Drzewa na Bahamie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Urszula26, 15 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Urszula26

    Urszula26 Czeladnik forum

    Witam moje pytanie tyczy się Bahamy. Mam 189 poziom i nie mogę wystawić drzew, mam je przekreślone i nie mogę ich wystawić na pole.
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A gdzie masz te drzewa? Chodzi Ci o sklep, czy inwentarz?

    Jeśli o sklep, musisz odblokować możliwość kupna drzew w Świątyni Małp.
    A jeśli chodzi o inwentarz... to nie wiem.
     
  3. A masz je odblokowane w Starożytnej Świątyni Małp ??:)

    Poczytaj ....Poradnik..... :)
     
  4. Urszula26

    Urszula26 Czeladnik forum

    Mam w inwentarzu, mogę wystawić tylko granta i pistację i to wszystko

    Mam wszystko odblokowane w świątyni


    Ok już wszystko wskoczyło i mogę wystawiać. Widać chwilowy błąd na łączach

    Twoje posty połączyłam, na przyszłość jak chcesz coś dopisać to użyj opcji edytuj

    MOD_Kleopatra
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 czerwca 2015
  5. Graczom dziękuję za pomoc i skoro wszystko się wyjaśniło to wątek zamykam :)
     
  6. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Zawieszam brakującą kłódeczkę. ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.