Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    zawsze to jakaś namiastka rozmowy :) np. teraz rozmawiam z BA_Musą w Ogólnych :)
     
  2. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Długo nie porozmawiasz:p
    Ale masz rację,jakaś tam namiastka rozmowy jest,tylko czy jesteś z tej rozmowy zadowolona?
    Pytanie retoryczne :p
     
    ryba4862 lubi to.
  3. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    Taki sztuczny mniód, taa?

    Ewa, ja banany kroję dodaję cukier zwykły, troszkę wody, troszkę gotuję, potem miksuję (allle rymy xD) i dodaję kakao. dużo, bo lubię. czy mdłe? kwestia smaku, ale ja uważam, że lepsze od nutelli. można dodać różne rzeczy: imbir dla zaostrzenia smaku, zmielone orzechy, migdały, skórki cytrusowe, i co Ci tam wyleci z szafki. generalnie niezłe przełożenie do tortu.
     
    Sekme lubi to.
  4. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Dzięki Ula,w międzyczasie zerknęłam na necie,za jakimś przepisem na ten bananowy dżem i coś czuję,że spróbuję,oooo też rymuję xD
    W jednym z przepisów wyczytałam,że najlepsze są bardzo dojrzałe banany,wtedy nie trzeba dodawać cukru,a można dodać sok z pomarańczy i jest pychotka :) Będę musiała spróbować coś pokombinować z tymi banankami xD
     
  5. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    cukier chyba jednak trzeba. jest bardziej zwarty. możesz dodać sok z pomarańczy, a nawet odfiletowane cząstki. co Ci fantazja podpowie :p

    czy było powiedziane dlaczego nie będzie wątku "rozmowy z..."?
     
  6. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    No to pofantazjuję sobie kiedyś,dzięki za podpowiedzi xD

    A z tym wątkiem od początku tego forum,jest niezrozumiały dla mnie problem:eek:
    Natalka otworzyła tutaj :
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/pytania-prośby-do-moderatorów-dotyczące-forum-nie-gry.10696/#post-39687
    Poczytaj co wtedy odpowiadały BA ;)
    i później tutaj:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/pytania-prośby-do-moderatorów-dotyczące-forum-nie-gry.10702/
    Wtedy Musa napisała,że będzie otwarty w późniejszym czasie.
    Jednakże w późniejszym czasie jak zapytałam okazało się,że :

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/pytanie-do-ba_musy.11212/
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/cd-pytań-do-ba_musy.11215/

    Później jeszcze Natalka gdzieś zapytała i poleciała z Last Minute na urlop:eek::(
    Tak że nie warto pytać,żadnych konkretnych i logicznych argumentów i tak nie przeczytamy;)
    Zresztą ja już swoją teorię na ten temat mam -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2014
  7. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    taaa..... chyba jasno i wyraźnie powiedziane..... z zaznaczeniem konsekwencji.... i mam wrażenie, że jest to zupełnie nowa linia sprawowania władzy, której pierwszą ofiarą została Malina....

    .... przychodzi mi na myśl takie ptanie: czy modzi - niezależnie od stanowiska - naprawdę uważają, że userzy będą grzecznie grać, ładować kasę, i milczeć jak przykazał Naczelny Mod. że nie będą padać pytanie, wątpliwości, wyrazy zadowolenia i niezadowolenia....

    Lord Acton powiedział: "Każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie"
     
    stawinoga lubi to.
  8. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    a Mistrz Yoda powiedział: "Modów sprzymierzeńcem jest Moc i potężnym sprzymierzeńcem ona jest…" :)
     
  9. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    moc mocą, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie! to powiedziała matka Pawlaka :p
     
  10. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    No i reasumując omawiane zagadnienie można wyciągnąć jeden wniosek:
    Ta piaskownica (forum jakby ktoś nie wiedział co mam na myśli) jest nam udostępniona tylko do słodkiego pitu-pitu,puci puci i cmok cmok :inlove::pmożemy grzecznie bawić się w piasku łopateczką i wiadereczkiem i powinniśmy się cieszyć,że mamy taki przywilej:p
    Na starym forum byli inni opiekunowie,na więcej nam pozwalali,chociaż klapsa też potrafili dać,jak ktoś zasłużył,niezasłużone też się zdarzały,ale opary absurdu były jakieś rzadsze i łatwiej się było przez nie przedrzeć,tutaj już się nie da:(
    No i jak chcemy tutaj skrobnąć coś od czasu do czasu,to koniecznie jakieś ABS-y musimy na swoje klawiatury zamontować,coby nam się łopatki nie zblokowały i nie wyrzuciło nas niespodziewanie na wyspy:cry:
     
  11. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    Nooo, ale jak jakiś sunksik wpadnie do paskownicy i narobi bee, to łopatką trzeba to bee wyciepać :D:D:D

    Ewa. jak zwykle samo sedno. tylko... piaskownica to dość niebezpieczne miejsce.... czasami.....

    Dobrej nocy wszystkim...
     
  12. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    No cóż, dyskutować można o wszystkim.... Z wieloma wyjątkami :p
     
  13. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    To logowanie na forum jest denerwujące, szkoda że nie jest tak jak na starym, że bez logowania widać które posty nie były czytane. Łatwiej byłoby od razu wyłapać nowości. Ciekawa jestem tego dżemu bananowego, ostatnio robiłam taką nutellę ze śliwek :)
    Też myślę, że niektórzy się zmienili na gorsze....
     
    Ostatnie edytowanie: 25 września 2014
  14. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja nigdzie nie pisałem, że ktoś się zmienił na gorsze. Nie pisałem też, że mam na myśli kogoś z ekipy. Dlatego idę się zaprzyjaźniać z jakimiś fajnymi moderatorkami. Myślę, że w tej chwili dwie moderatorki to będzie optymalna liczba ;)
     
  15. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Chyba przesadziłeś Zgredzio, aż dwie ?xD
     
  16. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Myślałem sobie, że zajrzę na czata i spróbuję zaprzyjaźnić się z jakąś CM, ale nie było mi dane - zostałem zrugany, że za dużo piszę :oops:
     
    Vaiot lubi to.
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a czego się spodziewałeśxDxDxDxD?
     
    Vaiot lubi to.
  18. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja naiwny myślałem, że czat jest od tego, żeby sobie popisać, ale się najwyraźniej myliłem :(
    Wracam na forum. Tu modki chociaż nie narzekają, gdy użytkownicy dużo piszą :)
     
    Vaiot lubi to.
  19. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Ty naiwny???xDxDxDxD. Wracaj szybko na forum i działajxDxDxDxD
     
  20. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    W mojej naiwności dałem się jeszcze dziś zrobić w balona przez MRT_Grega -.-