Drzewo achachy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Andzia1967, 19 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Witam,stałam się dzisiaj szczęśliwą posiadaczką pomarańczowego wybiegu dla lwów tylko co z tego jak do produkcji paszy potrzebuję owoc achachy,której nigdzie nie mogę kupić.Nie ma tego drzewa do odblokowania,nie ma nigdzie do kupienia ani za floreny,ani farmarki. Co mogę zrobić (oprócz kupienia owoców na targu) ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Możesz też kupić na targu gotową paszę.

    A co do drzewa Achacha to można mieć z Tajemniczych Sadzonek na Wyspie i/lub Atrakcyjnego zakupu drzew lub od innych Graczy w Gift&Trade, który zaczyna się jutro. Tutaj znajdziesz wątek z ofertami, możesz też zamieścić tam swoje ogłoszenie: Wątek dynamiczny G&T - Marzec 2020.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    henryk48 Twój post niezwiązany z tematem wątku usunęłam, otwórz proszę własny wątek.
     
  3. Andzia1967

    Andzia1967 Stały bywalec

    Ok,dziękuję,nie mam więcej pytań :)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.