Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    i weż tu nie zakręć przed zbieraniem :100% na 24h i +1 na 6 h8)
     
    izabell2468, ANASALKA oraz Miodzio222 lubią to.
  2. Damciok

    Damciok Okazjonalny autor

    Hej Wam xd, nie wiecie przypadkiem czy szykuje się G&T w najbliższych tygodniach? :music::music:
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zaglądaj tutaj: Kalendarz 2021, tam zawsze publikowane są wstępne zapowiedzi wydarzeń. Informacje te jednak mogą ostatecznie ulec zmianie ale z reguły zmiany są niewielkie.
    Czasami potwierdzają się też plotki, które przynoszą nasi Gracze: Zgaduj Zgadula...
     
    ANASALKA i izabell2468 lubią to.
  4. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    pierwszy raz w historii gry zdobywam najpierw ulepszenie, a podstawy nie :(
     
  5. Sooniaczek1984

    Sooniaczek1984 Forumowy żółtodziób

    Witam,może nie pisze w tym miejscu co powinnam ale niewiem gdzie napisać.Bardzo prosze mi pomóc zaprosić znajomych do wyczyszczenia tej drugiej łąki
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  7. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Davevil Twój post usunęłam. Znajomych oraz sąsiadów możesz poszukać w wątku podanym post wyżej przez SMOD_Atenę.
     
  8. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    Zastanawiacie sie tak jak ja xd kiedy będą jakieś wstępne informacje na temat eventów na kwiecień? w sumie już koniec marca a w kalendarzu pustka...
     
    wiesmanokubo lubi to.
  9. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    Obstawiam, że jutro, też już czekam na to :p
     
  10. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    przypomnijcie mi proszę jak to jest z itemami +? ze skrzyni piccolo wyleciała mi zabawa w wodzie , skrzynię ustawiłem na wyspie i gdybym chciał przestawić ten item na normalną farmę stracę tego plusa ?( item nie został zebrany ani razu). Ilość PD jest kosmiczna stąd wolę by mi szło na poczet poziomu normalnej farmy :)
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jesli usuniesz to stracisz bonus
     
    ANASALKA i stoone1 lubią to.
  12. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    niestety stracisz tego plusa
     
    ANASALKA i stoone1 lubią to.
  13. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    no trudno to nie ruszam:sleepy:
    Dziękuję.
     
  14. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Witam, mam zagwostkę, ogólnie zbieram pd i wszytkie bonusy bo chcę wbijać jak najwyższy lvl. W tym momencie mam 228. W skleporamie jest jajo biedronki, jedno już takie mam, a jego koszt to 750 farmarek, ja mam w tym momencie 640 bo 500 wydałam ostatnio na nawozy itp. I się tak zastanawiam czy kupić ją czy nie..
     
    miwi45, stoone1 oraz antonina-farmerska lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kupic
     
  16. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Zaraz ogarnę brakujące farmarki ze skrzyń i misji :)
     
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    czy na g&t można wysyłać dzienne prezenty w postaci podarunku czy ewentualnie handlu?
     
  18. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Chyba nie, ale to najlepiej sprawdzić w tabeli itemów gt
     
    miwi45 i stoone1 lubią to.
  19. stoone1

    stoone1 Weteran forum


    ok sprawdzimy , aaa tego poczytałem o tym jajku biedronki, o którym wspominałaś wcześniej prawda ? W opisie napisane jest 100% PD za wszystkie żniwa (pola gry z farmą) i ten nawias tyczy farmy jako uprawy roślinek, drzew łacznie z ozdobnymi czy też nie?
     
  20. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Wydaje mi się że pola itemowe z głównej farmy też ale jakoś nigdy na to nie zwracałam szczególnie uwagi, tak się składa, że jutro będę mieć do zbioru jajko biedronki to sprawdzę
     
    słowik10470 lubi to.