Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ooo a to my tutaj teraz bliżniaczko ? :D ależ oczywiście, żę z 'tych' ładniejszych( tylko gdzie leżą Tychy...:eek:;)) u mnie zaczęlo się jakoś przed Wielkanocą od wykorzystania luki w braku eventu na Baharamie, więc myślę : a może wykończę misje z drzewkami i odkryję ostatnia część kryształowych ? tak też się stał, została mi jeszcze arka noego z czasówek , ale zgram to kiedyś z kokonem neonowego motyla nastawiam zagród i zrobię ;)pełnia- wiadomo tylko jak dostępna, mam odkryte wszystkie strefy, więc teraz powinno być szybciej, tylko zmarnowałem dwa wzmacniacze +2 do żniw na pełnię zbyt szybko otwierając skrzynki i odżałować nie mogę>:( mi właś nie dziś doszła kolejna z kosmicznymi wymogami (szczerze ? to nagrody w każdej podobnej nie są powalające... człowiek sie natrudzi, nazbiera, na hoduje za 50x flakoników perfum, 2x biała niewinność, 3 gwiazdki, 180tyś SG i 490tyś PD na diamencie w 5 zdaniu? może to chodzi o prestiż xDxDxDxD nie wiem, nie znam się ja t tylko dojezdżam 8)) z tymi puntkami to chyba nie do końca jest jak myślę bo każda premka liczona jest od podstawy, to by miało sens, bo podczas zbioru superkombajnem to jak niby można byłoby naliczyć te wszystkie % naraz?;) mnie to zastanawia kolejna sprawa, napiszę Tobie w tajemnicy :oops: no bo jak jest event z dostarczaniem roślinek (nie mam na myśli eventowych )no nie? to chyba te specmajstry co to wymyślają muszą brać pod uwagę różnorodność leveli graczy? w sensie, załozmy cebula od poziomu 65 jest, to jak niby gracz z poziomem 17 ma ją dostarczyć? zostaje tylko targ czy może wybierają roślinki niższego rzędu? jeżeli tak to zawsze znajdzie się ktoś komu, będzie za wysoko a event jest dla wszystkich , interesujące nieprawdaż ?xDxDehhh za dużo w tej czaszce sie kotłuje :sleepy:

    Post edytowałam i oddzieliłam Twoją wypowiedź od cytatu, bo coś się skotłowało ;)
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 kwietnia 2020
    cyfrzakk lubi to.
  2. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Powiem Ci jeszcze, że Miecio ma brata. Przydaś się ten brat nazywa.
    Najgorzej jest, jak obaj się na coś uprą ;)
     
  3. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    może już masz johna na normalnej i ci nie proponuje :) mi zaproponowało :D
     
  4. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Mam wrażenie, że obaj ostatnio zbyt często pojawiają się u mnie na farmie. ;) Pogonić muszę, bo szaleją chłopaki, a takie ekscesy nie są na moją kieszeń. ;) Ale zostałam namówiona i Jaśka kupię (i tyle właśnie z poganiania). :p
     
    margaretazet i grakula16 lubią to.
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Łooo bliźniaku aleś się opisał :p
    Co do spółdzielni czasówki mam wszystkie zrobione.. Arkę Noego pykłam już dawno.. Wpadłam kiedyś na arcy pomysł, główną łąkę móc zastawić hodowlą zwierzaków które mogę dostać za SG w czerwonym koszyczku, czyli 44 sztuki minimum.. teraz wpadłam na to aby zakupić na farmie po 100 zwierzaka a na wyspie 70 :p w razie czego na kilka godzin jeden zwierzak i zapasik jest :p

