Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Kronikę prowadzę na forum w wątku "który poziom?".:)
     
    stoone1, ANASALKA oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to gratuluję:D

    PS. Postawiłem sobie za cel dojść do 400 lvl na Bahamaramie (o 300 na farmie to nawet jeszcze nie marzę:p) i niedługo się to spełni:D Mam już 397 lvl (+235 ZB i pełno nieodblokowanych posągów w Świątyni Małp, bo wolę odblokowywać na bieżąco to co potrzebuję do eventów (tak, do misji wyspowych mi nie spieszno;)) :pxD) :D Może zanim się obejrzę, to wbiję 600xD:cry:xD Chyba, że BP (jak to ma w zwyczaju) za szybko da nowe poziomy-.-8)-.-xDxDxD
     
    Alicjanastka, izabell2468 oraz stoone1 lubią to.
  3. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Ja bym ci radziła odblokować i jeśli są to roślinki, to możesz dziennie kupować po 300 i wiesz z czasem się nazbiera
     
    izabell2468, krasnoludek10 oraz stoone1 lubią to.
  4. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Mega drzew sztuk 6 (z przerwami pracuję nad misją 'pracowite motyle' z którego główną nagrodą jest Super Wielkie Drzewo)
    Mega stajni sztuk 5 .
     
    izabell2468 i krasnoludek10 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mógłbym tak zrobić, ale obawiam się, że zechcą coś co mam nieodblokowane i znowu nie będę miał wystarczającej ilości ZB:oops: Poza tym nawet nie pamiętam czy jakieś rośliny mam do odblokowania:oops:
     
    ANASALKA i izabell2468 lubią to.
  6. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    podpisuję się pod tym co piszesz!
    ja chętnie podmienię na cokolwiek 3899 bananów :)) a pnączy mam tylko 247...

    hej, a do czego pasuje "bungalow w bucie" ulepszenie? nigdzie nie widzę podstawy...

    Posty połączyłam. Zasady forum nie pozwalają na pisanie własnych postów bezpośrednio pod sobą. Jeśli chcesz coś napisać, a Twój post jest ostatnim, korzystaj proszę z opcji jego edycji.
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 marca 2021
    stoone1 lubi to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

  8. kobuma

    kobuma Zaawansowany

    dzięki, wygląda na to że mam ulepszenie a brak bungalowu...
     
    Miodzio222 lubi to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak się mogło zdarzyć... W tym evencie budowaliśmy trzy domki. W dwóch pierwszych można było zdobyć po 1 ulepszeniu, w ostatnim -podstawę. Najtrudniejszy był właśnie ten domek z podstawą i podejrzewam, że wielu Graczy jest w Twojej sytuacji...
     
    Miodzio222 lubi to.
  10. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    A większe prawdopodobieństwo, że ze skrzyni Piccolo wyskoczy florenowiec jest gdy ustawimy skrzynię na normalnej farmie czy w tropikach?xDxDxD Jakby to miało jakieś znaczenie ...:p
     
    kobuma lubi to.
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pewnie znaczenia nie ma, ale mój wyskoczył pod latarnią.:pxD
     
    iza_79, kobuma oraz stoone1 lubią to.
  12. stoone1

    stoone1 Weteran forum



    wszak najciemniej jest pod... ;)hahaha
     
    hlnrys i panoramaogrodnicza lubią to.
  13. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    przydaly by sie zadania na tropikach nie mam co robic i 700 bananow
     
  14. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Musisz sprawdzić co tam masz do odblokowania, ale masz ponad 250 zb więc i tak bym jakąś roślinę odblokowała, no ja tak w sumie robilam, żeby później mniej siać :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    ponad 250? W snach owszemxD:cry:xD:p;) Ale chyba faktycznie odblokuję te rośliny do końca, bo to tylko nędzne 186 ZB trzeba zużyć;) A poziomy na Baśce szybko lecą i w eventach sporo ZB do wygrania:D
     
