Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Teraz w BP jest moda na eventy robione na 1-2 łąkach. Według założeń ma to pomóc w sezonach, do których potrzebna jest zwiększona liczba zwierzaków do oddawania w zleceniach. Stąd 60 to przesada, ale te 20 byłoby realne ;)
    No ale jeżeli masz jakiś pomysł na zmianę działania slotów, spróbuj go opisać i, jeśli się spodoba, to spróbujemy do niego przekonać BP :)
     
  2. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Coś tam się kiełkuje, na razie za wcześnie by to opisać.By podać pomysł to musi mieć ręce i mózg,będę myślała nad tym.Ten dodatkowy slot dla zwierza właśnie miałby pomóc w produkcji zwierza i nie tylko bo wszystkiego żądają duże ilości.
     
  3. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    a to nie było tak, że babeczka zastąpiła myk z dyniowym?

    :D

    nie wszystkie na odwyku.....
    wg Wiki skuteczność leczenia uzależnień wynosi do ok. 30%
    a każdy odwyk to szansa powrotu :p:p


    WH jeszcze gra?

    a jakże, pamiętam akcję odwykową
    była jeszcze akcja z rodzeniem Szefowej, porady dot. przyśpieszenia terminu....;);)
    oraz konkurs na datę porodu
    to nie Ty czasem wygrałaś?


    od zawsze temat enigmatyczny....
    pierwsze wpisy o ciociach z Ameryki i wujkach z Gwatemali pojawiły się bardzo wcześnie


     
    Ostatnie edytowanie: 16 stycznia 2020
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Szefową nałogów,to chyba Ewa ś.p. była,z tego,co kojarzę,bo na starym forum króciutko byłam...
     
    olgs3 lubi to.
  5. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    Szefowa to Marlena....

     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tak mi się skojarzyło z Ewą,bo tam,wiem,że się mocno udzielała...A Marleny,to w ogóle nie kojarzę...No ale ja gram od 2014 roku dopiero...
     
    magdusia668, grakula16 oraz olgs3 lubią to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ewa ma racje;):)
    sprawdzilem na oficjalnej fanowskiej(de)..farmeramafans
    myk z dyniowym wycofali w maju 2012 a babeczka weszla do gry w 2013...
    chyba gra...niedawno widzialem jej nick jak przegladala off;)
    a ile przy okazji powstalo bajek na ten temat..Andersen to pikus:p
     
  8. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    pierwszy wpis Szefowej na nowym forum jest z 25.08.2014
    szkoda, że nie ma starszych

    i w sumie to lepiej
    babeczka - energia odnawialna

    ciekaw jestem ile weteranów jeszcze dycha


    Bronka aż pękała w szwach i w opowieściach o serwerach osiedlowych, krewnych na innej klatce schodowej, dzieciach na kolonii czy rodzinie rozsianej po wszystkich kontynentach....

    itd...

    ktoś pamięta o co chodziło z tym przekreślonym.... młotem?


    [​IMG]

    __________________________________

    mama to nowoczesna gra aż do bólu....
    jest niesamowita
    jakbyś powiedział:
    "jak się nauczy cwaniakować...."
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wydaje mi sie,ze dosc duzo:)
    a teraz tak banalnie,,pomocnicza czy wrecz testowa
    cos mi swita,ze pierwsze domki uciech trzeba bylo kupic..chyba 2,5 tys sg kosztowaly i z tego powodu tez ten mlotek..ostrzezenie;)
     
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tego młota to wcale nie pamiętam, ale leciwa jestem i wolno mixD
    Dobrze,że pamiętam gdzie włączyć lapka.
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że ciągle ich trochę jest. Tylko odeszły charakterystyczne osoby, które skupiały towarzystwo wokół siebie i reszta straciła zapał do forum.

    Ceny nie pamiętam, ale zajmowały 6 pól i na Bahamie miały zielone dachy :)
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie, ten myk z dyniowym był przed pojawieniem się babeczki, już Norbi sprawdził ;)
    No to jednak dobrze mi się kojarzyło :p

    No Ciebie Michaś to widuję od czasu do czasu na kozetce ale do nałogowego wątku też już chyba w ogóle nie zaglądasz :(

    WH oczywiście, moja farmerska żona od wielu lat gra cały czas, tylko na forum też już rzadko zagląda niestety :(

    Akcję podwójnej Szefowej pamiętam, takich rzeczy się nie zapomina, ale kto trafił datę porodu to już mi umknęło, zdaje się, że WH właśnie :D
    Szkoda, że to nałogowe towarzystwo tak pouciekało, fajne klimaty zawsze były w tym wątku :)
     
