Opinie Droga do złota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Tak, mam małe pola i używam chmj, rozsiewam na dużych polach - na takie wielkie ilości roślin, w dodatku długaśno rosnących, stanowczo za mało czasu, a moje widocznie rosną wolniej. Wiele osób narzeka, więc widocznie coś w tym moim narzekaniu jest z prawdy.

    To proszę się dziwić nie tylko mnie, ale tym wszystkim graczom, którym nie udało się, mimo najlepszych chęci i "stania na głowie", do skończenia tego eventu. Gdyby był chociaż do godziny 22, jak niektóre gry. Gdybym miała te 51 samolocików, to bym je użyła. Wszystkie możliwości wykorzystałam. Brakło mi dosłownie pół godziny do ostatniego zbioru potrzebnych ilości nagrobnego pnącza. I jest mi przykro :(

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 marca 2022
    tereska1108 i Alex lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event przeszedł do historii, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.