Opinie Droga do miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    Widzę światełko, 65/75 więc o ile wypadajki mnie nie strollują to dobrnę do końca :) 8 florenów do tej pory
     
  2. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja 51/75 obecnie ale brnę do przodu hehe zobaczymy czy zdążę ;P hehe
     
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    jeszcze 31h długi finisz i dasz radę, trzymam kciuki :)
     
  4. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Zakończyłam rano , ale nadal sieję , bo nagrody , dostałam floreny parę razy ,ale może jakiś TS wpadnie :D
     
  5. MC16n

    MC16n Czeladnik forum

    Start 02.02.2022 o 22.22. Niedługo minie 6 doba mojej gry. Melduję, że od paru minut jestem już (?!) na 70 poziomie. Niestety w evencie tak dobrze mi nie poszło 35/75 - ale w następnym pójdzie lepiej. Wreszcie mam kilka długo rosnących roślinek
     
  6. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja jeszcze nie skończyłam : 72/75, ale już bliziutko :p zbiory tylko 3 razy w ciągu dnia, ostatnio praca zabiera mi znaczną część dnia, ale uda się dobrnąć do florenów : rano będą moje :inlove:
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak na tydzień gry to super. Twój poziom miałam po jakimś roku gry, ale to była wtedy nieco inna gra.
    A w temacie eventu, bo to przyszłam to chciałam powiedzieć, że tak marudziłam, że mi słabo idzie, ale właśnie ogarnęłam 75/75.
     
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Cel osiągnięty :) drugie pnącze zdobyte:)
    Sieję dalej, ale już się nie spinam.
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Piekny wynik. Ja do tego poziomu ciagnelam chyba ponad rok. Ale to było baaardzo dawno temu :)
    Z innej beczki: probuję dojść do tego jakie miałam wczesniej zagrody na jakim polu ;) i mimo notatek na bank coś przeoczyłam :D
     
  10. kamder

    kamder Hrabia forum

    No i skończyłem :)
    [​IMG]
    W przeciwieństwie do innych eventów z pojawiającymi się postaciami, nareszcie sypnęło trochę florenami z karmień - stało się tak z 5 razy. Skrzynek z bonusami nie było niestety, ale trochę zagadkowych wyleciało ;)
     
  11. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja 65/75 będzie ciężko bo badyla brakuje :p z wylotkami jest nadmiar :D xd też jest 2 pnącze także całkiem nieźle ;D Jednak posiałem sn i chociaż część przyspieszę ;) zobaczymy do 22 jeszcze czasu jest trzymajcie kciuki ;)
     
    agnieska, Aisha1969 oraz aleksandra lubią to.
  12. agnieska

    agnieska Ekspert forum

    U mnie jak zwykle - badyla za dużo, a wylotek brakuje :sleepy: 71/75 oby chociaż na drugie pnącze starczyło.
     
    HotFarmer3387 i QAtaner77 lubią to.
  13. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Damy radę stan obecny 72/75 ;) ale koło tyłek mi uratowało ;) bez niego nie uciągnąłbym tego eventu ale powiem wyczerpujący był jednak ostatnia prosta przede mną i finisz z 15 fl ;) zbiory 19 i 21.20 :D
     
    Honorat., Aisha1969 oraz gretag lubią to.
  14. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    FL zdobyte, ale ze świnek tylko 2 Fl się trafiły. Jeszcze sieję, jeszcze walczę. Ostatni zbiór przede mną- może tym razem coś ciekawego wyskoczy ? :p Z Ts-ów jeden Kufik się trafił i jedna Jakaranda.
     
  15. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Nie planowałam a skończyłam 75/75
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    z ostatnich 2 sadzonek na farmie wyrosła akacja srebrzysta i glediczja xxl ,ten event uważam za bardzo udany zwłaszcza sadzonki na baha i farmie :)
     
  17. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Spacerkiem rozpocząłem :) i przed chwilą spacerkiem zakończyłem :) nakarmiłem dokładnie 75 świnek :) w zamian otrzymałem 4 floreny, 1 ts-ową zagrodę i 11 ts-owych drzewek :) wszystko w pasku :) kiedyś tam wystawię lecz po ostatnich odkrytych ts-ach przeszła mi ciekawość :oops: no cóż takie mam szczęściexD
     
  18. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    [​IMG]

    Ja też zakończyłem przed chwilką :) Opłacało się być cierpliwym :D 2 event z rzędu niesamowite jak dla mnie :p
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Finito.
    Obdarowałem 214 Świnkamorków.
    Tak się rewanżowały:
    floreny - 2szt. x6 = 12 FL
    komory x18
    jodełka x21
    wowei x 6
    Co kryją TSy, dowiem się w niedzielę.
     
    tajger1212, KsiądzxD oraz bacowa70 lubią to.
  20. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Zaawansowany

    a ja dostałam nie wiem ile florków bo nie liczyłam - z dwóch TZ wyskoczyły kostery i sekretarze :) a TS akacja srebrzysta i glediczja XXL i metuselah :) a z TS baha sosna eliota i sygilaria
    wszystko to nowości na mojej farmie - upiii
     
    tajger1212 i janekkostuchna lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.