Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Lepiej zadać pytanie w "pytaniach ogólnych", zakładając w tym celu nowy wątek - tam szybciej ktoś zauważy :)
    Garnek to produkt fabryczki o nazwie "kotlarnia" - produkują to osły i można zbudować kotlarnię w warsztacie w mieście (chyba od 60. poziomu).
     
    ross2 lubi to.
  2. .Martka.

    .Martka. Forumowy żółtodziób

  3. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Przejść wyżej sąsiadowi,to raczej pomagają takie prezenty ,które dają PD,a jest to właśnie między innymi sernik z wiśniami,który produkuje się na 4 poz...w piekarni,można też kupić na targu w zakładce "Rzemiosło" ;)No ale rzeczywiście niektórzy gracze chcą dostawać prezenty ze skrzynek,tylko że z obserwacji wiem,że w tych prezentach są przeważnie gwoździe i deski,a to akurat przejść na wyższy poziom nijak nie pomoże ;)
     
  4. .BrookeSellka.

    .BrookeSellka. Czeladnik forum

    Pomoże zbudować warsztacik a dzięki nim nieco łatwiej i o PD, i o SG. A w piekarni to ja mam dopiero 2. poziom, także na serniki moi sąsiedzi będą musieli jeszcze poczekać. :)
     
  5. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Ewcia, Ty wysyłasz serniki? o_O Dlaczego nie byłaś moją sąsiadką, gdy miałam niski poziom? :p
     
  6. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Jak ktoś potrzebuje i poprosi,a ja mam to wysyłam serniki ,chutneye,itp...sąsiadom i nie tylko,Tobie też cos kiedyś tam wysłałam,nie żebym wypominała czy się chwaliła,bo nie ma czym,tylko odpowiadam na pytanie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2014
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    kangoo, ja myślę, że jak miałaś niski poziom, to jeszcze serników nie było i od sąsiada co najwyżej można było dostać samotną kózkę, albo bardzo wówczas pożądany pęczek ziół.
     
    morellaa lubi to.
  8. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    I nie miałam Ewci za sąsiadkę, która to wysyła sąsiadom wypieki za przejście poziomu :(
    Jak zaczynałam to quiche było, ale nikt mi nie przysłał :( chyba
    znaczy chyba było, ale na pewno nikt mi nie przysłał
    xD
    Ależ oczywiście, że nie odbieram, że się chwalisz, tym bardziej, że ja też Ci coś tam wysłałam :) Ze zdziwieniem tylko odnotowałam praktykę wysyłania wypieków za przejście :)
     
  9. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Oj Kaś,jaka Ty męcząca się zrobiłaś,albo ja już nie mam cierpliwości do tych Twoich "żarcików" i w związku z tym nie będę już komentować ani odpowiadać na Twoje "sympatyczne" zaczepki :(
     
    ankagdw lubi to.
  10. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    o_O a ja tak Cię lubię :(
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  12. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    prezent ze skrzynki jest przydatnym prezentem....jest to 10 narzędzi i mnie już trafił się wśród nich złom:D:D
    ale co do zasady rozdawania prezentów to owszem, daję za awans (większość moich sąsiadów jest powyżej 75lvl więc to prezent sporadyczny więc często jest to CJM a następnie tym od których dostaję... i właściwie wiem na co moi sąsiedzi oczekują....jedni wolą sól, inni cukier a inni eliksir....wiadomo....eventy powodują wysyłanie "wypadajek" chyba, że któryś sąsiad chce inaczej....
    nie wysyłam prezentów za Fl. bo ich nie kupuję więc nie mam:):p



    Martka....garnki tak jak inne produkty kupujesz na targu lub sama produkujesz w kotlarni...
     
    Ostatnie edytowanie: 28 października 2014
    ross2 i gosiagosia60 lubią to.
  13. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Jeden gracz ucieszy się ze skrzynki, drugi z sernika a jeszcze inny z tego, że w ogóle ktoś o nim pamięta i wysyła mu prezenty. Na starym forum zrobiłyśmy z dziewczynami event polegający na wysyłaniu samotnej kózki graczowi Qqryk333 a nagrodą dla nas było szczęście w/w gracza ;)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Myślisz,że taki event można by było powtórzyć,gdyby się znalazło odpowiedniego odbiorcę?;)xD:cry:
     
    ross2, ma-ter oraz onkapinka lubią to.
  15. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Oczywiście :) Trzeba tylko poczekać aż ktoś nam podpadnie ;)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ok.Będę bardzo uważnie teraz forum czytać xD:p
     
  17. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    I staraj się nie podpaść, bo zostaniesz uszczęśliwiona :p ;)
     
    ross2 i gosiagosia60 lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Dobre xD
     
    ross2 lubi to.
  19. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    A nie podpadl juz ktos?????Pomysl...
     
    ross2 i gosiagosia60 lubią to.
  20. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    No niby podpał, ale tu jest jeden jeszcze warunek - podpadnięty musi mieć poczucie humoru, bo inaczej event się nie uda ;)
     
    ross2 i gosiagosia60 lubią to.