Drzewko Kumkwat

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by miodzio0902, Jul 22, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miodzio0902

    miodzio0902 Forumowy żółtodziób

    Witam,
    mam w inwentarzu drzewko kumkwat ale nie mogę go zamieścić.
    Co jest nie tak?
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Aby postawić drzewko na którejś z łąk (Bahamaramy oczywiście) musisz mieć je odblokowane w Świątyni małp. Sprawdź proszę - posąg kumkwatu znajduje się w VII komnacie, pierwszy z lewej w dolnym rzędzie.
    Jeśli ten posąg masz odblokowany, to upewnij się, że stawiasz je na "gołym gruncie" - czyli musisz w tym miejscu usunąć ew. poletko. Warto też się przelogować, czasem coś się przyblokuje i zwykłe odświeżenie gry pomaga.

    Czy to pomogło?
     
  3. miodzio0902

    miodzio0902 Forumowy żółtodziób

    oczywiście, zapomniałam o odblokowaniu. Dziękuję :)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Cieszę się, że się wyjaśniło:) W takim razie zamykam temat. Miłego dnia:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.