Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    a jak wybierałeś te fajne moderatorki do zaprzyjaźnienia się? jakieś kryteria czy chybił-trafił?
     
  2. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja na czacie niezwyczajny, więc o moim prawie do milczenia pouczyła mnie pierwsza z brzegu :oops:
     
  3. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    początki zawsze są trudne ;) staraj się nadal, to może któraś Cię zechce ;)
     
  4. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Nie wie, co straciła :)
    Wobec takiego podejścia moderatorek, będę chyba musiał zmienić obiekt zainteresowania.
    Może spróbuję z którąś z administratorek :p
     
  5. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Daj znać Zgredzio,z którą,gdzie i kiedy?będę śledziła Twoje próby zaprzyjaźniania się i będę Ci wiernie kibicowała xD:p
     
  6. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ale to tak publicznie :eek:
    Ojej, to ja się wstydzę :oops:
    Chyba zacznę poza forum ;)
     
  7. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    A w ogóle to jak Ty podrywałeś te moderatorki? "U mnie ładna pogoda a u Ciebie?", "Chodź mała, pokażę Ci jak działa forum"? Może źle zagadałeś i dlatego kazały Ci zamilknąć?
     
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    :D :D :D Zgredzio mnie nie zagadywał :p
     
  9. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Właśnie do tego dążę. Może zagadywał i robił to tak niezdarnie, że Ty nie zorientowałaś się, że zagaduje.
     
  10. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    A wiesz, że to możliwe :oops:
    Ale z administratorkami idzie mi trochę lepiej. Jeszcze nie kazały mi zamilknąć :p
    No Ciebie nie. Może to był błąd :eek:




    Edit.
    No i wydało się. Piszą o mnie na oniecie: http://oniet.o0o.pl/Farmerama/6-99/Zgredzio-O.html
     
    Ostatnie edytowanie: 26 września 2014
  11. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Dorota1020, lolek55 oraz Vaiot lubią to.
  12. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ech ten oniet...
    Podtrzymuję to, co napisałem o swojej wstydliwości. Nie śmiałem powiedzieć jej tego osobiście i dlatego wybrałem taką metodę :oops:
     
    Dorota1020 i lolek55 lubią to.
  13. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    haha, Zgredzio ależ Ty sławny jesteś :p
    No .... nie wiedziałam też, że aż taki wiekowy :D
     
  14. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    99 lat toż to w kwiecie wieku. Nic, tylko brać.
     
  15. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

  16. amdep

    amdep Moguł forum

    EEEEEEwuniu!!!
    Wciąż nie masz swojego wątku, gdzie mam Cię odwiedzać?? ;)

    Tak sobie myślę, że w tym dziale warto założyć wątek "Dla tych co nie mają swojego wątku", czyli taki wspólny domek, dla tych co im się nie chce własnego budować. ;)
    Taki jakby akademik, albo co podobnego... ;)
    No i tam by można ich odwiedzać.

    A przy okazji - co to jest ten "oniet.pl"??
     
  17. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    http://oniet.o0o.pl/ portal dez!informacyjny :)
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    o jeżu jaka ja tępa, ja nic nie rozumiem, szkoda. Kiedyś miałam informatyka pod ręką a teraz bububububububu:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  19. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    marynia, ale czego nie rozumiesz? Jak działa oniet? To jest stronka, na której wypełniasz imię, wiek i miasto "ofiary". Te dane są wstawiane do gotowego szablonu i generowany jest link do tak stworzonej wiadomości.
     
  20. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Oniet to pikuś w porównaniu z filmem poniżej. Film jest w obcym języku. Tłumaczę przekaz moderatorom: Cały świat szukał bohatera, który ukaże nam wszystkim nowe perspektywy. I znalazł go. >> Oto ON <<

    Jeszcze jakiś temu można to było znaleźć w dowolnym języku a dzisiaj pomimo, że usilnie szukałam, znalazłam tylko w tym.
     
    morellaa i wiochenka lubią to.