    Jako że z eventami raz czas mam raz nie, to wzięłam się za misje w spółdzielni, zwłaszcza odkąd farma chwastami nie porasta.. sobie mogą siedzieć na polach i siedzieć.. ale częściej mam zwierzaki + drzewa rozłożone, a ostatnio warsztaty.. :p
    A co do eventów i roślinkę, jak zaczynałam grę nie miałam szans ukończyć eventu, jak się zdobyło item co dawał 30 PD to było o jak super :p
    Ale teraz zaczynać grę tak od zera.. z jednej strony fajnie bo bym pierwszych florenów na koncie nie wymieniła na sianogrosze, tak jak zrobiłam to 10 lat temu.. xDxDxD ale z drugiej strony (zawsze jest jakaś druga strona..) wykopywać "spod ziemi" starocie żeby móc paszę dla zwierzaka produkować, czy po prostu misje w spółdzielni zrobić.. taki papugowiec, mleczodrzewy, perełkowiec czy jajeczne..
    Szkoda że tych wielkich baobabów nie było mi dane trafić.. Omijały moja farmę szerokim łukiem, albo ja się z nimi mijałam.. a teraz prawie nie do zdobycia.. w jakieś misji z wysokich poziomów chyba są, o ile dobrze pamiętam, podobnie jak megazagrody..
    No i popatrz.. Teraz to ja się rozgadałam.. :p takie uwarunkowania genetyczne mamy, no rodzeństwo na bank... xDxDxD
     
  6. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    no to teraz będzie krótko; żartowałemxDxDnatury nie oszukasz8) właściwie kto jest starszy? bo jak ja, to będę musiał Cię pilnować a jak Ty to masz młodsze koleżanki;):p xDxDulala to ktoś tutaj musi mieć pokażne zasoby SP :p ja z hodowlą ostrożnie jeszcze muszę zdobyć kukułczą mamę II i mam pnącze, a resztę SP trzymam na eventy hodowlane choć ostatni był rozczarowujący wg mnie :eek:ja rzadko przebudowywuję farmę, zwierzaki hoduję na sprzedaż i do misji tak samo jak warsztaty , pola na roślinki i eventy a drzewka po kątach ;) w sensie baobaby xxl czy masz na myśli podstawę ? bo jak to drugie to dostaniesz na nasze urodzinyxDxDxD ja tak miałem z hurmą też nie dane mi było jej posiadać przez baaardzo długo a z tych cudacznych np. nie mam mleczodrzewa i solnego -akurat nad ostatnim nie ubolewam bo nie mam dostępu do piekarni :) szkoda ze turbo drzewa Zosi i wielkiego drzewa nawozu nie można umieścić w ogrodzie :( wiem wiem, pamiętam te czasy gdzie stawiałem drzewka tęczowe bo to przecież aż 150 PD na 1x1 xDxD a teraz przedmioty osiagają wartość 8000 PD świat stał się bardziej dynamiczny , w sumie na początku uprawiałem roślinki na polach 2x2 i jeszcze narzekałem ze ręcznie długo schodzi a teraz 1x1 , więc pędzę i ja ;) pamiętasz jak podlewanie wodą nie było jeszcze w automacie? szkoda, że nie jest tak z nawozem :eek: dobrze prawisz megazagrody zdobyłem w taki sposób ;) W życiu nie pomyślałbym, żeby zacząć od początku tyle pnącz, czasu, poświęcenia mogłem jedynie wcześniej odwiedzać fora, ale dawno temu wszedłem, czat który wtedy istniał nie spodobał mi się, więc skupiłem się nad uprawą ziemi- sądziłem ze zasada jest prosta : sadzić/zbierać/dostarczać nic skomplikowanego a tutaj widze, żę kalkulatory rachunki wypadalności , wydajności strategie, kto z kim, kto przeciwko komu, teorie spiskowe tylko przepisów na fasolkę po bretońsku brak...xDxDxDxD ale żeby floreny wymienić na SG?!?! :eek::oops: to chyba ja jestem starszy ...;)
     
    tarantula66 lubi to.
  7. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Hahaha dowód osobisty posiadam :p
    Floreny na sianogrosze wymieniałam pierwszego dnia na farmie, weszłam ot tak bo fajna reklama na mail przyszła. Grafika mi się spodobała to zostałam.. Forum odkryłam po 2 czy 3 tygodniach grania.. Stare forum.. jakoś się tam nie udzielałam... ale czytałam, oj czytałam tam sporo, ale jakoś nie wpadłam na pomysł żeby działać wg. wskazówek innych :p Taki kobiecy upór, nie mylić z oślim :p Czat mnie jakoś nie zachęcił.. Ale zawsze byłam jakoś tak nastawiona do czatów na nie, bo za szybko wszystko znika i za dużo czytania :p Chociaż kilka lat temu dynamiczny na forum był gorszy niż czat, odeszło się od kompa na 15 minut i zaległości kilkanaście stron xD Eh to były czasy.. :inlove:
    Jeżeli chodzi o "urodziny" mojej farmy (bo ja od jakiegoś czasu mam wieczne 18) , to 20 września 2020 minie dokładnie 10 lat jak gram.. Raz prężniej, raz z doskoku (odwiedzałam farmę czasem raz na miesiąc..), ale gram.. 8)

