Opinie Dzień Małp Świątynnych IV

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jakie mijać?o_O Zobacz gdzie Ty tam i ja.;)xD
    [​IMG]
    Miałbyś jakiś bonus z koła, albo ze stodoły, do tego pole drzewek nawozowych, to też byś skończył, bez otwierania portfela.
    Dobrze, że jest taka możliwość szybkiego zrobienia, bo nie zawsze jest tyle czasu, żeby się bawić kilka dni.
    Akurat mam czas, ten ewent prosty jest, więc oszczędzam imprezówki, a pola drzewek nawozowych nie mam, niedawno zdobyłam dwa, to SN też oszczędzam, ale ewent spokojnie zrobię. Czasu jeszcze sporo.:)
     
  2. -VIPek-

    -VIPek- Forumowy żółtodziób

    Co to są pola drzewek nawozowych bo nie rozumiem.
     
    hiacynta i KsiądzxD lubią to.
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na farmie są drzewa, które produkują różne nawozy, SN, SNZ, TNZ, a jak masz ich dużo to masz dużo tych nawozów i możesz poszaleć z szybkim zrobieniem ewentów.:)
     
  4. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    A w jaki sposób można zdobyć te drzewa?
     
    hiacynta i KsiądzxD lubią to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Obecnie jest szansa zdobycia przechodząc poziomy powyżej 200.Są również do zdobycia jako nagrody w misjach w Spółdzielni na wyższych poziomach.
    Polecam poczytanie Poradników oraz Nieoficjalny Poradnik Farmeramy. Prawdziwa kopalnia wiedz, dzięki której gra staje się łatwiejsza :)
     
  6. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    Jeszcze daleka droga przede mną do tego 200 poziomu. :cry:
     
    hiacynta, Marzenakruczek oraz KsiądzxD lubią to.
  7. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    A jak daleka droga do końca eventu?
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nie ClaireDanvers, ale powiem Ci ile mam totemów zrobionych, Zła:p;) Otóż... U mnie zrobione dopiero 4 totemy, ale rano będzie 6, bo indyki mi dorosną na leśnej i badyl dojrzeje:p;) Plan minimum zrobię na luzie, ale więcej raczej nie8):D8)


    Dobranoc:)
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    Dzień dobry,
    U mnie 11 totemów zrobionych tak że pnącze w zasięgu ręki, liczę na całość :). Na noc zostawiłam na głównej plumerię dała 26 wypadajek, dziką obsadziłam drzewkami xxl wyleciało 56 szt tak że nie spisały się za bardzo te moje drzewa.
    Event dość łatwy więc większość doczłapie przynajmniej do pnącza:) Gratulacje dla tych którzy skończyli:inlove:
     
  11. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Ja właśnie skończyłamxD8), hamaczek rozwieszam i odpoczywam. Wytrwałości dla tych którzy jeszcze walczą :p
     
  12. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] za 4 godziny będzie koniec bez dopalaczy tylko SN i SNZ na rozsiew.Dzięki rozpisce hlnrys kończe event.Dziękuję:inlove::)xD
    Robię tylko do pnącza.:p
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2021
  13. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Do pnącza zabrakło kilku liści miłorzębu. na targu pustki. Sądzę, że coraz mniej aktywnych graczy, bo ani nic nikt nie kupuje, ani nie sprzedaje . ....
     
    hiacynta, krasnoludek10 oraz Viola_07 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    6 totemów zrobione, 7 i 8 w zasięgu ręki:p
     
  15. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    u mnie właśnie koniec eventu,odpoczywam,pozdrawiam słonecznie
     
  16. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    pnącze odpalone:music:
    nawet na telefonie zadziałało:D
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    witajcie :)
    Ja powoli, bez żadnych bonusów sobie drepczę. Zapomniałam się tylko i wykupiłam ze sklepiku kupony i żeton, a przecież nie wiem czy wyhaczę trzeci item...no cóż teraz chyba będę musiała :p
     
  18. ClaireDanvers

    ClaireDanvers Młodszy ekspert

    6 totemów z 14. ;) Lub 12, zależnie od tego ile czasu zostanie do dorobienie wylotek, gdyż jak zwykle słabo lecą. :cry:
     
  19. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    u mnie 11 totemów za 3 godz dojrzeją rośliny i będzie 12 :D a dalej nie wiem bo wypadalce sie kończą
     
  20. Seventowski

    Seventowski Aktywny autor

    Styka. Stodoła pusta na dalsze misje i nagrody nie zachęcające. I tak mnie do tego poziomu 10 mln SG kosztowały rzeczy

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.