Opinie Dzień Małp Świątynnych IV

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    A możesz bardziej uściślić ilość tych ,, już ,, zrobionych - nadal 2 czy więcej :music:
    - u mnie na 5 totemów zapas tiar jest w stodole , więc na polach ewentówka i zbiór po północy , a do rana też ewentówka 8)
    --------------------------------------------------------------
    Ja mam 3 gotowe , czyli u mnie jest ,,już,, a u Ciebie ,,dopiero,, xD:cry:xD - zamieniły się miejscami szybciej niż przewidywałam 8) - ale jeszcze masz szansę mnie przegonić - i to nie żaden wyścig a jedynie sprawdzian Twoich i moich możliwości :p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2021
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nadal 2 niestetyxD:cry:xD Ale ja nie przepadam za wyścigiem szczurów8):p:D A w tym wypadku wyścigiem krokodyli, bo do eventu przekierowuje z głównej i dzikiej łąki grafika tego zwierzęciaxD
     
  3. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dzięki :). Lubię zrobić event jak najszybciej i wrócić do mojego ulubionego ustawienia farmy . Dasz radę skończyć event w swoim tempie . Trzymam kciuki :)
     
  4. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dzisiejsze używanie klienta
    [​IMG]
    i forum :D
    [​IMG]
    A w temacie: jak zawsze na początek po najniższej lini oporu czyli chutnej i woda, co ~5h zbiór, wynik roślinka 3005, wypadajka 315, poradnika jeszcze nie obczaiłem, ile tego potrzeba :)
    pozdrawiam walczących :D
     
  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    z pewnością wypróbuję :)
    Dziękuję :) Podgonię w weekend, bo nie pracuję. Na chwilę obecną 4 posągi wybudowane, także mam nadzieję w niedzielę skończyć :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2021
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Aktualizacja - już 3 totemy zrobione z 14:pxD A właściwie to chyba z 10 czy tam 9 lub 8 (bladego pojęcia nie mam) jak robię plan minimumxD:cry:xD

    Dobranoc:)
     
  7. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Nie ciesz się Tomaszu , bo ,,już,, jest nadal u mnie xD- 6 zrobionych a za 3 godzinki będzie 7-my gotowy 8) - i żeby nie było niczym nie przyspieszam siania, choć losowość się wtrąciła do tego naszego sprawdzianu i +1 z koła dała, tak więc... bierz to swoje ,,dopiero,, i dawaj za mną
    a nuż uda Ci się zmienić je na ,,już,, :pxD;) - tym bardziej że ja wszystkie 14 chcę zrobić.
    Na brak tego ,,bladego,, można by powiedzieć ,,niedobrze,, :music:ale z doświadczenia wiem, że i nie mając pojęcia dokąd się idzie , zawsze gdzieś się dojdzie
    - nawet (a może zwłaszcza) w ewentach
    -Miłego dnia wszystkim życzę i dojścia do celu w tej obecnej zabawie :)
     
  8. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Event zakończony w całości:D, pnącze odpalone, więc na spokojnie mogę zająć się sprawami w realu;)
    Gratulacje dla tych co już skończyli i powodzenia dla zmagających się:)
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    U mnie pełny koniec tuż, tuż.
    [​IMG] [​IMG]
    Wczoraj rano wpadło +200% i +1, co bardzo pomogło.
    Tiary już w komplecie bez dorabiania (7 JC)

    Ze sklepiku wzięłam dodatkowy item Surfer hula, ma niezłe PD a poza tym jest w rozmiarze 1x2, a takie są zawsze potrzebne.
    Za resztę wezmę żetony sezonowe.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lutego 2021
  10. kasia8006

    kasia8006 Stały bywalec

    Gratulacje tym co pokończyli :) ja na 3 scenie dopiero..
     
  11. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    jakby ktoś chciał się podzielić tiarami, to chętnie przyjmę. roślinka na ukończenie totemu jest no niestety tiar brak. jakoś słąbo u mnie wyskakują. a dopiero 6 totemów ukończonych -
     
    Viola_07, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Do końca eventu jest jeszcze dużo czasu. Żeby jednak zaoszczędzić wszystkim nerwów na koniec, to zapraszam do wątku Przedmioty eventowe - luty 2021, gdzie można poprosić o wypadajki, jak również zaoferować je w prezencie.
    Tutaj posty "wypadajkowe" będą usuwane.
     
    Viola_07, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.
  13. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Mimo, że tym razem eventu nie robię, to podoba mi się xD
    Pobawiłam się troszkę na targu i wleciało kilkanaście mln. Gdybym chciała wyczyścić stodołę bardziej to pewnie i jeszcze więcej bym zarobiła :p Poza tym w końcu mam czas na to by wyhodować troszkę zwierzątek.

    Powodzenia walczącym w evencie!
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja przez dwie doby tyle nazbierałam.:)

    [​IMG]
    Teraz trochę się pobawię, ciekawe dokąd dojdę.;)
     
  15. -VIPek-

    -VIPek- Forumowy żółtodziób

    Ludzie, w jaki sposób wy już skończyliście event? Ja na okrągło sieję "czyli trzy razy dziennie" i pewnie się nie wyrobie. Jak wy to robicie?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja sieję "na okrągło" czyli 4x na dobę i w tej chwili mam zrobione 4 sceny, 8 obelisków, ale kołem nie kręciłam, SN użyłam tylko do namnożenia roślin. Ale jak ktoś ma zapasy zielonych kropelek, śmigieł i imprezówek i trochę szczęści przy kręceniu na kole to ma ewent z głowy.;)xD
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Nie rób wiatru jak mnie będziesz mijać dobra? xD
    Gdzie tam skończyli- ja stoję i tańczę :p
    [​IMG]
    A ja jak się zaloguję i mam możliwość siania xD:cry:

    Ale chyba się tym razem doczołgam:p

    A te itemy to bierzesz ze sklepiku?- w sumie na 2 pola, to Przydaś tupta nogami :music:
     
  18. -VIPek-

    -VIPek- Forumowy żółtodziób

    Mi kręcenie kołem zwykle wypada słabo. Bo albo dostaje SG albo jakieś inne badziewia. No widzisz, siejesz na okrągło i jesteś w połowie, a nie którzy skończyli po DWÓCH dniach. Ale jak? Zapłacili za to czy jak?
     
  19. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Ukręciłem z koła 2x +1roślina ze żniw na 6godzin...xD co dało że bez zielonych kropelek 10 totemów już zrobiłemxDxD
     
  20. -VIPek-

    -VIPek- Forumowy żółtodziób

    Kurczę, ja tu czegoś nie rozumiem. Ja mam na głównej łące 30 drzewek a na dzikiej łące 26 drzewek + ogród i wypadło mi na razie 170 wypadajek. A koleżanka ma tylko na dzikiej łące 23 drzewka i wypadło jej na razie 297 wypadajek. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego?
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.