Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    O mamusiu. Nowe perspektywy są już dopięte na przedostatni guzik. Jak dobrze pójdzie, to jutro nasza TL je zaprezentuje :)
    A będą takie cuda, że niektórym pewnie tchu w piersiach zabraknie :p

    Z: - Jak tam?
    G: - Znaczy u mnie?
    Z: - No, co słychać?
    G: - Ale gdzie?
    Z: - Wiesz o co mi chodzi?
    G: - Co ty kombinujesz?
    Z: - No to chyba nie ja jestem od kombinowania?
    G: - A od czego?
    Z: - No to właśnie chyba się pytam?
    G: - O co Ci chodzi?
    Z: - Nie wiesz?
    G: - A możesz precyzyjniej?
    Z: - Co powie tata?
    G: - Że co???
    Z: - Czytać nie umiesz?
    G: - Musisz mnie irytować z samego rana?
    Z: - To Ty dopiero teraz wstałeś?
    G: - A czego się spodziewałeś?
    Z: - No więc?
    G: - Co znowu?
    Z: - Niekończąca się opowieść?
    G: - Czy jesteś pewien, że piszesz do właściwej osoby?
     
  2. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Znaczy masz dojścia do przecieków? o_O
     
  3. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Wieczorem wszystko powinno się wyjaśnić :music:
     
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Wieczorem było wczoraj. Może powiedz TL-ce jakie perspektywy ma zaprezentować? I że w ogóle Twoim zdaniem powinna?

    A ten konkurs z balonikami to na perspektywy?
     
  5. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

  6. MOD_Caharina

    MOD_Caharina Guest

    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 października 2014
  7. Piki2_kk

    Piki2_kk Forumowy żółtodziób

    Szukam sąsiadów! ;) Pozdrówka! 8)
     
  8. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    stanowczy :) lubię takie podejście do życia ;)
     
    gosiagosia60 i morellaa lubią to.
  9. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    ....a może samobójca? :p
     
  10. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ale za to jaki konsekwentny :)
     
  11. .BrookeSellka.

    .BrookeSellka. Czeladnik forum

    Chciałam "sprzedać" Wam mój sposób na obdarowywanie znajomych prezentami, tak by się nie pomylić. Prezenty rozsyłam najpierw szukając osoby, która przeszła na kolejny poziom. W myśl, ja zbieram od niego dodatkowe PD, to niech i on ma coś ode mnie za aktywność. Potem daję według dat - jeśli dzisiaj jest 19., to daję wszystkim, z nr. 9. - a więc 9.,19. i 29. itd. - wcześniej oczywiście przechodzę do poczty w mieście i tam zerkam na listę moich sąsiadów. W ten sposób rozdaję 2 lub 3 prezenty.
    Dodatkowo na początku każdego miesiąca, daję każdemu, zgodnie z danym miesiącem, tj. jak jest październik - 10., to daję 10. i 20. W zależności od tego ile prezentów mi zostaje. Stosuję jeszcze kilka wariantów. Np. dzisiaj na koniec zostały mi 2, więc wybrałam "losowo". Myśle, że to dobry system.
     
  12. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    A w jaki sposób losujesz prezent? Jak wybierasz czy jest to prezent ze skrzynki czy np. samotna kózka?
     
  13. .BrookeSellka.

    .BrookeSellka. Czeladnik forum

    Ale nie, źle mnie zrozumiałeś, nie losuję co im dam, tylko na samym końcu, jak już mi zostają 1., czy 2. paczki do rozdania to "wybieram losowo" komu dam. Tj. raz temu, raz tamtemu. A ja rozdaję tylko skrzynki narzędziowe, bo te zawsze się przydają. Tylko jak jest jakiś event to wybieram inne. Jak któryś z sąsiadów ma jakieś specjalne życzenia, to może napisać.
     
  14. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    .BrookeSellka. nie widzę jakoś takiego obdarowywania sąsiadów,ja po prostu wysyłam codziennie tym sąsiadom,od których dostaję codzienne prezenty,takie prezenty z wzajemnością,a że mam limit na 7 szt...więc wysyłam dziennie siedmiu sąsiadom,jeśli dostanę np...prezentów 10,15,20,to następnego dnia są to kolejne osoby,itd...A za otrzymane PD za awans sąsiada to taki prezent ze skrzynki,to żaden prezent,co innego jakiś sernik z wiśniami czy quiche [​IMG]
     
    ryba4862 lubi to.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja to nigdy nie pamiętam o tych prezentach. Kiedyś próbowałem pamiętać, ale nie szło mi to zbytnio, więc postanowiłem, że się nie ma się co męczyć i nie wysyłam nikomu. No chyba, że ktoś poprosi w sówce...
     
  16. kasialucja08

    kasialucja08 Zaawansowany

    Chciałabym miec Cie za sasiadke, a Ich teraz potrzebuje bo po dlugim czasie nieobecnosci wrocilam na farme i nie mam ich za wielu:))
     
    .BrookeSellka. lubi to.
  17. .BrookeSellka.

    .BrookeSellka. Czeladnik forum

    Nie ma sprawy! Właśnie wysłałam Ci zaproszenie! :)

    Nikogo nie zmuszam, niech każdy wysyła prezenty jak chce. Ja mam limit 5. i codziennie dostaje ode mnie 5. osób.
    Moim zdaniem prezent ze skrzynki jest ok, bo niektórze narzędzia czasem trudno dostać i z pewnością może pomóc mojemu sąsiadowi przejść wyżej. Inne wydają mi się średnio przydatne. Ale skąd ty bierzesz te serniki z wiśniami?

    Na forum łączymy posty za pomocą opcji edytuj.
    Edycje postów można poćwiczyć tutaj >>klik<<
    Zapraszam do lektury poradnika >>klik<<
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 października 2014
  18. Deso

    Deso Zaawansowany

    Ja mam zwiększony limit prezentów do 7 i wysyłam najczęściej narzędzia, chyba że ktoś ma specjalne życzenia, to podeślę taki eliksir ziołowy lub coś. Gorzej jest, jak mam mały zapas składników do rzemieślnictwa, to wtedy muszę prosić o taki drut kwiaciarski lub coś innego.
     
  19. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    Mam 7 sasiadow to kazdemu wysylam prezent codziennie inny. Strasznie monotonne te prezenty, za czasami az wstyd je wysylac. Mogliby uatrakcyjnic czy nawet troche zmienic te podarki, nie pamietam od ilu lat wysylamy to samo.
     
  20. .Martka.

    .Martka. Forumowy żółtodziób

    czy ktoś mi może wytłumaczyć skąd brać te garnki do misji w spółdzielni?