Opinie Dzień na plaży II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Upalna Plaża Wschodzącego Słońca to miejsce, w którym warto być tego lata! Rzuć okiem na kulturystów, surferów i skaterki, delektujące się słodkimi lodami i nagrodami.

    news Dzień na plaży II.png


    [​IMG]
    Czwartek, 11.07.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 17.07.2024, godz. 22:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. rysio

    rysio Ambasador forum

    prosze sprawdzic:
    bambusowy hantel =15526
    pojemnik na lod =1696
     
  3. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Upalne dzień dobry! Jeżeli styki w mózgu i kalkulatorze nie spiekły się to tak wyglądają wyliczenia
    bambusowy hantel - 15526
    pojemnik na lód - 1696
    plus owoce drzew i rośliny ze stodoły (ale to wyliczone ;))
     
  4. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Masakra dość dużo tego
     
  5. dariodiablo

    dariodiablo Moguł forum

    tym bardziej ,że czas wzrostu bambusowego hantla to 8 h....
     
  6. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Jeżeli nie pomyliłam się w obliczeniach to nie jest tak żle. Roślinka czas wzrostu z wodą 6 godz. 25 min z wodą i qupą 5 godz. 45 min. Spokojnie 3 zbiory z CMJ z dwóch łąk dają 3636 szt badyla dziennie. Lekko w 4 dni robimy event + to co z zasiewu. Kwestia wypadajek ale to inna para farmerskich kaloszy.
     
  7. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    za dużo wypadalców do rośliny,trza to zmienic-zmniejszyć , inaczej nie tykam :p
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Spróbuję zrobić - chociażby dla Piccolo i farmarek. Ale wylotek faktycznie sporo, żeby nie powiedzieć brzydziej.
     
  10. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    W trwającym evencie był koszmar z wypadajkami, w sumie nadal z nimi walczę, żeby ukończyć całość, a w nadchodzącym wcale nie wygląda to lepiej. Dłuższy czas wzrostu eventówki względem standardowego, więc może będzie więcej wypadajek niż 15-25 z całego pola, ale znowuż jak dłuższy czas wzrostu to pewnie z jeden zbiór dziennie odpadnie, czyli wyjdzie w sumie ilościowo podobnie. No cóż, spróbuję zrobić. ;)
     
  11. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Cztery zasiewy sekundowego szarłatu i temat wypadajek zamknięty.
     
  12. gangrion

    gangrion Okazjonalny autor

    W sumie to trochę na owocach z drzewek będzie można zarobić jak ktoś ma nadmiar.
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ale po co mam ruszać szarłat z SN ,jak dla mnie za duzo wypadalców i nie ruszę jak nie bedzie zmniejszona ilość :p :p
     
  14. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak zawsze zaczynam, a jak skończę nie wiem;)
     
  15. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    A ja robię tylko boki, reszta nie jest dla mnie na tyle atrakcyjna, abym przez najbliższe dni była pod dyktando farmy ;D
     
  16. szary_ludzik

    szary_ludzik Wyjątkowy talent

    Czy ktoś zauważył te liczby???
    Itemy:
    - plażowy zbieracz + daje 99.000 PD/TPD
    - świetna forma + daje 143.000 PD/TPD

    Tylko tu pojawia się pytanie:
    Ile razy można + zebrać i jaka wartośc tych itemów bedzie bez plusa...

    Robię, oczywiście, że robię.
    Coś wyrwę!
     
  17. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Plażowy ma 4 ładunki czyli zbieramy 4 razy a ten drugi 3, a potem sio na pnącze . Bez plusa jeden ma 5400 i drugi 5500 co 12h
    I oczywiście zacznę i pewnie skończę, chyba że real wciągnie mnie 8)
     
  18. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    jakoś nie pociąga mnie ten event ale coś podłubię
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień na plaży, niezła perspektywa.;)xD
    Myślę, że u mnie to będzie kilka dni, na wylotki dopiero jutro posieję czarną jagodę, a do zbierania ewentówki zaprzęgnę dyniowe.:)
     
  20. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Szarłat rośnie i czeka na jutrzejszy event, ale jeśli wypadalce będą tak leciały, czy też raczej skąpo kapały jak w obecnym jeszcze trwającym to się wścieknę-.-
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.