  13. majka0018

    majka0018 Okazjonalny autor

    Witam wszystkich po ponad 4 latach :D. Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale trudno. Po dużej awarii w moim domu nie mogłam się zalogować do gry. PT niestety też mi nie pomogła i myślałam, że bezpowrotnie utraciłam swoją farmę. Dopiero przez całkowity przypadek i bardzo prosty sposób, mam ponownie moją farmę. Słuchajcie szok :eek:ile się tutaj zmieniło. Nie mogę się połapać, odkrywam wszystko na nowo i bardzo powoli. Co chwilę znajduję coś nowego. Jakieś ulepszenia drzew, zagród w pasku a podstawy zero. Już doszłam dzięki czytaniu rad na forum co zrobić. Brakuje dużo, a nawet jeszcze więcej. Nie wiem od czego zacząć :(. Najlepsze jest to, że po 4 latach zalogowałam się wczoraj do gry i odbierając prezent za logowanie czytam komunikat: 51 dzień nieprzerwanego logowania xDxD. Jak ? Dlaczego ? Nie chcę już żadnych wyjaśnień od PT i pytać ich nie będę. Mam nadzieję, że odnajdę się wśród tych wszystkich nowości. Pozdrawiam i mam nadzieję, że odnajdę jeszcze kogoś z dawnych sąsiadów.:)
     
  14. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witaj :)ja swojej starej farmy nie mogę odzyskać do dnia dzisiejszego:eek:nadal jednak mam w znajomych w poczcie;)jakby Ci się chciało to napisz mi na sówkę jak się to Tobie udało:) aaa i pod koniec stycznia jest G&T to się odezwij to coś Ci podeślę z podstaw do tych ulepszeń:)
     
  15. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Hej, witaj. Myślę, że odnalazłaś :D. Wysyłam sówkę i zaproszenie do sąsiedztwa. Mój nick w grze i na forum (wtedy) eterenia. Pogadamy po tych kilku latach :). Juppi
     
    magdusia668 i czechu79 lubią to.
  16. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ....ale teraz też są sympatycznie charyzmatyczne jednostki....;)
    to dlaczego nie skupiają?!
    światłość odbija?8)


    a ktoś tam zagląda?

    ...i znów dobrze pamiętałaś !!

    chociaż Szefowa biegała po schodach kliniki w górę i w dół, żeby przyśpieszyć,
    to i tak WH rozbiła bank....kilka cmj - wtedy przedmiot farmerskich westchnień

    a szefowa później przyznała się, że zapomniała robić przysiady na półpięterkach
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2020
    czechu79 i olgs3 lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Na forum zawsze tworzyły się TWA. Gdy zabrakło lidera, towarzystwo się rozsypywało. Osobom skupionym w takiej dość hermetycznej grupie ciężko było się przestroić na inną. Popatrz teraz na jakiś aktywny watek w Graczach i wyobraź sobie, że lider tego wątku przestanie grać (tfu, tfu, tfu, obróć się na lewej pięcie i trzy razy spluń przez ramię :p). Jak myślisz, co by się w takiej sytuacji stało z osobami, które tam regularnie piszą?
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Pewnie, że nie tylu co kiedyś ale i teraz są sympatyczne jednostki i też skupiają, Ty może nie zauważasz bo za rzadko bywasz albo zaglądasz tylko do jednego czy dwóch wątków :p A ogólnie liczby aktywnych na forum Graczy kiedyś i teraz nie ma co niestety porównywać :(

    No i każdy tak sobie pomyśli i jest jak jest :sleepy:

    No właśnie, gdyby Szefowa wtedy robiła przysiady to chyba ja trafiłabym z terminem w dziesiątkę, a tak miała opóźnienie xD;)
     
  19. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Otworzyłem kilka drzew z tajemniczych tropikalnych sadzonek które były dzisiaj jako prezenty iiiii buzia się uśmiecha :)"
    Słodliwka XXL (przyznam szczerze, że nie widziałem tego jeszcze nigdy), bananowiec XXL, rambutan, sygilaria, paproć drzewiasta, asymina XXL.
     
    magdusia668 i zx221 lubią to.
  20. igraszka

    igraszka Koneser forum

    Po przeczytaniu GT ostrzeżenie poczułam się jak ewentualna oszustka. Rzadko się wymieniam ,mało co piszę ,czyli teoretycznie jestem w grupie, przed którą się ostrzega.
    Zawsze ,wszędzie znajdzie się ktoś idący na skróty ,łamiący wszystkie reguły ale to są sporadyczne wypadki a z tekstu wynika,że każdą mało znaną osobę na forum mamy podejrzewać o niecne zamiary o_O