Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kubuś1006

kubuś1006 Okazjonalny autor

Nie wiem za bardzo gdzie, napiszę tutaj. Korzystałem z kalkulatora, których używa @hlnrys , ale nie jestem pewny. Moja kolekcja opryskiwaczy stanęła chwilowo na 3. Mam pnącze, które skraca czas wzrostu tropikalnych zagród o 25% i jakieś drugie, które daje 5%. Do tego doniczka walentynkowa 10% i łącznie mamy teoretycznie 100%, a jeszcze woda zostaje ewentualnie. Czy w ten sposób zagrody na wyspie będą gotowe w 1 sekundę? Czy to działa tylko w przypadku 5 opryskiwaczy. Bo w tym kalkulatorze czas wzrostu wychodzi sporo większy.
    Dzięki za pomoc.

2. hlnrys

hlnrys Chodząca legenda forum

Czuję się wywołany, ale nie jestem w stanie pomóc.
    Po prostu nie wiem jak to działa.
    Ani nie jestem hodowcą, ani nie zajmowałem się tą częścią kalkulatorów.
    Wiem, że temat był podejmowany kilkukrotnie.
    Musisz zaczekać na odpowiedź kogoś obcykanego.
    Ja tylko kojarzę, że w jakimś układzie wystarczały chyba 4 opryskiwacze.
    Ale co i jak to nie mam pojęcia.:oops:
    Spróbuję zasięgnąć języka.

3. SMOD_Atena

SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

U mnie zwierzyny wciąż brakuje i powinnam się w to zagłębić, zwłaszcza że mam wystarczającą ilość tych opryskiwaczy ale jakoś nigdy za to się nie zabierałam bo kiepski ze mnie hodowca. Może dlatego, że nie mam zbyt dużych zapasów paszy a młyn tylko SP kręci:oops: Mogłabym ewentualnie kupić paszę na targu ale tam jest droższa niż niektóre zwierzęta to też się moim zdaniem nie opłaca.

Ale jeśli chodzi o te sekundowe zbiory z zagród to tutaj Ania pisała o tym:

hlnrys lubi to.