Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 lubi to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nic to nie da.
    Drugą dobę czekam na odpowiedź admina fotki.
    Założyłem konto na próbę, w celu sprawdzenia możliwości rozdzielenia.
    Myślałem że się da odzyskać hasło przez formularz farmeramy, ale w 2015 usługa pocztowa fotki z którą powiązano farmeramę, została zlikwidowana.
    Admini tego serwisu nic w tej sprawie nie zrobili, bo przy podjętej próbie, formularz dalej wysyła hasło do zresetowania właśnie na te istniejącą pocztę.
    Najpierw admin odesłał mnie do kontaktu z PT Farmeramy, potem zadałem jeszcze kilka pytań i od doby milczy.
    Strona fotki to bajzel, przypisuje konto gry do nieistniejącej poczty.
    Jedynie PT farmeramy może tu coś zdziałać.
    Inaczej nikt z fotki nie pogra na kliencie.
    A na przeglądarce, tylko do momentu, gdy będzie istniał tamten serwis.
     
    agniecha$ i olgs3 lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie mam konta na tym portalu więc nic na jego temat nie wiem ale wiem, że konta naszej gry, które były zakładane na portalach partnerskich mogą być rozdzielane jedynie przez te portale.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No to gracze fotki mają problem.
    Admin dalej milczy.
    Jedyne wyjście, to prośba do PT o zmianę maila przypisanego przez fotkę.
    Wtedy gracz będzie mógł odzyskać hasło i logować się niezależnie od serwisu.
    Odliczę weekend i zostawię adminowi jeszcze poniedziałek, chociaż wątpię w pozytywny odzew, o ile w ogóle jakiś będzie.
    We wtorek napiszę z tego testowego konta do PT w celu sprawdzenia jaka jest realna szansa na odzyskanie danych logowania.
     
    Roamntyk1982 lubi to.
  5. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    czesc wam smod atena niestesty w sobote wysłalem wiadomosc do Pt i dzis z godzine temu i zadnej wiadomoc . jak mozna to zrobic by rozdzieleniem kont .oco chodzi .
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    hejah! wzieło mnie na generalne porządki w ozobnych, a że ma być "na ładnie" to postanowiłem po przestawiać przedmioty które dają % za przedmioty w jedno miejsce, męczyło mnie już to skakanie -.- jak ruszyłem puchar sezonowy i gdy chciałem go ustawić na innym obszarze, tak teraz mam dwa : podstawowy puchar sezonowy 2021 i puchar sezonowy IX ....nałożenie jednego na drugi niemożliwe, wylogowanie nie pomogło... A tak jakby chciałbym mieć jednak scalony( w sumie nie wiem jak w takim przypadku będzie naliczony % za ozdobne w trakcie sezonu:pxDxDxDxD o tym zaiste przekonam się jutro 8) reasumując czy to co mi się nadziało przydarzyło się jeszcze komuś ? i co z tym powinienem zrobić , PT?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Najpierw przeczytaj poradnik(i), w PT tego raczej za ciebie nie zrobią.

    Sezon zimowy

    Sezon obdarowywania

    Sezon lodowcowy

    Tak w skrócie... Są dwa itemy i nie jest to żaden błąd.

    Nowy podstawowy item/ puchar na 2021 (jak nazwa wskazuje)


    [​IMG]

    Stary puchar z 2020 (po nałożeniu 9 ulepszeń)

    Puchar IX

    [​IMG]

    A w sumie i tak nie wiem czy sobie żartów nie robisz...jakby mało było błędów w grze.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2021
  8. stoone1

    stoone1 Weteran forum



    Mądrego to dobrze posłuchać...:p Los zadrwił;) Jeżeli chodzi o sezony raczej większej filozofii z nimi nie ma, więc zazwyczaj sprawdzam pozycję 38 i 39 z nagród i tyle8)A że mnie wzięło na przestawianie to myślałem, że mi podstawę oddzieliło od ulepszeń, gdzie to niemożliwe i fakt zastanowiło mnie to 2021, stąd ten cały czeski film xD warto pytać:music: serdeczne dzięki.[/QUOTE]
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Taka możliwość istnieje po spełnieniu określonych warunków.

