Opinie Dzień Jajka i Króliczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Na jakich polach siejecie na noc ?
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Popieram przedmówców, królika ciężko nakarmić, w górnym prawym rogu nie da się, lecz w pozostałych miejscach tak, tylko trzeba kilka razy przelogować się i nie za każdym razem wpada nagroda z oddania prezentu.
    W dodatku po posianiu rośliny, podlaniu woda i qupą w tym samy czasie muszę czekać aż 12 minut na zbiór z dwóch pól, na pozostałych polach wszystko jednakowo dojrzało.l
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Informację o problemach z oddawaniem towarów w pasku bocznym i karmieniem zwierzątek przekazałam wyżej.

    Event próbuję robić, chociaż bywa to bolesne :p
     
  4. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Po obniżeniu wymagań event jest jak najbardziej do zrobienia. Królik obdarował mnie Ororshi, z którego wypadło trzecie kakapo a z sadzonek trzecia akacja srebrzysta, z pozostałych ciekawych wyników: Ul różowy i Glidiczja XXL.
    Sylwia i u mnie często odmawia współpracy, to mleko jej chyba nie spakuje...
     
  5. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    Królik nie chce w ogóle jeść, bo nawet jak dorwę go w miejscu, gdzie można go nakarmić, to zwraca żarcie. Mleka nic nie ubywa.
     
  6. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    Mleko wypił a nagrody nie dał ...buuu
     
  7. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    W końcu króliki zgłodniały i biorą jedzonko :) Ten najbardziej nieznośny(niewspółpracujący) niebieski słabe prezenciki daje, po 2200SG, ale czerwony króliczek bardzo przyjazny :) pierwsze jedzonka zwróciły się w postaci 1FL, CMJ i 2 drzewka, jak najbardziej na plus.

    Jednak dalej nie idzie to płynnie, po każdym karmieniu czekam cierpliwie około 4 sekund, ale nagroda wpada.
     
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Nie dam rady odświeżać strony po każdym karmieniu :(
    To kpina z farmerów :(
    Odpuścić trzeba ten niedopracowany event.
     
  9. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Mnie też to irytuje, tym bardziej, że nawet po odświeżaniu mój królik nie daje się nakarmić, ale bądźmy dobrej myśli, że jutro to naprawią i królik zacznie współpracować ;)
     
  10. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    królik działa jak jest w lewym dolnym rogu. Marchewkę podlewa. Przechodzę z pola na pole do czasu jak mi się tam pojawi i wtedy daje radę nakarmić. Głównie punkty mi daje
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie na odwrót.xD
    Mój królik tak zajęty jest podlewaniem, że nie chce jeść, ale jak pojawia się w górnej części planszy to spokojnie można go nakarmić.
     
  12. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Zaczęłam robić ten event po prawie ponad rocznej przerwie od grania ( wchodziłam tylko po prezent od franka i kręciłam kołem fortuny). Wysiewam eventowkę na dużych polach. Cudownej rośliny na razie mam najwięcej.
     
  13. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam mój królik nie chce pić tego mleka sojowego;) widocznie jak nikt nie widzi podkrada te marchewki co to ma podlewaćxD inaczej mówiąc nie działa:cry:
     
  14. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    O to mamy tę samą odmianę królika :D, mój raz tylko tu na dole siedział, podlewał tę marchewkę i dał się nakarmić, z tą różnicą, że przeskoczył na górę, gdzie jest na diecie, już naodświeżałam się x razy i nie chce się małpiszon przenieść na dół... przecież mu marchewka uschnie :D
     
  15. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    wygląda,że u każdego ma inne, ulubione miejsce stołowania się. Ustal gdzie u ciebie
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie królik pije mleko ale tylko raz potem muszę odświeżyć i znowu pije ,masakra w każdym evencie jakieś mankamenty >:(
     
  17. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    hmmm... korzystajac z chwilowego pobytu w domu, znosnego samopoczucia i dostepu do kompa pobawie sie w ten evencik, zwlaszcza, ze wymagania sa swiateczne i calkiem znosne-bravo szefostwo farmeramy-wreszcie cos nam znormalnialo :)

    Ile zdobede tyle zdobede. Zaczynam teraz :)

    Wszystkim spokojnych i bezpiecznych swiat zycze.
     
  18. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    A u mnie odpukać wszystko działa :)
     
  19. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Już wiem, gdzie jest błąd podczas karmienia królika, ten dymek z napisem wyskakuje za wysoko, zauważyłam, jak mój królik był na środku, u góry, wtedy kawałek ramki od napisu pojawia mi się w samym narożniku nad krzyżykiem do wylogowania.
     
    krasnoludek10 i Aisha1969 lubią to.
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    U mnie królik posłuszny, ciężko pracuje, mleko pije i daje nagrody :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.