Dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika ZgredzioO, 16 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    To było do przewidzenia. Farmerama była ostatnią grą BP ze starym forum. Teraz, kiedy wszystkie gry mają już nowe fora, nie ma większego sensu utrzymywanie starych. Myślałem tylko, że potrwa to dłużej.


    Nie bądź taką straszną formalistką. Pozwól ludziom pisać, a sama poczęstuj się brzoskwinką ;)
     
  2. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    A nie nie Zgredzio,te brzoskwinki są dla Ciebie,ja zdecydowanie bananki wolę :D:p

    A to stare forum niech se likwidują,już go nie potrzebuję:pchociaż jeszcze przed wprowadzeniem tego obecnego myślałam,że gorzej tu będzie,że będę miała kłopot żeby coś znaleźć i tam będę musiała zaglądać,ale okazało się,że i tutaj już wiem co i jak :pxD
     
  3. Rock

    Rock Koneser forum

    Informacja o planowanym wyłączeniu starego forum była znana od momentu ogłoszenia przenosin, tylko w naszym tłumaczeniu było kilka błędów. Jeden udało się wyjaśnić i sprostować dość szybko, a o ten... no cóż... >>KLIK<<... -.-
    Chyba powinnam jeszcze raz podziękować rodzicom, żeby od małego kazali mi się uczyć angielskiego ;)

    Mnie tam będzie trochę szkoda starego forum... miało klimat i wiele wspaniałych wspomnień się z nim wiąże. To niby nowoczesne, ale przynajmniej dla mnie brakuje mu tej niepowtarzalnej atmosfery jaka kojarzyła mi się ze starym forum. To tam, a nie tu zapisana jest historia czasów świetności Farmeramy.
    No i dalej twierdzę, że tu straszy i straszyć będzie xD

    Ale tak jak napisał Zgredzie, byłoby dziwne, gdyby BP na dłuższą metę chciało utrzymywać stare, nieaktywne forum.. co nie zmienia faktu, że ja tam za nim będę tęsknić :cry:
     
    wiochenka lubi to.
  4. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Zgadza się, utrzymywanie starego forum nie ma sensu i nic w tym dziwnego, że znika, tylko tak jakoś... smutno mi się zrobiło jak to ogłoszenie przeczytałam :oops:.

    Chociaż w sumie tam zwykle więcej czytałam niż się wypowiadałam, a tutaj szybko się zaaklimatyzowałam. No, ale to trochę taki symbol tego, że coś się zmienia, a fakt, że znika całkiem - że już nigdy nie będzie tak jak kiedyś - pod pewnymi względami :sleepy:

    O matko... jakiś filozoficzny sentymentalizm mi się włączył, idę zjeść snickersa..
     
  5. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Rockowa,klimat swoją drogą,też różnie bywało i różne zawirowania się zdarzały,ale najważniejsi są ludzie,a jak wiesz bardzo wielu ze starej farmerskiej,forumowej "wiary" z tych czy innych powodów już odeszło,to oni tworzyli ten klimat,ale ja mam nadzieję,że ci najsilniejsi psychicznie i najwierniejsi,którzy przetrwali,między innymi ja też :pwspólnie i w porozumieniu z nowymi forumowiczami,stworzymy tutaj też fajny klimacikxD
    Wiadomo,że stare forum,to cała historia farmeramy od początku gry,ekipy rządzącej od początku forum,zapisana przez ekipę i userów,no ale nic już nie poradzimy,będziemy tworzyć nową,jeszcze lepszą i ciekawszą:p;)
    No i tym optymistycznym akcentem się pożegnam,miłej nocy wszystkim życzę:)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 września 2014
  6. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Mówisz i masz. Kurier już niesie. Smacznego ;)
    [​IMG]
     
  7. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    :inlove::inlove::inlove:mniaaaaaaaaaaaaaam jaki apetyczny kurier,ten tego ,bananki chciałam powiedzieć:eek::oops:

    Bardzo dziękuję[​IMG] [​IMG]

    A tak z innej beczki,to co powiesz o klimacie na tym nowym forumie?Bardzo jestem ciekawa,jakie jest Twoje zdanie ?:p
     
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    Olala... cóż za kurier :inlove::inlove:
    ale składam reklamację - żądam całego zdjęcia, bo nie widać, co kurier ma... wdrugiejręceznaczysię... :p

    No właśnie to ogłoszenie mnie zmotywowało do ostatecznego pozbierania cennych okruszków ze starego forum...


    No i jest szansa, że przed skasowaniem zdążę screena profilu zrobić - akurat blokada spadnie...
     
