Event Dyniowe kolumny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Rock, 29 października 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alairë

    Alairë Generał forum

    Zobacz w stodole wartości owoców drzew Bahamaramy, a wszystko stanie się jasne ;),
    jak masz oczywiście te konkretne drzewka :music:.

    Odnośnie eventu, to do naklejki zrobię na pewno, a resztę zobaczę jak stoję z czasem, bo okres nieszczególny akurat i wtedy zdecyduję...
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2019
  2. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Witam :)
    będę robić, tym bardziej, że to na Bahamie. Ponieważ jednak wypadnie mi trochę siewów, jako że to święta, nie liczę, że uda mi się zrobić całość, ale co zrobię, to moje. Niestety strasznie dużo tego badyla trzeba:cry:
     
  3. matthero

    matthero Weteran forum

    Darowali by już to zielsko. Ileż można ?
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    masz całkowita rację, że byłoby dużo więcej do wysiania
    a o itemach co 12 czy 24 godziny to jakoś gracze nie zapominają, więc roślinę by też wysiali... kwestia skupienia na tym co się w danej chwili robi...
    o ile nie zapomniałam jak się mnoży i dodaje, to mam do wysiania 30950 roślin i do zebrania 2120 wylotek... (wersja minimalna 29490 i 2080)
     
  5. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    W Przebudzeniu bonus dla PD lepszy i siania mniej, tutaj gorszy a więcej się trzeba narobić.
    Czy ktoś coś z tego rozumie? xD:cry:xD
     
  6. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Nie wiem jeszcze ile czego mi trzeba xD ale oczywiście robić coś będę-czasu wolnego akurat u mnie będzie dużo;)
    Problem wypadajkowy może być na dzień dobry bo raczej nie zdążę już odpowiednio zaplanować upraw na Basi:p ale co tam-martwić się nie mam zamiaru:)
     
  7. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Dzień dobry :)
    Zwierza mam, rośliny też, ale podziękuję za wysiewanie i zbieranie. Kciuki za współpracujące koło.
     
  8. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam wieczorkiem

    Ja oczywiście jak zawsze robię,tylko mam nadzieję że mi neta w domu włączą bo z telefonu zaklikam sie na śmierć.Na baha mam straszny misz masz,wiec jest okazja porządek porobić.Ale nie wywalam wszystkiego rzecz jasna.Może koło dopisze.Zapasy wszystkiego mam to nie problem,oczywiście problem jeden jest jak zawsze,,,, wypadajce. Fajnego odpoczynku tym co nie robią i fajnego wysiewania i zabawy tym co robią w polu :)
     
  9. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    oczywiscie, ze robie. przede wszystkim dla pkt sezonowych i dla mnie najgorsze jest to, ze wystepuja one w scenach we wszystkich 3 kolumnach, takze trzeba bedzie wybierac.
    mogli jednak je dac w kazdej scenie w dwoch kolumnach, to pozwoliloby na ich wieksze uzbieranie do sezonu.
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To się nazywa "urozmaicenie" xD:cry:xD
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD
    Jak to dobrze, że mnie uświadomiłeś w końcu, bo tyle lat gram i na to nie wpadłam :pxDxD.
     
  12. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :oops:Prawdopodobnie nie zrobię tych Dyniowych kolumn, bo mam mało nasion, mogłabym kupić ale w tych nagrodach nic dla swojej farmy nie znalazłam. Być może (?) pnącze jest ciekawe (?) Chyba (?):sleepy:
     
  13. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Po tej zmianie zegarów to coś dzień dla mnie za krótki także czarno to widzę ;-P
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    wezmę się za kolumny,,ale co z tego wyjdzie?nie wiem,,xD:p
     
  15. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    z wypadajkami chyba tragedii nie ma, z marnego ignamu (bom się zagapiła) wypadło 100 z małym hakiem
     
  16. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    198 wylotek ...:sleepy: chyba troszkę mało :(
     
  17. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    mi wypadło 373 sztuk to chyba dobrze
     
  18. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witam:)no i ruszyły konie z nowym ewentemxDu mnie 309 noży, nie jest żle ,pierwszy rozsiew już leci:p
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie 455 szt z karnegii. Odpaliłam wypadajkowe pnącza, ale gdy zobaczyłam jak ładnie te noże lecą, to nawet nie fatygowałam się z wyciąganiem Jaśków z paska...
    Na całość eventu potrzebuję coś z 2000 szt. noży, prawie 1/4 z tego już jest :)
     
  20. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    U mnie 376 z karnegii posianej wszędzie, 1 ogrodu, 1 manufaktura oraz 2 menażerii. Zobaczymy jak polecą z eventówki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.