    Zrobione. Z picolo niezwyciężony kumpel. Z drzewek i zagród same "starocie" i żółte zagrody. Pnącze działa.
    Kilka dni oddechu, zanim się nie zacznie kolejny event. Dziś z begonii wyleciało (bez jaśka) ponad 160 wylotek. Ciekawe, czy tylko u mnie tak obrodziło.
    Powodzenia walczącym <3
     
  12. majka47

    majka47 Analityk forum

    Skończone.Powodzenia walczącym.Wylotki super leciały z ewentówki.Pozdrawiam>
     
  13. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Zebrałem wystawione na bahama i dzikiej 44 zagrody i 42 drzewa i ....tyle żadnej nowości :cry:
     
  14. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Dokładnie miałam tak samo.
    Same stare rzęchy.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2024
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie z 30 potencjalnych goliatów wyskoczyło 29 zagród pomarańczowych żółwi i jedna żółwi czerwonolicych>:(:cry:
     
  16. bunny132

    bunny132 Generał forum

    ja jeszcze dwa kroki :inlove: więc jutro koniec
     
  17. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Skończone, piccolak w pasku do rodzinki w kolejce czeka na dobre rozdanie.
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja "Dzień na plaży" (sopockiej) miałem w maju i dalej mi małoxD:cry:xD Może jednak skuszę się na ten event, nie wiem, zobaczę:p Wiadomo, że już raczej całego nie zrobię, ale zawsze coś.
     
  19. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Event skończony, poszło szybko, łatwo i przyjemnie, wypadajki obficie leciały z 2 pól, ok. 160 sztuk. Tylko 1 raz użyty dyniowy, do użycia jeszcze kilka razy. W ozdobnych aż 150 skrzyń z farmerskim wyposażeniem V, fiu fiu na bogato, ciekawe, co z nich wyjdzie, ale hojność BP :) W sezonie korsarzy uzbieranych już 11 żetonów sezonowych, wystarczy na +1 do zbioru roślin w następnych grach. Na polach farmy wystawione tajemnicze zagrody i drzewka. Same plusy tego eventu. Powodzenia jeszcze walczącym :)
     
  20. bunny132

    bunny132 Generał forum

    koniec i u mnie :inlove:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.