    Co do drzewek i zagród - mam wszystkiego minimum po jednej sztuce, tzn prawie wszystkiego, brakuje mi zulubelki (myślałam że mam dwie i jedną na G&T wymieniłam, a okazało się, że ta wymieniona, była tą jedyną xD) i brak mi modliszek (zaraz wpadną bo sezon wiosenny) i brak drzewa mangongo i woskownicy, ale to kiedyś się zdobędzie. Pisząc o baobabach miałam na myśli właśnie drzewa dające SN :) Baobaby to zawsze byłą ich taka zwyczajowa nazwa, wprowadzenie baobabu na wyspie chwieje czasem komunikacją i trzeba się dookreślać :p
    Zapasów SP jakiś wielkich nie mam, od hodowlanego do hodowlanego teraz stan stodoły na poziomie troszkę ponad 500 sztuk SP, przeważnie taki stan staram się utrzymywać :p
    W czasie kiedy raz na 3 tygodnie zaglądałam na farmę, odpalałam tylko młyn i zbierałam zagrody i drzewka i to było na tyle mojej aktywności, tak było przez łącznie jakieś 5 lat na moją 10 letnią przygodę z grą, oczywiście nie ciągiem te 5 lat, tylko jak by zebrać aktywność moją, to 5 lat z mocnego doskoku, może z 2 lata sporej aktywności i 3 takiej średniej aktywności :p Sobie człowiek czasem musiał zrobić przerwę..
    Jeżeli idzie o PD/TPD i ich zdobywanie, sąsiad mój jeden uświadomił mnie, że trzeba czasem myśleć - było to podczas wysyłania prezentów, stwierdził, że skrzynki z narzędziami nie są w modzie i dobrze jest itemy wysyłać, bo dają spore korzyści. Potem na jakimś spotkaniu w realu, ktoś zasugerował, że dobrze ustawiony ogród ozdobny to skarb, ale mi tak szkoda było ściągać moich "wizualnie ulubionych" itemów, w końcu się przełamałam, trzyma na polu jeden zbytek, który nic nie daje, mianowicie item "Stół z polonami" z eventu "dożynki 2010", ale jak go ściągnę to zginie :cry:, on już nie wraca do paska.. A mam do niego ogromny sentyment, takie potwierdzenie że gram już prawie dekadę.. 8)
    Eh tak sobie bracie bliźniaku farmowy pomyślałam, że jak jesteś starszy ode mnie to nie musisz mnie pilnować i masz pewnie sporo fajnych, starszych kolegów :p Hihihi zaraz dostaniemy od któregoś moda po głowie, że to nie portal matrymonialny :p
    Współczuję moderatorm czytania takiego dłuuuuuuugiego posta, coby sprawdzać czy wszystko z nim ok, chociaż może ktoś tam pod nosem się uśmiechnie np. jak wspomni stare forum i jaszczomby na farmie hihihi
    A co do fasolki po bretońsku (osobiście bardzo nie lubię) to jak się dobrze rozejrzysz na tym forum, to w odpowiednim miejscu możesz znaleźć przepis np. na chlebek (wychodzi genialne - robiłam), lub inne cuda :p
     
