Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mnie własnie takie świeżaki nauczyły ostrożności i rozsądku podczas G&T .Czasami na własnej głupocie trzeba się czegoś nauczyć .
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Gra nie oferuje innej wymiany jak ta w balonie.
    Więc dwie osoby nijak nie są w stanie się umówić i przedstawić swoich propozycji poza nim.
    Czy w takim razie posty w dynamicznym, czy innym wątku, typu "wymienię to na tamto" nie powinny być usuwane?
    Sugerują one coś, czego w grze nie ma.
    Jest przecież tylko opcja podaruj, a nie wymień.
    Właściwie, to powinien być wątek w którym można tylko przedstawić to co się ma do podarowania.
    Też nie tak, kurka.
    Amator kwaśnych jabłek przeczyta zestaw fantów możliwych do podarowania i uderzy na sówkę.
     
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    hlnrys, codziennymi prezentami też możesz się wymienić. Ale to, że chcesz wymiany nie oznacza, że ktoś musi Ci się odwdzięczyć. Życie jest jednak łatwiejsze, jak napiszesz czego oczekujesz.
    Jakiś czas temu zabroniono sprzedaży zwierząt (poza hodowlą). Pojawiło się morze ofert oddam psa za darmo, ale przyjeżdżasz do takiego właściciela i okazuje się, że jednak chce 2 tysiące.
    Usuwanie tego byłoby tylko tworzeniem pozorów i no cóż, zjedlibyście nas. Nikt nie kazał nam przeciwdziałać takim wymianom, ale nie zobowiązał nas do pilnowania ich.
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie kazdy swiezak to naciagacz..zaloz sobie nowa farme a zobaczysz ile taki user ma do zrobienia misji z roznymi tsami.....
     
  5. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Bardzo dużo mądrych wypowiedzi przeczytałam. Mało udzielam się w dynamicznym w czasie G&T. Też zostałam wyprowadzona w przysłowiowe pole, kilka lat temu. Nie pisałam bo normalnie wstydziłam się swojej głupoty. Teraz owszem czytam, obserwuję wątek i jak mam coś czym mogę wspomóc graczy, głównie tych co znam z forum, to piszę sówkę na priv. Z sąsiadami rozmawiam przez płot ;). Pozdrawiam wszystkich i miłej zabawy życzę.
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja to wiem Norbi , ale wysłałam dużo i nie byle co .
    W podzięce dostałam opieprz , że szajs wysyłam . Jakbyś się poczuł na moim miejscu ?
     
  7. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    To prawda wysyłasz ślimaka a życzy sobie mrowisko lub manty,a wystarczyło by zwykłe dziękuje.
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    rozumiem;)
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja też nie twierdzę, że każdy świeżak to naciągacz, ale:
    1) trochę zwiększyły się wymagania, a co najgorsze często taki obdarowany szybko rezygnuje i fanty przepadają,
    2) jakbym miała kogoś wykorzystać to nie podrabiałabym nicków, cieszyłabym się z każdego prezentu przez trzy dni, a ostatniego napisała, że jeszcze tylko mrówki zdobyć to by było super :) i czekała, aż ktoś spełni i to marzenie i będę mogła wysłać to na główne konto. Nawet bym trochę chutneya zużyła, żeby podziękować, a co!
     
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    krotki kursik akcji na biale rekawiczki;)xD
    ale juz tak powaznie to dla chcacego nie ma zadnych ograniczen...;)
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mam kilka kont ale raczej służą mi na wypadaje czy inne takie...Raz napisałam z takiego,jak nie mogłam na główne wejść,bo w WP jakiś błąd był...Do głowy by mi nie przyszło,żeby z takiego lewego konta o coś prosić...8)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Czegoś takiego się nie spodziewałam , jestem w głębokim szoku .
     
  13. czechu79

    czechu79 Generał forum

    I tu potrzebny jest ten punkt o który ja tak piję ...pushing....powinno to być zabronione
    Konta powinny być sprawdzane 24h na dobę pod kątem nadużyć (boty,bugi,pushe),ale BP nie podejmuje takich kroków i ich nie podejmie [takie tam rewelacje bez dowodów]

    Sylwestrowe Bry....:p

    No ja rozumiem, że jest Sylwester, że atmosfera jest luźna, ale żeby takimi oskarżeniami rzucać? Wiesz dobrze jak to się może skończyć.
    BA_Czerwona
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 grudnia 2019
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No chwila.
    O czym wy tu tak radośnie rozprawiacie, co...? 8)

    Aha, już wiem - o tym wyłudzaniu, o które nikt się nie obraża, choć jest znacznie bardziej rozpowszechnione od działalności osoby z dodatkową literką w nicku.

    I jak tam, wnioski, pomysły na walkę z tym procederem...?
    Czy tylko jeden pomysł, tej inwigilacji 24/7 (szacun czechu, ty może z jakichś służb, monitoringowych na przykład?) 8)xD

    Mam jeszcze pięć godzin do przybycia pani, która naszkicuje mi niezmywalne rysy twarzy - tak łatwo się mnie nie pozbędziecie xD
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    czechu79, myślę że z tymi screenami to możesz się zgłosić do pomocy technicznej i nie potrzebujesz do tego bana. Post usunęłam.
     
    magdusia668 i olgs3 lubią to.
  16. czechu79

    czechu79 Generał forum

    Jakaż to radość zagościła w mym sercu :p
     
  17. mruwka1979

    mruwka1979 Zaawansowany

    Życzył bym w nowym roku takiej odwagi adminom forum i gry ja w tym przypadku, a nawet życzył bym sobie aby nie ograniczali tylko walili bany od razu, ale nie tym co na tym forum piszą prawdę, tylko tym co maja w nicki dwa aa, ale żebym się nie przeliczył z tymi życzeniami xDxDxDxD
     
    magdusia668, gosiagosia60 oraz czechu79 lubią to.
  18. hator

    hator Ekspert forum

    Wow! Poważnie?
    Jestem zaskoczona, że taki "przepis" wystosowała właśnie nasza "władza".
    Na początku mojej gry, gdy byłam jeszcze tą świeżynką, kilku graczy obdarowało mnie sporą ilością drzewek i zagród, które naprawdę bardzo mi pomogły ruszyć z kopyta, i jestem im za to wdzięczna do dziś i niezmiennie.
    Cieszyłam się z nich jak małe dziecko... aż do teraz...
    Bo teraz ( po Twoim poście ) czuję się jak naciągacz... :(
     
  19. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Przecież Ty o nic nie prosiłaś. Nie bierz do siebie :)


    I dzień dobry wszystkim w Nowym Lepszym Roku :)
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    W każdej mojej wypowiedzi widzisz coś niewłaściwego, więc mnie to nie dziwi. Nigdzie nie napisałam, że wszystkie albo chociaż większość takich kont działa na tej zasadzie.
    Są osoby, które faktycznie z tego skorzystają, ale bez sprawdzania zapisów konsoli mam świadomość, że takie świeżynki nie zawsze są świeżynkami, no chyba że mega szybko się uczą nazw i schematów, których ja uczę się od lat, albo obdarowane wszystkim co trzeba szybko zniechęcają się do gry i porzucają konta wraz z fantami.