drzewo mądrości .1

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Roamntyk1982, 17 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    czy runa pod nazwą zbiornik na wode bedzie zwiekszane za gwiazdki tak jak zbiornik na obornik.?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak. Runa Większy zbiornik na wodę powiększa objętość zbiornika i możemy ją odblokować za gwiazdki, tak samo jak inne runy na drzewie mądrości → poradnik.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    niema dostepu by runie jest tylkopoziom 8 - 450 to osiągniety poziom runy .
    a na runie obornik jest wiecej poziomów 39 .. moj to 18 (950 obornika)
     
  4. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Wodę możesz powiększyć do wielkości 450 jednostek, natomiast obornik do 2000 szt. nawozu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    własnie o wode czy bedzie prace nad zwiekszeniem na drzewie madrosci o kolejne poziomy za gwiazdki na wode ..?
     
  6. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Na chwilę obecną to nie. Być może w przyszłości będzie taka możliwość, co zostanie wcześniej ogłoszone w specjalnym ogłoszeniu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  7. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    oki ale moge by przekazac im otym .bo przeszukałem ze niema .
     
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

  9. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    oprocz tej co jest na drzewie czy ulepszona lub nowa runa .?
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Myślę, że najlepiej jak to będzie ulepszona runa.
    Pamiętaj aby najpierw zapoznać się z zasadami działu i żeby pomysł spełniał wszystkie wymagania formalne.
    Czy wszystko jest już jasne?
     
  11. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    tak . a gdzie znajde rune od pierwszego poziomu za gwiazdki ilosc kazda zwieksza sie.?
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Runy z wodą znajdziesz w tej tabeli → KLIK.
     
  13. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    dzieki a .obornik od 18 stego jak wyzej podałem mogłbym prosic
     
  14. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Obornik znajduje się w tej samej tabeli co woda, link podałem w poście wyżej.
     
  15. Roamntyk1982

    Roamntyk1982 Stary wyjadacz

    oki..to juz wszystko . mozna zamknac . pewnie wciagu dnia przeczytam i przyjsze sie pomysłom itd.
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro można to temat zamykam, miłego dnia.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.