    Roamntyk1982 tak jak wyżej napisałam, rozdzielić konto gry zakładane na stronie partnerskiej może jedynie administrator tej strony, w Twoim przypadku fotki.pl
    Jeśli rozdzielenie konta nie będzie pozytywnie rozwiązane to do naszej PT możesz napisać prośbę o zmianę maila tak jak wyżej wspomniał hlnrys, tak żebyś mógł sam zmienić hasło dostępu do gry i logować się bez przeszkód.
    Poradnik na temat zmiany adresu email znajdziesz tutaj: Zmiana adresu e-mail poprzez Pomoc Techniczną.
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wiem jakich.
    Założyłem konto na próbę.
    System z automatu podpiął je do poczty widmo.
    Teraz gdybym chciał zmienić pocztę, to muszę przedstawić skan dowodu.
    To wg mnie chore.
    Ale pomijając to.
    Strona partnerska łączy konto z nieistniejąca pocztą.
    Tak chyba nie powinno być.
    Czy BP nie powinno czegoś z tym zrobić?
    Renegocjować umowę z serwisem?
    Czy można, czy wręcz trzeba gdzieś to zgłosić?
    ****
    A z tego próbnego zaraz napiszę do PT prośbę o likwidację.
    Tylko skąd będę wiedział co odpowie PT, skoro odpowiedź przyjdzie na nieistniejącą pocztę?
     
    MKMK2002, olgs3 oraz gosiagosia60 lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys pisząc do PT z konta w grze nie zmieniaj automatycznie wpisanego w formularzu adresu email, opisz dokładnie problem, dopytaj o to co Cię interesuje i nie zapomnij dodać aktualnego swojego adresu email w treści wiadomości, wówczas na ten adres również otrzymasz odpowiedź.
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dodam, że ekipa fotki milczy jak zaklęta odnośnie odzyskania danych logowania.
    Ponawianie pytań zostaje bez odzewu.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z tego co wyczytałam na tym portalu to ichnia poczta nie istnieje od 2015 roku, o czym informowani byli użytkownicy i jednocześnie proszeni o przeniesienie danych aby ich nie utracić. Być może dlatego teraz już nie czują się w obowiązku rozwiązywać takich spraw ale to też do zakładanych tam kont gry nie powinna taka poczta być przypisywana.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Umowę chyba jakąś podpisali.
    Zadałem oficjalne pytanie do PT.
    Spróbuję tej sprawie nadać bieg.
    Zresztą takich portali jest więcej.
    Może BP powinno się tym zainteresować i renegocjować umowy?
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z pewnością jakaś umowa musi być podpisana ale to już nie moje kompetencje ;)
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czy zgłoszenie tej "praktyki" do PT wystarczy, aby wątpliwości zostały przekazane do centrali?
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tego też Ci nie jestem w stanie powiedzieć, to już sprawa do wyjaśnienia w PT.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. Damciok

    Damciok Okazjonalny autor

    Hej, mam pytanie , czy ciężko zdobyć zagrodę dla trolosłoni w sklepie jacka? wie ktoś ile tam trzeba posadzić roślin?
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Napisałem prośbę o usunięcie konta.
    Podałem nowy adres kontaktowy.
    Otrzymałem odpowiedź, że trwa weryfikacja.
    Nie odpowiadać, nie tworzyć nowych zgłoszeń.
    Prośba o cierpliwość itd, standardowa formułka.
    To było tydzień temu.
    Tyle trwa rozpatrywanie prośby o usunięcie konta?
    Coś tu chyba nie halo?
    Jak mam się dowiedzieć co jest grane, gdy:
    "Zgłoszenia duplikowane będą automatycznie zamykane."
    Uprzedzę - w spamie nic nie ma.
    Zresztą niby dlaczego miałoby być, skoro pierwsza odpowiedź dotarła bez problemu.
     
    Kasiunia13, MKMK2002 oraz grakula16 lubią to.