    tarantula66, olgs3 oraz margaretazet lubią to.
  8. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    10 min czy godzina nie robi aż tak wielkiej różnicy, ale w przypadku bliżniaków jakoś trzeba ustalić kto jest tym pierwszym , czyt. starszym:p (stąd świadomie wcześniej napisałem "nasze urodziny") i wiem, że masz dowód -.-xDxDxD znajdujemy się w wątku dyskusje o grze i nie tylko, więc sądzę, że jest ok jak nie, to można byłoby to podciągnąć pod taki G&T z nieco innej strony xDxDxD zulubelki brakuję mi również, i tej małpiej ,mangoga i fasolady też, choć wymieniłem sie na leszczynę, woskownicę mam z sadzonki a olchy- jedną z handlu a drugą nie wiem skąd:D na modliszki tak samo czekam :)jestem o pięć dni do przodu zakładając skalę 1 level 1 dzień. Widzę że jednak różnica charakteru jest ;) co do grywalności/aktywności to ja sumiennie konsekwentnie i z uporem , farma zawsze w tle, to jak nawyk, na palcach jednej ręki mogbym policzyć przestoje (nie mówię o takich dwa trzy dni ;) bo i czasem internetu brakło a czasem czasu) to dobrze obrazują te pnącza, kurde z jakiej to okazji było...? nowego roku? z itemów brakowało mi jedynie 'czyściciele" i to przez to że urlop miałem, ale w skleporamie na szczęście dodali8) ostatnio rzuciło mi się w oczy jak sprawdzić datę pierwszego logowania pamiętałem, ta dobra, lecz krótka , zdradzisz mi? to ja się też sprawdzę typuję na 2011 ale miesiąc ..nie mam pojęcia:p lękam się tego rozglądania , jeszcze przez przypadek znajdę jakieś dark forum i krzyżówki ryby z ryśkiem albo spryskiwacze cud :pxDxDxDxDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 22 kwietnia 2020
    tarantula66 i margaretazet lubią to.
  9. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    oplułam sobie ekran w laptopie.. :p
    Ja sprawdziłam datę pierwszego logowania w najprostszy sposób: napisałam prośbę o sprawdzenie do PT. Teraz mam datę w podpisie na forum, więc pamięć na luzie - i tak nie zapomnę :p
    Charaktery musimy mieć różne, no nie znam żadnych bliźniaków co mają charakter taki sam.. ba nawet zwykłego rodzeństwa z takim samym charakterem to nie ma szans.. :p
    Jaki masz pomysł na to sprawdzanie które z nasz starsze? :p Ja nadal liczę na kolegów starszego brata :p hihihihi
    Jak eventy obecnie Ci idą?
    Ej nie ma jakiegoś szybkiego sposobu na policzenie ile mam misji do zrobienia w spółdzielni? Chyba jakaś tępota mnie dopadła.. bo kilka razy liczyłam i zawsze coś mi nie wychodzi.. :p
     
    tarantula66 lubi to.
  10. stoone1

    stoone1 Weteran forum


    trzeba będzie podskoczyć na porodówkęxDxDxDxD kurde kuszące te kolejne 4 ulepszenia latarni , elektryczną już mam8) ale będzie ciężko coś czuję je zdobyć , aktualnie jestem po trzecim zasiewie, spłukałem się z SN przez poprzedni, więc teraz na grzecznie;)na paluszkach może być cięzko na kalkulatorze tymbardziej :) ja licze co pięć chociaż w niedalekim czasie sądzę, że odpadnie mi kilka i policzę znowu.:eek:
     
    tarantula66 lubi to.
  11. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Mi ostatnio doszła jedna.. Eh.. ale planuję że ubędzie w najbliższym czasie 2 lub 3 :p
    Zależy jak będzie szło :p
    Co do eventu, ja mam maleńki zapas SN, jakoś tak chomikuję, uzbierało się ok. 1700 sztuk, zużywam zawsze na pierwsze dwa zasiewy podczas eventów (kerststol i biała niewinność w slot i zasiew na dużych polach) i ewentualnie jak wypadajka leci z farmy, to jak braknie SN + sloty (kerststol + biała) + rząd kasztankowy + ulepszenie goździków i jedziemy z jednosekundowymi goździkami, ostatnio oddałam goździki do misji, teraz czekam aż wypadajek braknie aby nadrobić :p ale jak na razie udaje się nie zużywać SN ponad plan minimum :p
    W sumie SN czesto gęsto mi wypada na kole :) podobnie jak ostatnio SP :p Za to w kupon lub Jackpota trafić nie mogę, zwłaszcza gdy czeka tam jakiś bonus...
     
  12. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    W ostatnich 2 tygodniach poszło mi 2300 SN, teraz bida piszczy nędzne 80 ...na kole też mi wskakuje SN, jacki też bez problemu i wszystkie +1/50/100/200, jednego NIGDY nie udało mi się szarpnąć- żadnego czerwonego >:(>:( >:( różowy kurnik raz, dlaczego nie anakonda? się pytam się:eek:dziś udało mi się awansować i na wyspie i na farmie , lubię jak idzie równo , chociaż żeby tych złotych bananów nachapać to ozdoby stawiałem na wyspie, kosztem farmy , ją trochę zaniedbałem, więc teraz tam będę ładował, ale nowe, bo Bahę jednak trudniej wbić:/ dużych i szybkich plonów!
     
