Opinie Dzień Jajka i Króliczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    Też nie doleciałem do końca, bo siałem nieregularnie, ale Maks sypał fajnymi nagrodami, więc jestem zadowolony :)
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Event fajny, ale ogólnie to taki "męconcy" był.-.-:D
    Czy chciałabym powtórki - z pewnością nie w najbliższym czasie.:)
     
  3. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    ewent zrobiony do końca:inlove:, zostało 480 lilii i 1740 jaj, miałam ok 300 mlek:p i siedzialam i dawałam zajączkowi :music:.... zdążyłam do 21.58, udało sie :inlove::inlove::inlove:
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A ja bym chętnie go powtórzył, mimo początkowego złego nastawienia do niego ;). Event nie był jakoś szczególnie zajmujący, dzięki obniżeniu ilości potrzebnych roślin nie wymagał zbierania z zegarkiem w ręku, a nagrody były na prawdę zacne :D. Tak w zasadzie to event ten mógłby trwać cały czas na PSTxD
     
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Ogólne podsumowanie, na 324 karmienia Maksa (tyle zapisałam, a było troszeczkę więcej) dostałam:
    21x skrzynia bonusów
    45x złoty banan
    15x imprezowych wejściówek
    23x bonus pd/tpd
    40x bonus ozdoby
    22x chutney
    24x4 sp
    33x farmarka
    9x sadzonka "Honshu"
    14x sadzonka "Komory"
    14x sadzonka "Jodełka"
    9x sadzonka "Nikiel"
    12x zagroda "Wowei"
    15x zagroda "Kakapo"
    28x Fl

    W sumie z tych tajemniczości, z nowości dostałam 1 kuflika, 1 akację srebrzystą, 2 jeżozwierze, poza tym parę innych fajnych drzewek xxl, 4 kul armatnich, papuzie gniazdo.
    Pomimo tego, że nie dostałam z tych zagród ani jednego kakapo (1 zagrodę mam z sezonu), to jestem zadowolona, w końcu wszystko za darmoszkę ;)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Też sobie pomyślałam, że dla nagród od Maksa mogłabym siać na tym polu eventowym i siać... przez okrągły rokxD
    Bardzo sympatyczny event, a i sianie nie było jakoś uciążliwe:)
     
    AngelGina, krasnoludek10 oraz ryzio lubią to.
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie wystarczy PST od czasu do czasu.:)
    Już samo zaglądanie i obrabianie pól przez 2 tygodnie tymi samymi roślinami mnie po prostu nudzi. Prawda, ze Maks dawał przyzwoite nagrody, ale myślę, że gdyby event trwał dłużej, to z sadzonek wypadałyby nam w większości klony cukrowe xxl (mam 435 w pasku), a ze stajennych pomarańczowe bobry (272).:)
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Przede mną do wystawienia 29 zagród "Wowei" oraz 24 drzewka "Jodełka" i 26 "Nikiel" - zobaczymy, co dobrego przyniosą ;) (oby nie były to w większości klony XXL oraz bobry pomarańczowexDxD)
     
    AngelGina, krasnoludek10 oraz bacowa70 lubią to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To życzę Ci udanych "odkryć".:)
    U mnie na Farmie jak szybko wystawiałam, tak szybko chowałam do paska po otwarciu. :(
    Lepiej było na Wyspie, bo wpadło mi kilka pielgrzanów xxl, ale zagrody - smutek :oops: ani jedno kakapo, za to ośmiornice obrodziły.:D
    Natomiast każdy bonus PD/TPD cieszył, no i kilka bonusów do upraw też.:)
     
    AngelGina, Miśkowo oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event zakończony na etapie 12/16 zadań. Zostało 0 czekolad i 60 mlek, ale za to zarobiłem 60-70 mln SG na owocach morwy:D
     
    AngelGina lubi to.
  11. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A dziękuję Aniu:). Na Bahamie kakapo też się nie pojawiło, podobnie drzewo pędzelkowe ale jeszcze po kilka sztuk jest do wystawienia tajemniczości, więc i tam jest nadzieja, że jeszcze coś wyczekiwanego wpadnie ;).

    EDIT: No i 1 pędzelek wpadł :)
    Jutro wystawię potencjalne kakapo ;)

    EDIT2: Kakapo nie wpadło :(
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2022
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.