    ANASALKA lubi to.
  16. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Eh no był moment, że odstawiłaś Mnie, że straciłem Cię za horyzontem, ale chyba coś stanęło od pewnego czasu? zaczynam widzieć jakiś mały przedmiot w oddali :p xD
    Nie, 24 skrzynki i tylko same tajemnicze sadzonki :sleepy:
    Tych dużych drzew mam tyle i nie pamiętam skąd, aczkolwiek nie z misji bo żadna nie ruszona w spółdzielni ;)
    wykorzystane poniżej na zdjęciu 10 drzew super nawozu xl i 1 xxl plus nawóz Zosii xl i xxl, brak drzewa z turbo nowozem Zosii.
    [​IMG]
    A takie w pasku są nie wykorzystane bo nie mam podstawy ;)
    [​IMG]
    A te mega zagrody to te? z ręką na sercu nigdy ich jeszcze nie używałem :)
    [​IMG]
    Z innej beczki z ostatnich moich nieobecności na targu przed eventem śmiałem się z tej oferty:
    [​IMG]
    Jednak potem się zdziwiłem jak musiałem dokupić ich 200 i zapłaciłem 101 000 000 sianogroszy :cry:
    Był jeszcze Bursty.. tylko jednego pokera mi brakło ;)
    [​IMG]
    Tyle potrzebowałem na skończenie całości i muszę powiedzieć, że po raz pierwszy w mojej karierze i dodam tylko, że można było to zrobic o wiele wcześniej, jednak na początku z 30 razy dałem sie naciągnąć, gdy w pierwszej próbie wypadały dwie pary, liczyłem na fulla a tu figa, lepiej było zostawić dwie pary i zawsze trójka była minimum.
    [​IMG]
    Wczoraj zajrzałem do ogrodu ozdobnego i paska, znalazłem 4 zaległe picco:
    [​IMG]
    Wypadło: bajkowe źródło, cylinder iluzjonisty, muchołapka, parasolka. Potem zdobyłem te z tego eventu i wypadła kolejna muchołapka.
    Jestem zadowolony :) ale pamiętajcie też, że jestem:
    [​IMG] xDxD pa.
     
    ANASALKA, stoone1 oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Niech ten wykrzyknik zniknie, bo mi kompozycję moich artystcznych wygibasów psujexDxDDo dopracowania , baha nie wszła do ramówki :oops::eek::p[​IMG]
     
  18. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Wielkie drzewa masz z ekspresu na pewno, kilka lat temu był taki z wielkimi drzewami, ja wtedy tam więszkość zdobyłam :p A misje rób na te drzewa! Koniecznie :)
    I co to za itemy masz wystawione obok drzew?
    Nie widzę dokładanie, ale nie dałeś śmigła na wielkie drzewo zosi, a to się badziej opłaca, bo wtedy jedno drzewo da ci 4 sztuki, a nie 1
    Moje proporcje drzewek są takie:
    [​IMG]
    Wielkie super drzewo xl x2
    Wielkie super drzewo xxl x2
    Wielkie drzewo zosi xl x5
    Wielkie drzewo zosi 1
    Wielkie turbo drzewo xl 2
    Wielkie turbo drzewo x2
    A mega zagrody mam takie:
    [​IMG]
    Te zagrody, może raz na kilka miesięcy wystawiam :p Ale postanowiłam, że gdy będę mieć farme w zagrodach to znajdę 3 wolne miejsca na mega zagrody :p
    A co to salamander to wiele osób się przeliczyło:p Ja na szczęście coś tam zarobiłam, ale i tak już to wydałam, bo jak codziennie kupuję prawie cały sklepik roślin po 300 sztuk to tochę SG wydaję :D
    A mi tyle zeszło na skończenie całośći :D
    [​IMG]
    Mega nagrody wypadły ci z piccolo, zwłaszcza cylinder, chętnie bym przytuliła :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2021
    krasnoludek10, KsiądzxD oraz hlnrys lubią to.
  19. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    oo tak to mógł być ekspres, ale widzę jakoś dziwnie podzielił, ty nie masz SN a ja TNZ :D
    Jest śmigło, nie widać dobrze, zasłaniają inne i turbo mają wszystkie :)
    Itemy troche jak na złość wystawiłem wczoraj te od sąsiadów, 20 zbiorów, ale na szczęście tylko 8 ;)
    Ładny ogród masz ogólnie ;)
    No tak przeliczyłem się a oaza to nic mi nie klonuje, cały czas do tyłu -.-
    Dobrze działasz i szybko skończyłaś, widać doświadczenie 8):)
     
    krasnoludek10 i ANASALKA lubią to.
  20. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Są cztery drzewa z SN
    Ja mam teraz tylko 200 super paszy i muszę znów zbierać :p
    A co tym razem dają itemy od sąsiadów?
    Jestem bardzo ciekawa ile wielkich drzew mają inni farmerzy, dzielcie się tą infrmacją ze mną :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2021
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.