  13. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Bahamę trudniej?? Hmmm.. moja wyspa na poziomie 422, odkąd mam zapas bananów (obecnie 913) to nie zwracam uwagi kompletnie na przeskakiwanie poziomów, idzie sobie swoim tempem.. Za to farma.. tam się wlecze.. tzn teraz mniej :p
    Ale jak sobie przypomnę wbijanie 100, za to od 100 do 200 to tak sobie fajnie idzie :p
    Jutro powinnam wbić na farmie kolejny poziom :p
    Co do dużych i szybkich.. Szybko to może leci, ale dużo.. Koło z bonusami mnie omija.. Czasem je zobaczę, ale nie trafiam w nie, więc idzie takim ślimaczym tempem to eventowe sianie.. :/
     
    tarantula66 lubi to.
  14. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Chyba ja starszy bo moja Baha 423 ale od dzi;) ano trudniej trudniej, porównaj liczbę PD na wyspie i farmie jaką trzeba osiągnąć od levelu do levelu , dlatego tam stawiałem co lepsze itemy, by złotych bananów nazbierać teraz jest przesyt (1182) i w końcu doszedłem do wniosku, żę czas pogonić normalną:oops: Z tą wyspą to w ogóle dziwnie jakoś, banany się odkładają, rozwój nie zachęca, bo każdy (bez znaczenia na lvl, a ten nic nie daje ani dostępu do nowych misji ani nowych roślinek ) tkwi w martwym punkcie czekając na aktualizację, według mnie to aż krzyczy o lepszą koncepcję! Dokładnie to samo i u mnie ! Farma wystrzeliła w moment jak nigdy wcześniej przez 8 lat xD zastanawia mnie od czego uzależniona jest ilość
    papuziej paprotki, losowo ? na początku dostałem 4 a po nakarmieniu Alicji po jednym (?) mam 28 i nawet nie dostarczyłem 1ego kroku a póżniej , podejrzewam(po pasku widać), żę jeszcze więcej będzie trzeba i jak tu żyć?...:eek:
     
    tarantula66 lubi to.
  15. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Co do eventowej losowości to ja nie mam pewności czy skończę te eventy.. Idzie jak krew z nosa.. :sleepy:
    Tzn roślinka taaaaak się wlecze. Co do papuziego czegoś to ja na 6 karmień dostałam 9 sztuk, starczyło aby raz nakarmić papugę.. Szału nie ma :p teraz sieję badyla na głównej a oba młyny nastawiałam na kręcenie jakiejś paszy.. Tak że ze sprawdzaniem dalszej losowości poczekam sobie chwilę.
    Odkryłam w pasku jakieś tam TSy. Powiem, że zazwyczaj podchodzę do nich tak na luzie bez wielkich oczekiwań, ostatnio mnie zaskoczyły sadzonki bo wypadły z nich: wolemia, dwa fasoladowe, sygiliaria, czerwona olcha, asymina xxl, orzesznik xxl, i róża pustyni xl, powiem że w sumie takie TSy to ja mogę mieć :p
    Czekam na sobotę, wtedy przybędą na mą farmę modliszki.. :inlove:
    Się ich nie mogę doczekać, tzn zapas na event mam -fartem na targu wydarłam w cenie w jakiej teraz ich nie spotkam ;), może udałoby się coś wyhodować i pohandlować na targu?? Ale modliszki będą a tu już surykatki do zdobycia... -.-
     
