Opinie Droga do złota

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 2 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Tym razem event specjalne dla wielbicieli ostrego grania! Ciężkie brzmienia znów będą królować na Farmeramie!
    Gorguś wraz ze swoim zespołem Tractörhead powrócili z trasy koncertowej do studia nagraniowego, aby nowymi utworami dopieścić uszy swoich wiernych fanów! Pomóż im w drodze na szczyt i trzymaj złowrogiego Mefiego z dala od zespołu!

    [​IMG]

    Jednocześnie zapraszamy na event:
    Pełnia Księżyca

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 03.03.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 08.03.2022, godz. 14:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Ło matulu 330 godzin , czy to nie jest pomyłka ? chodzi mi o pnącze.
     
  3. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Raz na dwa tygodnie :wuerg::cry: dobre :D:D:D
     
  4. dorota444

    dorota444 Koneser forum

    Punkty nagród sezonowych - robię
     
  5. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    No ale pnącze dotyczy raczej pól pełni, a ta jest przeważnie raz w miesiącu, zresztą mamy już jedno pnącze na ponad 4 tys. godzin, wiec mnie już nic tu nie zdziwi.
     
  6. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    czy wzmacniacz żniw +2 podczas pełni księżyca działa na eventówkę ?
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2022
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    siania po kokardy,,,a tylko 5 dnio_O:(
     
  8. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    nie

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 marca 2022
  9. rysio

    rysio Ambasador forum

    czy nalezy rozumiec ze z jednego wsadu do mlyna 6x lukratywnych kontraktow / 4x nagrobne pnacze?
    czy sa to normalne nasiona ktore sluza do normalnej rozsady?
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pierwszą roślinę (10 szt.) dostajesz na start, a dwie kolejne produkujesz w młynie. Te wyprodukowane w młynie roślinki jak najbardziej można normalnie rozsiewać.
     
  11. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    event i pnącze to jakaś porażka jedyne co zachęca to punkty sezonowe i kaktus ale czy dla tych drobiazgów warto się zarzynać taką ilością eventówki
     
  12. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Event trwa 5 dni -prawie 24 tys. rośliny na zadania plus jeszcze do młyna na ukręcenie dwóch rodzajów roślin, pnącze raz na dwa tygodnie i nagrody które według mnie nic nie urywają-.- Nie robię.


     
  13. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Myślałam, że będę robić ale chyba jednak nie... raczej nie dam rady szczególnie, że nie mam jeszcze odkrytego całego Grzybowego Lasu (brakuje mi 3 pól) :eek:
    No nic, wykorzystam ten czas na odblokowanie całego lasku i może następnym razem się uda :)
     
  14. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Poczekam na pnącze działające raz na wiek, prawnuki się ucieszą gdy dostaną w spadku po prapradziadku :p
     
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Sezonu nie robię wiec eventu też nie. Siania jak na razie mam po kokardę.
     
  16. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    siejemy tylko na polach pełni i w lesie ksiezycowy? robie i tak tam mam juz wszystko - bede siała eventówke co mi szkodzi...
     
  17. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Ja raczej pasuję. Ale skorzystam żeby zrobić misję pełnioną. :music:
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Event robię.:)
    I po rozsianiu kościanej stokrotki na 2 łąkach, zamierzam ukręcić w młynie lukratywny kontrakt i dalej go rozsiewać, aby na noc siać dłuższą roślinę.
    Potrzeba 12.759 kośc. stokrotki, 6.006 lukr. kontrakt, 4.826 nagrobne pnącze + to co do młyna. Dosyć dużo.

    A nagrody? Pnącze ma stanowczo za długi czas ponownej aktywacji, a reszta mogłaby być lepsza, ale w nagrodach jest kaktus gromniczny i nocny dąb - jak ktoś nie ma, to pewnie go zachęci do robienia eventu. No i potencjalne kakapo.
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja robię, zawsze robię, ale tak jak czytam poradnik, to faktycznie szykuje się ostre granie.xD
    Do dyspozycji 5 dni czyli 120 godzin, a do wysiania co najmniej 14 769 13 094 kościanej strokrotki, 6638 6164 lukratywnego kontraktu i 4826 nagrobnego pnącza a do zebrania 1987 1189 mistycznych kostek.
    Wychodzi, że sianie bez specjalnych wspomagaczy to raczej się nie uda.:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 2 marca 2022
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie przyglądałam się jeszcze eventowi od strony praktycznej, ale wskazówka cenna, dziękuję:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.