Opinie Dzień Jajka i Króliczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Mogliby wprowadzić przy niebieskim króliku opcję "otwórz wszystko "

    Kakapo brak pędzelków też :(
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To też jest bardzo dobry pomysł:) Jak się uzbiera powyżej 100 sztuk tych mlek, to jej karmienie jest okropnie męczące i nużące:sleepy: Z resztą... Jak dla chomika się uzbiera sporo tej czekolady, to też.

    Zbiór krótszego badyla o 14:02 i niestety chyba z jego sianiem zejdzie mi się do jutra albo wtorku-.-:(-.- A i tak nie zrobię całości. Jestem trochę rozczarowany... Na szczęście tylko trochę:p
     
    AngelGina, stoone1 oraz HotFarmer3387 lubią to.
  3. -Assoka-

    -Assoka- Czeladnik forum

    Hej, nie zgodzę sie z Tobą, ponieważ na samej wodzi i nawozie ukończyłam dziś event .

    Ukończyłam event :p, jupi, ale nie mam w inwentarzu awarii czekoladowych jajek, a mam zaznaczone jako odebrane :(

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 kwietnia 2022
  4. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    Pochwalę się,bo mam czym
    z 7 skrzynek :
    - 2x wieczne poszukiwanie skarbów /10x -1 floren/
    - nieumarły skarb
    -kosiarz trawy
    -cylinder iluzjonisty /40x- 4 floreny/
    -uczeń Ingrid
    - drzewo florenowe

    jestem zadowolona
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -Assoka- przypuszczam, że item wystawiłaś już na jakiejś łące lub rzędzie chmur. Sprawdź na powierzchniach, na których wystawiasz itemy. Jeśli nie uda Ci się odnaleźć itemu to możesz poprosić o pomoc PT: Pomoc Techniczna.
     
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    16 florków od chomiczka i drzewo pędzelkowe,,lepiej niż skrzynki pikolo/wielozadaniowec,tańczący z liśćmi,poszukiwanie skarbów,kosiarz,zabawa w wodzie/
     
  7. -Assoka-

    -Assoka- Czeladnik forum

    Chyba muszę pomoc techniczna poprosić, bo nie widzę w chmurach ;-( , ale dziękuję za informację. Pozdrawiam

    Jupii, znalazłam :inlove:

    Posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, korzystaj proszę z opcji "Edytuj".
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 kwietnia 2022
  8. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    *18 florków
     
  9. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ufff ... długo trwało, ale udało się dobrnąć do końca.
    Sieję dalej, bo nagrody od Maksa zaskakująco dobre :)
     
  10. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Gniazdo kakapo jest do zdobycia w sezonie kwitnącej wiśni jeśli nie jesteś bardzo w tyle spróbuj naprawdę warto bo to cenna zdobycz ;) Pozdrawiam :) P.S Drzewo pędzelkowe i ja chciałbym ale nic trzeba dalej czekać cierpliwie może z tajemniczych sadzonek wyskoczy ;)
     
  11. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Niesamowicie długi ten "Dzień Jajeczka i Króliczka";) może i dobrze bo i święta mineły "Świątecznie" i wczoraj wesele "Świąteczne" xDxDxD a event na ukończeniu . Nareszcie jutro koniec. Pomysł aby oddać całe mleko i czekoladę jednym kliknięciem ...jak dla mnie "Rewelacja" bo oddawanie tych produktów na sztuki to bardziej droga przez mękę niż pasjonujące zadanie.Pomyślności grającym a gratulacje tym co już skończyli;)
     
  12. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione :)
    [​IMG]
    Sieje dalej dla wypadajek ;)
     
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    U mnie chyba jest źle, mimo, że przez sobotę i niedzielę, przypilnowałem te 3h to ledwo skończę przedostatnie zadanie (1020 roślin) do pnącza. Teraz 48 h i 880 roślinek :eek: Czasem się zastanawiam dlaczego tych krótkorosnących zawsze trzeba oddać więcej -.- np. teraz jak 8h w pracy bez farmy a na polu 3h rosną :(
    Ps. zaniedbałem niebieskiego królika i ruszam z 80 próbami :cry: za to ta świnka morska w przebraniu królika daje fajne nagrody, ale po wystawieniu na pole to najlepsza zagroda to jedna pomarańczowa kostera i sekretarz a na bahama jedna pomarańczowa manta :wuerg: ale zabawa w oczekiwanie i tak cieszy ogólnie bo za free chociaż :p
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2022
  14. abask

    abask Komandor forum

    Dostałam dziesiąt sadzonek drzewek i dzisiaj trafiło mi się pierwsze pędzelkowe :) Szokunio :) Idę sprawdzić czy aby jeszcze stoi :)
     
  15. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ja też jestem zadowolona :)
    Całe mnóstwo zagadkowych drzew, część już wystawiłam:)
    Sieję dalej, bo fanty zacne :)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja jutro oddam resztę do 880 sztuk krótszego badyla, ale bliżej 10 kroku niż 16xD:cry:xD
     
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Z czasem nabierało mi się ponad 100 wypadajek i otworzyłem wszystkie , natomiast teraz robię to na bieżąco xD Jeżeli ktoś byłby zainteresowany statystykami, to nie mam :oops: mnóstwo +200 do ozdobnych ( z czego się cieszę), +200 TPD/PD , TS , TZ , parę CMJ ,trochę SP, kilka farmarek i niestety sporo ZB:eek:

    Znaczna część TS i TZ tów wystawiona i nie powiem są miłe niespodzianki. Natomiast resztę trzymam by połączyć z misją hodowlaną zarówno te ze sklepu jak i te zdobywane po prawej i lewej stronie .
    przy okazji z 7 Piccolo : 2x chomicza i 2xnieumarlaki, reszta taka sobie.

    A dziś z koła wyskoczył mi postrach galaktyki:inlove:

    Zapomniałbym o skrzyniach z bonusami - może z 12ście, w tym do zbiorów z pól x2
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2022
    AngelGina, -MarekW- oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Po porannym zbiorze rośliny i ja zakończyłem eventxD.Na noc wystawiłem 16 szt zagród z szansą na Kakapo i...tak..4zebry,4 węgorze, wielbłąd i moje ulubione;) 6 ośmiornic:cry:.Ale nic to..."wstań unieś głowę ,wsłuchaj się w słowa pieśni itd.xDxDxD
     
  19. bochumka

    bochumka Okazjonalny autor

    a u mnie jak krolika nie bylo tak nie ma caly event i mleczko stoi:(:(:cry:pokazal sie tylko raz na samym poczatku na pare sekund
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. abask

    abask Komandor forum

    Wczoraj wystawiłam zagadkowe drzewko i dzisiaj rano wyrosło kolejne pędzelkowe :) Mam teraz dwa :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.