  9. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Racja SekmexDteż jestem ciekawa gdzie ta druga ręka i co kurier w niej trzyma??o_O:p

    A ja też teraz właśnie ze starego forum zrobiłam screeny 2 postów,ale nie powiem jakich:p
     
  10. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ja nie robię screenów ze starego forum. Chyba nie za bardzo mam czego.
    Wspomnienia pozostaną, to pewne. Ale nowe forum nie jest złe. Od strony technicznej jest całkiem przyjazne, a ludzie się zbytnio nie zmienili w ciągu tego ostatniego miesiąca czy dwóch. No może poza kilkorgiem, ale akurat w ich przypadku przeprowadzka jest raczej tylko okolicznością towarzyszącą, a nie głównym motorem zmian.
     
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    też stali się bardziej przyjaźni?

    ps. a ten kurier to nasz Zgredzio?
     
  12. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    "coś się kończy, coś się zaczyna" Triss Merigold xD

    Ewunia, polecam dżem z bananów :)
     
  13. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Zależy kto i dla kogo :p
    Poza tym nie chodzi tylko o przyjazność. Jeżeli ktoś uważa, że to o nim, to ja tego uważania zabronić nie mogę, ale nie będę się publicznie wywodził na tematy kto, komu, co i dlaczego :)
    Nie trawię Sagi Sapkowskiego, choć same Opowiadania są świetne ;)
    Najlepszy z miodem. Jeden słoiczek daje kopa na 9.000PD xD
     
  14. wiochenka

    wiochenka Aktywny autor

    Zgredziu, Sapkowskiego można nie trawić, ale szacunek za studia przed pisaniem mu się należą. ja sagę o wiedźminie darzę uznaniem, opowiadania i inne drobne formy też, ale sagi husyckiej już nie. różne są opinie...

    jeśli chodzi o dżem bananowy, to miałam na myśli taki prawdziwy :D ja robię z dodatkiem kakao :D
     
  15. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Zgredziu, ja tu widzę samych przyjaznych graczy. Ci nieprzyjaźni albo wyginęli, albo nie trafili na nowe forum. Tylko moderatorzy nie chcą się z nami przyjaźnić - tego wiadomego wątku nie pozwalają założyć. A może już pozwolą? Zapytam :)
     
  16. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Ja na starym forum robiłam od czasu do czasu screeny różnych postów,czasami się przydawały:pA te 2 ostatnie są wyjątkowe,ale negatywnie niestety.Zrobiłam je,bo chcę mieć uwiecznioną taką jedną sytuację-.-
    A nowe forum rzeczywiście jest przyjazne dla usera,łatwiejsze w obsłudze i z perspektywy czasu uczciwie mogę powiedzieć,że niepotrzebnie się tak denerwowałam i bałam tego nowego:oops:Ale ja wiem dlaczego obawiałam się,że na nowym się pogubię,itd...sugerowałam się nową wersją z fantasyramy chyba(już nie pamiętam)gdzie logując się na stronę główną,trzeba było wybrać polskie forum,bo były fora wszystkich krajów,w jakich dostępna jest gra.Poza tym wszystko wydawało mi się tam takie zagmatwane i nieczytelne,ale na szczęście tutaj jest całkiem przyzwoiciexD:p
    Denerwuje mnie tylko to,że nie ma możliwości bezpośredniego logowania,tylko za każdym razem muszę wchodzić z farmy>:(
    No i niektórzy jednak się zmienili,niestety na gorsze:(

    Cześć Ula,tak się właśnie zastanawiałam,co z taką ilością bananów zrobić,miałam nadzieję,że kurier zostanie :inlove::pale banany zostawił i poszedł sobie :cry::p

    A tak poważnie,to dżemu bananowego jeszcze nie jadłam,może kiedyś spróbuję,a z dodatkiem kakao nie jest mdły ?
    I jak go robisz,gotujesz banany z cukrem i żelfixem,czy z cukrem żelującym tak jak inne owoce?
     
  17. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    widzimy inaczej o_O
     
  18. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Zależy na kogo patrzymy [​IMG]
    Z poniższym się zgadzam,więc wydaje mi się,że widzimy podobnie :p

     
  19. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    ale z odpowiedzi BA_Musy wywnioskowałam, że o wiadomy wątek pytać można :) i to jest optymistyczne :)
     
  20. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    xDxDxD
    Ale co Ci z tego,że co jakiś czas będziesz pytała,jak odpowiedź już padła wielokrotnie i zawsze jest taka sama:eek::(