    tarantula66 lubi to.
  16. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    To super ! najgorsze TS-y to z zaległych misji -tam wiesz, że nic Cię nie uraczy nadzwyczajnego o_O:eek: Pamiętam, że raz na targu ktoś najprawdopodobniej walnął sie z cyferką i szkoda, że się zawachałem, bo ktoś inny sprzątnął mi ten towar spod nosa >:(:sleepy: nie pamiętam co to było dokładnie, ale pamiętam, że było warto.... Najpierw naciesz się modliszkami a na surykatki przyjdzie zapewne czas ;) znowu coś nowego wskoczy i trzeba będzie gonić 'króliczka od początku';)a ja nie powiem, dziś ładnie, nazbierałem ze skrzynek 6 imprezowych (w sumie tak już miałem otwierać raz na, nie wiem miesiąc, ewentualnie pół , ale czasami jak się okazuje lepiej na bieżąco, bo mogą znacznie pomóc w aktualnym czasie 8)) i tak pierwsze 5 'to nie było to, co tygryski lubią najbardziej" , ale za to 6ta okazała się +200% do żniw :D8):p szkoda , że tylko na 6h :eek:, ale jest ok ;)i z każdego pola +8 , gniazda też fajnie bo z 3ech paprotek 33 sztuki no i aż miło się patrzylo na +3 do produków:D
     
    tarantula66 lubi to.
  17. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Siedzę i Ci zazdroszczę :p
    Tego bonusa do żniw.. mnie nadal omijają :cry:
    W sumie straszne zamieszanie z tymi eventami, co na której łące i sporo siania i tak strasznie się to wlecze u mnie..
    Pod tym względem nuda.. Zwłaszcza że na "wolnych" łąkach posadziłam długo-rosnące roślinki, niech coś wpadnie do stodoły - pewnie i tak utopię to w jakiejś misji w spółdzielni..
    Irytuje mnie przestawiania z pola na pole manufaktury i menażerii - co przestawię z myśąlą "dobra stąd na razie nie ruszamy" to jakiś event wskakuje.. :pxD
    Muszę wybrać sobie jakąś misję do skończenia, na razie walczę z "Artystycznym remontem", "Wielkim drżeniem" i "Jak stworzyć zespół", zatrzymały się na ponad 80% i teraz się wloką.. :p
     
    tarantula66 i cyfrzakk lubią to.
  18. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    To fakt najbardziej pogmatfane jest z tą przekąską sadzisz na farmie ,wytwarzasz w młynie, karmisz żeby zasadzić na wyspie za dużo kombnacji alpejskich xD:p Nie chcę dokładać do pieca, ale...bonus mam na 12 h ,więc żle spojrzałem albo co i tym wlaśnie oto sposobem załatwiłem sobie ulep latarni i pnącze jest na wyciągnięcie ręki ;) A coś Ty ja nie przestawiam ogrodów/manufaktury itd w ogóle szkoda paszy i zaczętej produkcji a potem znowu obsadzać za leniwy jestem ;) przez te nowe roślinki musiałem usunąć cebulkę, lubię cebulkę...:( wielkie drżenie mam ukończone reszta aktywna , na remoncie zaledwie napoczęta :eek:
     
    tarantula66 lubi to.
  19. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Jutro będę demolować leśną polanę - posadzę tam drzewka. Mam tego wiosennego cosia z sezonu wiosennego (modliszki też już są :inlove:) i niech chociaż pożytek z niego będzie.. wystawię chyba wszystkie jajeczne itp, po tym zamieszaniu eventowym to obsadzę chyba wszystko drzewami i odpalę wszystkie bonusy drzewne jakie mam :p
    W sumie z drzewami jakoś mi tak w miarę idzie zbieranie owoców..
    A jak u Ciebie z misjami w spółdzielni, w których trzeba oddawać produkty - chodzi m o takie jaj np. "afera zębowa" czy "magia wąsów" - robisz czy odpuszczasz?
    Ja się przyznam, że w każdej misji gdzie oddaje się jeden produkt doleciałam do ostatniego zadania i mam pozgarniane kombajny i kupony na kombajn i teraz powoli systematycznie staram się je kończyć :p
    Teraz na tapecie będzie misja "perypetie przy zakupie garnka zupy", brakuje do ukończenia: 131 garnków :p
     
    tarantula66 i magdusia668 lubią to.
  20. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    Wąsy i perypetie pokończone mam zęby na 36% naszyjniki trzymam bardziej na 'najlepszą w mieście' najbardziej zależało by mi na misji 'różni bracia' 66%- chcialłbym zgarnąć neonowe tylko nie produkuję grabi :/ a tiki wolno idzie:eek:i słynny napad na pociąg 86%, odstraszają mnie te wysokopoziomówki tymi wielgachnymi liczbamio_Owidziałaś po ile nawóz na targu chodzi? litości...:p
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2020
    tarantula66 lubi to.