Opinie Dzień Jajka i Króliczka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Zobacz pracę zająca wielkanocnego od kuchni i pomóż mu przygotować farmę do świętowania Wielkanocy. Ruszaj w podskokach i zdobądź bajajeczne nagrody!

    news (3).png


    [​IMG]
    Czwartek, 14.04.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 26.04.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 i ponderoza70 lubią to.
  2. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Święta, robić czy nie robić ?
     
  3. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    no i super na szybko policzone cudownej rośliny wielkanocnej potrzeba 10570, wielkanocnej lilii 2170, wyp dają dodatkowe nagrody, poza tym orchidea 500 szt, gerbera 600szt, tulipan 700szt, konwalia 800 szt, żonkil 900 szt lewa strona, a prawa jabłka 200, śliwki 300,morwa 400,gruszki 500, wisnie jakby co proszę mnie poprawić

    140małych pól ew 70 średnich lub 35 dużych podają w poradniku

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 kwietnia 2022
  4. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    robię bo lubię takie eventy,ile zrobię to moje,pozdrawiam Swiątecznie.Zyczę Spokojnych Swiąt
     
  5. kea275

    kea275 Ambasador forum

    To jest ten moment żeby odpocząć od Farmy. Dwa tygodnie urlopu . Miła perspektywa.
    Wszystkim Farmerom życzę , Zdrowych Spokojnych Świąt i miłych spotkań w rodzinnym gronie . :)
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Myślę, że i święta się zmieszczą i ewent.:pxD
    Czasu mamy sporo, więc w święta od niechcenia, po świętach intensywniej, przez 12 dni na spokojnie damy radę.;)xD
     
  7. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Mnie bardzo podoba się wykorzystanie w tym evencie ( szkoda że tylko w tym :p ) wypadajek !!!!!
    można nie robić paska postępu tylko siać na wypadajki i potem karmić Sylwię albo Maksa chociaż Maks daje lepsze nagrody ;)
    lilia rośnie 8 godz to można na spokojnie do świąt się przygotować i 5 min odpoczynku by zebrać i posiać roślinkę:)
    i mamy na to prawie 2 tygodnie ;)
     
  8. rysio

    rysio Ambasador forum

    policzone prawidlowo, ale event w calosci nie do skonczenia, z nawozem i woda potrzeba wg moich obliczen 302,4 h, do dyspozycji tylko 12dni *24 h + 8h = 296 h, bez kupna najdrozszego koszyka nie ma o czym marzyc

    co daje nieosiagalny krabowy skarb (+) bo nie ma nic w poradniku na jego temat
     
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)

    Jasne, że robię :) całości nie dam rady, bo wymyśliłam w tym roku Hiszpanię na święta, ale co tam.....przed i po będę siała , no i pewnie na urlopie, jak tylko będę mogła farmę otworzyć na telefonie to też spróbuję ( to się nazywa uzależnienie xD )

    Krabowy Skarb (+)
    Co 20 godzin daje 12.000 PD/TPD oraz 1 skrzynię bonusów (max. 8 ładunków)
    Po wyczerpaniu i/lub usunięciu do paska straci plus i co 20 godzin będzie dawał 5.000 PD/TPD
     
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Oprócz morwy ( musze nieco dokupić) mam chyba wszystko. W świeta czekają mnie Bieszczady :inlove: Więc przed wyjazdem mogłabym zrobić boki a resztę... ile dam radę po świętach. Ostatni event wyczyścił mi zapasy dosłownie wszystkich wspomagaczy :D Miło bedzie miec czas na odbudowanie zasobów.
     
  11. fargul

    fargul Aktywny autor

    Czy ja śnię?
    10570 sztuk krótkorosnącego chwastu z małej polany eventowej dającej max. 140 sztuk z jednego zbioru (bo nie działają żadne bonusy),
    czyli 76 zbiorów przez 12 dni (średnio 6,3 zbioru dziennie) i do tego 2170 sztuk (16 zbiorów) chwastu dłużej rosnącego?

    Dziękuję, wybieram wolność.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2022
  12. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    Farma zrobiła nam prezent na Święta... trzeba kupić koszyczek dla jajeczka i króliczka...bez komentarza
     
  13. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Chyba dobrze zrozumiałeś :D I niby czasu duuuuzo ale jednak mało. Jak juz ktos pisał: bez zakupu koszyka się nie obejdzie. Stąd mój rozsądek. Wolę chodzić po gorach niż siedzieć przed kompem :) A wieczory spedzę na czytaniu i grze w scrabble :D Czas odpocząć ;)
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hamaczek :)
     
  15. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    no pewnie, ja też wybieram wolność :) koszyka nie kupię, posieję i zbiorę tyle na ile będę miała ochotę i czas :)
     
  16. fargul

    fargul Aktywny autor

    Ten event to chyba test na sprawdzenie ilu użytkowników udało im się totalnie uzależnić od gry...
     
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Każdy ma wybór i sam decyduje, robić czy nie robić eventu.
    Ja tym razem odpuszczam. Nagrody bez szału a czasu mi nie wystarczy na zrobienie całości. O tym, że kupię koszyk niech zapomną. Są święta a więc przed, sporo pracy,..zakupy, sprzątanie, pieczenie i gotowanie a w same święta goście, goście itd...czyli czas wypoczynku. Wstawać w nocy również nie mam zamiaru. Niech sami w BP zrobią event i niech się cieszą ze swojej pracy :)
     
  18. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Zrobię tylko boczne paski i hamaczek:inlove::music::D
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przekazaliśmy Wasze opinie dotyczące wymagań eventowych. I na ten moment tylko tyle jestem w stanie powiedzieć. Nie mam nic przeciwko łączeniu świętowania z eventowaniem, ale...
     
  20. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Coś posieję (niewiele, bo od piątku do poniedziałku pewnie w ogóle nie zerknę), zrobię boczne paski, ale chyba twórcy na opak zrozumieli tradycję związaną z jajkami na Wielkanoc i zrobili sobie jaja z nas...
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2022
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.