Event Dyniowe kolumny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 29 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Troszkę mi pomógł bonus, jaki zgarnęłam z koła wczoraj rano:) Tyle tylko, że teraz w żaden sposób nie mogę się zdecydować - wolę skrzynie farta z białej kolumny czy super paszę z zielonej...:sleepy:
    plansza.PNG
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Lubisz ryzyko ? Czy pewniaka zawsze wolisz mieć

    skrzynia farta bierz
    i się okaże czy była tego warta
    a po super paszę do młyna jedź :pxD
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No to łapię farta za ogon i niech się dzieje, co chce :D
    plansza 2.PNG
     
  4. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    A u mnie po dobie siania i kręcenia kołem które nawet współpracowało bo dało dziś rano200% wygląda to tak
    [​IMG]
    brakło nożyków:pale chyba mniej wypada niż wczoraj z 200 poletek 30:wuerg:jakoś mało
     
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie jest źle, po dobie w jestem w połowie.;)xD

    [​IMG]
     
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Witam:)
    a ja po swojemu: najpierw zbieram, a w niedzielę będę budować wieże i zastanawiać się nad kolorami:p Czy ktoś sprawdzał może, czy na każdy kolor potrzeba mniej więcej tyle samo badyla?
     
  7. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja dziś na 6-tej pozycji jestem.Jak na razie mam problem z domowym netem( przełączają ) korzystam tylko z komórki i tak będę klikać do poniedziałku masakra,ale jeden plus z tego,trafił mi się na kole +1,chyba będę zawsze na komórce kręcić kołem.Fajnych wolnych dni i spotkań rodzinnych życzę
     
  8. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Badyl prawie wysiany dzięki dwóm bonusom z koła + bonus z własnych zapasów 100% na żniwa w złotym slocie.
    Na wypadajki sieję wspięgę pospolitą ze wsparciem, maska tiki, esencja wiedzy i maść lecznicza, daje prawie, 60% noży a rośnie około 9:35 godz.
    [​IMG]
    Drugi event Przebudzenie, zakończyłem z takim wynikiem.
    [​IMG]
    Życzę wszystkim takiego szczęścia na kole jakie mam ja.
     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Na razie jest nieźle bo mam połowę :)
    [​IMG]
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Ja jednak zaczęłam dzisiaj rano-mam 4 gry :p Jedną dynię ukręciłam,za 7 minut może na 2 następne wystarczy...To będzie 5 gier xD Robię na głównej baśce i w lesie.Wodospady dostarczają dalej pitomby.;)
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pomału do przodu

    [​IMG]
     
  12. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    U mnie to "do przodu" wygląda jeszcze wolniej:)
    Koło oczywiście odmawia jakiejkolwiek współpracyxD
    Dopiero 6 gier za mną ale czasu jeszcze dużo i mam nadzieję,że go starczy na całość;) nawet bez pomocy zepsutego kołaxD
    Oddam je na jakiś czas "do naprawy",po odbiorze nasmaruję,naoliwię,odmaluję xD i może się wówczas sprawdzi:D
     
  13. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Jakoś doczłapałem się do pnącza ;)

    [​IMG]

    Pozdrawiam i życzę zdobycia pozostałych nagród poza pnączem :)
     
  14. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    utknęłam na 9 wieży :( rośliny wysiane tylko noży brak:cry:
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja też już mam 9 zadań zrobionych, wczoraj udało się wykręcić na kole +100% i wcześniej też jakiś bonus wpadł bo inaczej byłabym pewnie w połowie. Ale czasu jest jeszcze dużo i póki co się nie martwię ;)
     
  16. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    hej a co to ten zeton i w jakim sklepie mozna go uzyc/wydac ...bo cos nie kumam ?
     
    talarek1961 i magdusia668 lubią to.
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poradnik mówi:
     
    frixi77 i magdusia668 lubią to.
  18. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Cóż to za minki ;) jest bardzo dobrze... dla porównania moje postępy- po porannym zbiorze 7 zadań zrobionych i roślinki brak, więc dużo słabiej ;), ale jest jeszcze troszkę czasu i mam nadzieję, że dobrnę do końca, chociaż dzisiaj mogę mieć jeden zbiór pominięty z wiadomych ważniejszych spraw w realu.
    Więc czeka mnie jeszcze sporo siania eventówki i wykopywania z plonów wypadajek ;)
    Będę walczyć :D
     
  19. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Ja podobnie. Jak na razie mam dopiero 1/3 badyla zebrane, z wypadajkami trochę lepiej, bo prawie połowa. Ale będę walczyć do końca, może się uda :)
     
  20. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Teraz na spokojnie czekam na wypadajki, żeby skończyć całość.
    [​IMG]
    Życzę wszystkim powodzenia do szybkiego ukończenia tego wydarzenia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.