drzewa pd

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika wbgosia, 31 sierpnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wbgosia

    wbgosia Moguł forum

    Im dłuższy czas wzrostu drzew tym więcej wypadajek.Czyli mam rozumieć że nie warto stawiać na drzewa ulepszeń?Tak mam to rozumieć?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zasadniczo tak, z tym, że jeśli chodzi akurat o drzewa z ulepszeniami XXL to rosną one prawie o połowę krócej od podstawowych czyli w ciągu doby możemy je zebrać 2 razy a podstawowe tylko raz i w ogólnym rozliczeniu może się okazać, że ilość wypadajek może być podobna.
    Z mojego doświadczenia jeśli przedmioty mają wypadać z drzew i upraw to zawsze wybieram uprawy, dla których mam "skracacze" z chmur i alchemika, rzadko kiedy mam problemy z uzbieraniem wymaganych ilości. Z drzewami bywa różnie, chociaż bywało już też i tak, że ilości wypadajek były zadowalające.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. wbgosia

    wbgosia Moguł forum

    czyli z zagrodami pewnie będzie to samo.bardzo dziękuje
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi o zagrody z kolorowymi ulepszeniami to jest odwrotnie jak z ulepszonymi drzewami bo hodowla trwa zdecydowanie dłużej i tutaj tych wypadajek powinno być więcej niż ze zwykłych zagród, ale ja też nie mam "zaufania" do zagród i jeśli mogę wybierać to też wybieram rośliny.

    Powodzenia życzę i skoro nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.