Event Dyniowe kolumny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 29 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A ja odwrotnie wyciągnęłam Jaśki a zapomniałam o pnączach...rezultat 463 wypadajki :)
     
  2. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    390 na początek. Oby dobry.
     
  3. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    u mnie slabiutko, 2 laki w drzewach, a wodospady zagrody i drzewa i tylko 238 nozy:(
     
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie podobnie bez pnacz....
    [​IMG]
     
  5. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Zobaczymy po dobie eventu czy akcja będzie się rozwijać jak w tureckiej telenoweli :sleepy:czy filmie akcjixD.
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    U mnie 290 z mieszanych,ale więcej nasion,zobaczymy dalej,powinno być więcej codziennie,to zobaczę ile będzie do końca dnia i jutro rano.Pierwsze sianie zaliczone,a zobaczymy jak się koło spisze.Ja puki co internet z komórki.Powodzenia wszystkim
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Właśnie wróciłam do domu pozbierałam karnegię z dwóch pól i wodospady z drzewami i zagrodami.
    [​IMG]

    Zaczynam rozsiewanie.
     
  8. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Z 2 godzinnym opóżnieniem ale i tak początek niezły ;)

    [​IMG]

    Koło dopisało po 103 kręceniach a wypadajki z 2 pół karnegii ( + na wodospadach poupychane co niezbędne ) , bonusy z pnącza
    i tradycyjnie 20 JC.
    Pozdrawiam i życzę udanych decyzji :).
     
  9. evi900422

    evi900422 Naśladowca mistrzów

    Odpuszczam...Jutro wyjeżdżam na 2 dni w góry więc jestem z dala od neta :) Powodzenia wszystkim robiącym ;)
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Tak patrzę na te kolumny:wuerg:nie wiem które wybrać8)może podpowiecie które wybrać:D
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD Też tak mam, jak to mówią i to kusi i to nęci.;)xD
    Na razie jestem przy pierwszych kolumnach, wybrałam zieloną i pomarańczową.
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  13. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    dla mnie oddawany towar w tym wypadku specjalnie nie ma znaczenia no poza nozami, pewnie bede wybierala te, gdzie trzeba wplacic jak najmniej nozy, bo to wielka niewiadoma ile jest ich w ziemi baskowej ukrytych i oczywiscie sezonowe punkciki. z nimi to nietrzeba specjalnie chyba uwazac bo sa po rowno w kazdej z trzech kolumn do wyboru.
     
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Też te wybrałam,lecz dalej nie mam pojęcia które braćxD
    Towar też dla mnie nie ma znaczenia,te nagrody jakoś nie przemawiają by brać te a nie tamte.:p
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Fajrant? o_O Nie robisz ewentu?o_O
     
  16. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    dlatego nie zwracam uwagi na poszczegolne nagrody, nie sa jakies wyjatkowe, zebym musiala sie nad nimi zastanawiac, ktore wziac a ktore odpuscic. no moze niebieskie wejsciowki, ale z drugoej strony po xDco, dla kolejnej zoltej strzygalni
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak.
    Musiałbym zrobić demolkę, a tego nie chcę.
    Usunięcie wszystkiego i ustawienie pół, to jeszcze ujdzie, ale późniejsze przywracanie ustawienia, to zabawa, na którą nie mam obecnie ochoty.
    No i kuponów brak.
    Jutro koniec przebudzenia i pełni, pójdą badyle ok. 12h.
    Dwa zbiory na dobę, to akuratne rozwiązanie na czas święta.
     
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    u mnie 6 gierek zrobionych :D
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No i utknęłam z powodu braku rośliny:
    [​IMG]

    Koło uparcie odmawia współpracy.
     
  20. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    mi się dziś udało wykręcić 100% do zbiorów, poszło całe 8 imprezówek ;) nie codziennie mi się zdarza, idę świętować :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.