Dzień Matki

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 26 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Gdy kto chce zamknąć w jednym słowie
    ogrom uczuć jasnych do granic ostatka...
    Niech przyklęknąwszy – to imię wypowie:
    jedno, jedyne, przenajsłodsze – Matka.

    K. Dobrzyński – "Matka"
    [​IMG]
    Wszystkim Matkom, Mamom, Mamusiom zaglądającym na nasze forum życzymy spełnienia marzeń, odrobiny wytchnienia, radości z miłych chwil spędzonych ze swoimi dziećmi (i nie tylko) oraz czasu i środków na swoje pasje, relaks i spełnianie marzeń. Dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiłyście i robicie nadal, za rady, także te odrzucane przez nas latami. Wszystkiego najlepszego!

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
     
  2. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Matka Mama Mateńka
    To słońce - gwiazda - jutrzenka
    To słowo święte, wzywasz je w potrzebie
    Jak talizman cenny.
    W tym słowie Twego serca bicie
    bo Matka - znaczy - Życie

    Wszystkim mamom samych radosnych chwil życzę :D:D
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Piosenka brzmi mi na wzruszającą, ale jednocześnie zahaczającą o smutną z powodu śmierci mamy albo innego powodu, ale to pewnie tylko moje odczucia. Dzięki Bogu moja mama jeszcze żyje.


    Mamo - wiem, że często się nie dogadujemy, ale i tak Cię kocham i nigdy nie życzę Ci źle, tak jak Ty nie życzysz źle mi (co najwyżej czasem pouczysz albo coś przypomnisz). Znalazłem wiele filmów na kandydatów do umieszczenia w tym poście, ale ten wg mnie jest najodpowiedniejszy. Wśród nich był również jeden z bodaj Twoich ulubionych utworów muzycznych (lubisz ich tak wiele, że aż nie jestem pewien czy jest to prawdą) pt. "Mamo", który wykonuje Adam Stachowiak, ale mimo jego głębokiego piękna on opowiada jednak o zmarłej matce a Ty na szczęście jeszcze stąpasz po ziemi i do krainy aniołów jeszcze Ci nie spieszno. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki (dla niewtajemniczonych - na forum spóźnione, ale prezent i życzenia, choćby w formie SMS-owej, były, bo czasem nasze życia się wymijają i jak ja śpię, to Ty wychodzisz do pracy).
    Po prostu....

    Dziękuję, że jesteś i starasz się mnie wspierać z całych sił a czasem skłaniasz do przemyśleń nad swoim życiem, co jest objawem troski, którą z całego swojego 22-letniego serca w Tobie cenię:)