Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To przykre, że tak się poczułaś - choć oczywiście całkiem niesłusznie :)
    Ale to jest niestety taki (przykry) skutek uboczny - a ostrzeżenie (też niestety) jest konieczne.
    Sporadyczne przypadki bez trudu przerodzą się w zjawisko masowe, jeśli nikt ludzi nie będzie ostrzegał.
    Więc może spójrz na sprawę z drugiej strony - ty też możesz trafić na kogoś, kto wykorzysta twoje braki w znajomości forumowych nicków.
    Więc uśmiechnij się jednak - to było do ciebie, nie o tobie :)
     
  2. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    a ja uważam, że ostrzeżenie bardzo potrzebne szczególnie po dość długiej i męczącej nie tylko dla moderatorów akcji z oszukanym graczem podczas poprzedniego GT
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ostrzegamy przed takimi osobami, zalecamy szczególną ostrożność.
    Podejrzewam, że też wybrałabyś do "wymiany" kogoś, kto jest już znany z dobrej strony. Jeśli kogoś nie znamy to zwykle zaczynamy od wymian mniej cennych przedmiotów lub też prosimy, by wysłał pierwszy, bo za nami idą już referencje od tych, którzy otrzymali od nas umówiony przedmiot. Nie jest powiedziane, że mamy tu tworzyć zamkniętą grupę.
    Musisz zrozumieć, że naszym celem było zebranie sposobów, by te nieformalne wymiany były jak najmniej ryzykowne. Gift&Trade to taki radosny moment, że niektórzy tracą głowę podczas gdy dostają prezenty, wymieniają się na ciekawe fanty, życzliwie się do siebie zwracają, ale takie sytuacje usypiają czujność.
    W życiu też jest podobnie, potrafią kogoś okraść przed świętami, kiedy każdy myśli już o rodzinnym spotkaniu, w sklepach, gdzie każdy ma głowę zajętą poszukiwaniem okazji, czy wyłudzić wpłatę na chore dziecko, którego zdjęcie wzięli z internetu. No cóż, życie jest pełne takich historii i naszym celem było ostrzeżenie, pokazanie lampek ostrzegawczych, a nie piętnowanie kogokolwiek.
     
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Po wielu, wielu dniach hodowania bobrów doczłapałem się do małej szansy, aby zdobyć wreszcie mojego ukochanego zwierzaka z hodowli. Wszystko co mam na zrzucie sam przerobiłem, nic nie kupowałem. To było moje postanowienie i wielkie marzenie od kiedy pierwszy raz zobaczyłem jak cudownie on wygląda. Powiedziałem sobie wtedy "muszę go mieć". To będzie moje bobrowe trofeum jeśli mi się uda :)

    [​IMG]

    Spróbuję przerobić te cztery bobry trapery przy użyciu ekskluzywnych perfum przy najbliższej okazji. Oby się udało:)
    Bobrze prehistoryczny...nadchodzę!.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    fkamil, trzymam kciuki:) Mi też ten stwór niesamowicie się podoba:D
     
    magdusia668, izabell2468 oraz fkamil lubią to.
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Jak to rozegrać? Nie pamiętam już, ale czy ekskluzywne perfumy łączą się z baby boom eventem? Bo jeśli tak to wolę poczekać na taką kombinację.
     
    magdusia668, izabell2468 oraz olgs3 lubią to.
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ostatnio zdarzyło się parę razy, że oba te eventy były połączone. Mam nadzieję, że nadal będzie się tak działo, bo też lubię korzystać z lux perfum w czasie BB:)
     
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    To może wstrzymam się, zawsze będzie większa szansa, że przeskoczy na ostatniego.
     
    magdusia668, olgs3 oraz BA_Marion lubią to.
  9. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Pewnie, też myślę, że warto poczekać.

    A skoro już mowa o super zwierzakach to przy okazji pochwalę się, że wreszcie trafiłam ze skrzyni farta złotą skrzynię, a z niej dostałam złotą owcę :D:music:
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Gratuluję:).
     
    magdusia668, olgs3 oraz izabell2468 lubią to.
  11. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Witam, dlaczego nie ma na targu w zwierzakach pozycji rekin ? Nie można ani kupić ani sprzedać, a w stodole są zaznaczone jakimś szarym paskiem... Może ktoś wie co się dzieje...
     
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Musisz odblokować rekiny w świątyni małp.
     
  13. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    No tak... :p ale ze mnie gapa>:( Dziękuję bardzo :)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  14. Georgia

    Georgia Forumowy żółtodziób

    ale to chyba jest nie fair wcześniej było a nagle się obudził ktoś i trzeba odblokować w świątyni >:( nie ładnie robić graczy w bambuko :(
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ogłoszenie w tej sprawie ukazało się 22 stycznia:

    Rekiny na Bahamaramie

    Więc jeśli ktoś się "nagle obudził", to raczej niektórzy gracze, nie firma.
     
  16. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

    Hey co zbierac na farmie i baha na dozynki pomozcie? ktos cos
     
  17. Butmun

    Butmun Forumowy żółtodziób

    Witam, w co polecacie zainwestować 200+ florenów ? myśle nad drzewkami ale możliwe że to głupi pomysł więc wole zapytać. dziękuję pozdrawiam :)
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Butmun, tak czekam czy ktoś coś napisze, ale cisza... Pewnie dlatego, że trudno coś Ci doradzić. Każdy ma własne cele w grze i tym się kieruje korzystając z płatnych funkcji. Dla mnie na przykład absolutnym priorytetem jest kombajn. Bez siewnika na upartego mogę się obejść, bez pozostałych pomocników tym bardziej, ale bez kombajnu nie grałabym nawet przez tydzień. Kupuję go na wyprzedaży, kiedy 48 h kombajnu kosztuje 7 FL.
     
    olgs3, Butmun oraz zx221 lubią to.
  19. Butmun

    Butmun Forumowy żółtodziób

    Hmm, wezmę to pod uwagę napewno, dziękuje. Czyli ogółem kupowanie zagród czy drzewek to średnio dobry pomysł ?
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja bym kupiła menażerię, bo to jest bardzo duża oszczędność miejsca...
    zależy co chcesz robić w grze

    prędzej czy później wszystkie nowości dostaniesz, jeżeli robisz wszystkie eventy, czasem trzeba poczekać bardzo długo, ale zazwyczaj mam nowości TSowe zanim można wymieniać się nimi na G&T
     
    Butmun lubi to.