Event Dyniowe kolumny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 29 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matthero

    matthero Weteran forum

    Jednak cofam zdanie, że szło mi kiepsko. 36 godzin przed końcem udało mi się zakończyć event i to bez żadnych wspomagaczy! :music:
     
  2. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Ukończyłam event :), co prawda pod koniec wpadł mi bonus 100 % i jeszcze przez przypadek przy otwieraniu skrzyneczek uruchomiłam sobie bonus 100 % z roślin, więc poszło szybciej.
    Z zagadkowych zagród starocie, nie było mi dane uświadczyć ani manty, ani węgorza, czy mrówek... cóż, trzeba szukać dalej :D
     
  3. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    ja skończę za jakieś 5h, na początku miałam bonus 100% więc mogłam sobie w weekend wyhamować.
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jeszcze 2 dyniowe świece i będzie finisz.
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Został ostatni zasiew ewentówki i będzie koniec.

    [​IMG]
     
  6. тяυѕкαωкσωα

    тяυѕкαωкσωα Aktywny autor

    Pnacze już jest, teraz dylemat floreny, potencjalne mrowki czy wegorze?
     
  7. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja czarno u siebie widziałam,myślałam ze nie dam rady tą siódemkę,brakowało badyla a szkoda mi było na kole kręcić,ale jednak się przemogłam i trafiłam +1 aby tyle i wychodzi na to że jednak dam radę,doczłapie jakoś hahha jest mi szkoda używać dopalaczy,bo nigdy nic nie wiadomo kiedy będzie więcej potrzebne.No i chyba dziś skończę.Gratulacje tym co skończyli i powodzenia tym co walczą jak ja.Pozdrawiam i fajnego poniedziałku i całego tygodnia życzę.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2019
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dwie doby przed końcem i ja mam komplecik.:D

    [​IMG]

    Florenowa skrzynka dała sześć florenów.:D

    [​IMG]

    A teraz czekam na mrówki.:pxD
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Moje mrówki okazały się pomarańczowymi wilkami albo pomarańczowymi pawiami, albo pomarańczowymi bocianami... Węgorz natomiast był pomarańczową anakondą (no w sumie podobne...). Widocznie to nie był mój czas - ani na mrówki, ani na węgorze... :sleepy:
     
  10. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Moje mrówki przemieniły się w kucyki a węgorz w konia morskiego :p. Pewnie innym razem
     
  11. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Skoro tak marny potencjał drzemie w tym potencjale, to ja 14-stą kolumnę odpuszczam - wzięłam z niej punkty sezonowe + cypryśnika i... 50 koliberków zostaje w stodole ku niezmiernemu zadowoleniu mojej Mietki :pxD
     
  12. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No to koniec:
    [​IMG]

    W skrzyneczce były całe 3 FL.
     
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    U mnie zakończone rankiem ale czasu nie było wcześniej by zajrzeć;)
    W skrzyneczce-całe 6 Florenków :) a potencjalne mrówki dopiero wystawione-oczywiście w zamianę na mrowisko raczej nie liczę ale pomarzyć jeszcze trochę mogęxD
     
  14. fokus47

    fokus47 Czeladnik forum

    chore eventy i tyle
     
    pretorianka lubi to.
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Poczekajcie na mnie xDja się jeszcze czołgam :pdo pnącza xD:cry:
     
  16. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    z nastepnym poczekamy, az ten skonczysz:D nie zaczniemy bez CiebiexDxDxDxD
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    A co w nich chorego ? :p

    Ten event jak każdy inny, dużo siania.
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No i się pochwalę,tak dałam czadu ze skończyłam już.Zagrody wystawione zobaczymy co dają wieczorem,ale chyba prędzej mrówkojada(bh) dostane niż mrówki hahahha a o węgorzach to nawet nie marzę.Ale to się jakoś nazywa co nie ?? Miłego wieczorka życzę
     
  19. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    A ten event będzie wydłużony, czy nie ?
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja się czołgam wolniej :D Brakuje mi 3460 zielska-chyba nie dam rady ale walczę zawzięcie :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.