Opinie Dzień Jajka i Króliczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Spróbuj wyczyścić pamięć przeglądarki (od początku) lub sprawdź działanie gry na innych przeglądarkach (Chrome, Edge, Firefox), królica musi się pojawiać do końca eventu.
     
  2. bochumka

    bochumka Okazjonalny autor

    probowalam juz wszystkiego i nic ponad 500 mleczka stoi:mad:
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli grasz na przeglądarce i wyczyszczenie jej od początku nie pomogło, na innych przeglądarkach jest taki sam problem to napisz proszę w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.
     
  4. abask

    abask Komandor forum

    Dlaczego tak długo czekałaś? Trzeba było wcześniej pisać do PT
     
  5. bochumka

    bochumka Okazjonalny autor

    :(ostatnio zawszemam jakiegos pecha
     
  6. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Tu już mam :) Chociaż jedno jest :) kakapo
    Napisz do PT
     
  7. tajemniczydonpedro

    tajemniczydonpedro Młodszy ekspert

    Super event, mam zagrody, których mi brakowało, ale mi dużo brakowało :p, bo gram bez użycia realnych pieniędzy i miałam przerwę. Wpadły 2x różowe kraby, koszatki, pomarańczowe zebry, krokodyl, kilka mant, homar, kostery, kawie pomarańczowe, sekretarz, z ciekawych drzew to tekoma i dużo takich, których nie miałam, ale nie są nowościami. Nawet kakapo wpadło. Do misji potrzebuję ich duuużo więcej, ale dobre i to.
    Różowy chomik bardzo hojny jest, floreny też dał i banany. Bardzo dobrze wyszłam na tym evencie, chociaż nie skończyłam i nie skończę, ale na tym mi nie zależy.
    Pozdrowionka :)
     
  8. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ewent skończony :) Zagrody jeżozwierza i drzewa pędzelkowego dalej nie mam, więc sieję daje białą Ilię :(
     
  9. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Chyba nie zdążę wykarmić znikającego królika. 505 mleczek w zapasie, ale czasu brak. Na początku nie dał się karmić - chyba się odchudzał. Jak zgłodniał i pokarm przyjmuje to ja nie mam czasu klikać. Ale za to jego kumpel niezłe nagrody daje :)
     
  10. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Hurra wreszcie trafil sie pedzelek,Kakapo jeszcze nie dotarl ale jedna zagrode mam z sezonu wiec nie jest zle.
     
  11. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    na tyle zagadkowych zagród co wypada ani jednego kakapo jeszcze nie mam, ech peszek :oops:
     
  12. aga7776

    aga7776 Okazjonalny autor

    A u mnie trafiła się tekoma :D:D:D
     
  13. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Też raczej nie skończę, mozolnie te rośliny rosną jakoś :p
    Fakt, klikanie w królika jest okropnie wkurzające, szczególnie kiedy uparcie pojawia się koło zbiornika z wodą >:( i wyświetla ci się wszystko i wszystkie funkcje wszystkiego, ale nie "wręcz" :/
    Reakcje też ma opóźnione... Pewnie to wymyślił ktoś, kto w zamyśle nie miał korzystać z benefitów tudzież marnej mechniki klikania w królika.
     
  14. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Sieję cały czas, dla wypadajek, bo chomik Maks daje super nagrody :), przemilczę sprawę królicy Sylwii, bo chyba pomylili się ze zwierzątkiem... powinna to być żółwica Sylwia :D, ale jej też daję radę, w końcu darmowe mini prezenty rzuca ;)
    Ogólnie uważam, że jest to najlepszy event po prawdziwej Królowej :)
     
  15. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Wydawalo mi sie, ze nie doczlapie do konca z powodu mojego wolnego tempa, ale... wlasnie evencik skonczylam :).
    Jednak bede sobie dalej siala, bo rozowy daje fajne nagrody a i zielony jest dla mnie mily. Uzupelnil mi zapasik SP, CMJ, SN i SNZ, ze o SG na nawoz i punktach nie wspomne.

    Od dawna nie bawilam sie tam dobrze poza eventami hodowlanymi. No cud, miod i orzeszki...pelnia zadowolenia. Juz niemal zapomnialam, ze dawniej wlasnie tak bywalo :)

    edit: wlasnie-zapomnialam podziekowac za moja udana zabawe takze tym, ktorzy sprawili, ze nie trzeba bylo bilionow roslin i wstawania w nocy :)
    A rzadzacym farmerama za szybka reakcje i redukcje wymagan. Nie zawsze wazny jest zysk. Zadowolony klient to kupujacy ( pozniej ) klient.
     
    Ostatnie edytowanie: 26 kwietnia 2022
  16. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Naprawdę, bardzo miły, spokojny i świąteczny event.
    Wreszcie można było odpocząć od wiecznego przeliczania i kombinowania czy zdążę? i czym jeszcze polać pole, aby urosło na czas.
    Był czas na świętowanie, spanie, pracę.
    Wiejska sielanka.
    Z Sylwią faktycznie było troszkę jak w piosence: "Nie o to chodzi, by złowić króliczka...", ale za takie nagrody, to chyba warto było chwilę poczekać. Zagrody, drzewka, FL, PD, sianogrosze, SN, SP...
    (Nie pomyśleliście, że Ona także miała święta?)
    Czego chcieć więcej?
    Hmm...
    Oby takich eventów - więcej i częściej.

    Dziękuję wszystkim, którzy umieją szybko przeliczać za interwencję do BP - w pierwotnej wersji było to nie do zrobienia, a tak - gracze szczęśliwi, bo był czas na hodowlany event oraz na przegląd stodoły i nadrobienie braków.
    Fajnie :)
     
  17. olo530

    olo530 Okazjonalny autor

    Bardzo miły i prezento-nośny ewent:)
     
  18. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Bardzo fajny evencik mam i zagrody i drzewa, których mi brakowało i wiele, wiele innych nagród robię do końca. Pozdrawiam wszystkich grających
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event zakończony na etapie 12/16 zadań. Nie ma opcji, abym do 22 wysiał 1 020 sztuk krótszego badyla.
     
    AngelGina i wiesmanokubo lubią to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Szkoda, że nie ma opcji sprzedaj, bo chętnie poratowałabym potrzebujących.:pxD

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.