Opinie Droga do miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Właśnie tak zrobiłem koło północy będzie zbiór na dużych polach ;) sn snz i woda oraz obornik poleciał :) Biała niewinność również w slocie i cmj także będzie dobrze ;) tylko bałem się ze wszystko przepadło :p
     
  2. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    Nóż na gardle czuje coraz bardziej, czas się kończy coraz szybciej mam wrażenie a dopiero 51/75. Pnącze easy, ale florenków mogę nie zgarnąć :( Z dobrych newsów świnkamorek dał mi zagrodę i w koncu wypadła pierwsza zagroda specjalna więc skaczę do sufitu :) Od dziś goszczę na farmie pomarańczowe mrówki :)
     
  3. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    71/75. Sieję juz na luzie; bez SN i SNZ :) Dzisiaj powinnam skończyć :) Jeszcze tylko rozdam prezenty i mam kilka h wolnego :)
     
  4. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Będzie czas na uzupełnienie stodoły.
     
  5. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Stały bywalec

    sieje juz ponad potrzebne i chyba to bez sensu bo skonczyły sie sadzonki tylko jakies marne fanty leca
     
  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Dokladnie tak :) Blogi spokój na dwa dni :D
     
  7. mahartka

    mahartka Baron forum

    dobrnęłam za połowę :) dwoma florenami na razie mi rzuciło ;)
     
  8. hana82

    hana82 Hrabia forum

    melduje w końcu koniec. Zmenczył mnie ten event .
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Też skonczyłam :)
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    juz nie sieje,teraz wystawiłam na farmie TS,zostały do wystawienia na wyspie-w sumie 13 szt :)
     
  11. lux52

    lux52 Czeladnik forum

    u mnie słabo dopiero kończę pierwszy etap do 18 punktów a dwa dni zostały do ukończenia eventu super nawóz cały zużyłem żałuje że w poprzednim też calusieńki wykończyłem bo miałem go całkiem sporo. Sieje na małych polach bo wydawało mi się że więcej uzbieram ale chyba to był błąd bo zamiast na bierząco rozdawać świnkom wyprodukowane prezenty to postanowiłem siać żeby duzo tego nazbierać myślę że się nie wyrobie
     
  12. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    na 18 rozegranych gier zero sadzonek ale 2 x dało tajemnicze zagrody z jednej wyskoczyły pomarańczowe pawie z drugiej koszatki i dały mi amorki 2 floreny ,pierwsze od początku eventu:)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Moja droga do miłości długa była i kręta, ale się udało 50 godzin bez końcem.:)
    Było bez koła, ze spaniem i z dwoma dyniowymi.

    [​IMG]
    A w prezentach głównie skarpety, aż 45, do tego 17 TSów drzewkowych i 0 zagrodowych.:sleepy:
    Jeszcze trochę pokarmię Świnkamorka, ciekawe co wyskoczy.;)
     
  14. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Hejka, a ja karmię świnki do oporu: floreny, SP, sadzonki, imprezowe wejściówki czy skrzynki z bonusami (wypadło mi z nich sporo fajnych fantów:bonusów do upraw roślin np.) to jest to co tygryski lubią najbardziej :p.
    Zabawa trwa :music:
     
  15. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Mój plan to dotrzeć do pnącza nr 2 :)
     
  16. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    65/75 zrobionych. Ze świnkowych wypadajek trochę zagadkowych drzewek, a tak po za tym nic specjalnego. Bo po co mi kolejne ZB jak mam ich już ponad 5 tys? O florenach chyba tym razem mogę zapomnieć.
     
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Z drzewek wypadły mi jak na razie dwa kufliki i bugenwilla. Z zagród nic czego bym chciała ;)
     
  18. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Powodzenia :)
     
  19. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    bateria kul armatnich ,2 nowe kufliki wyrosły i dwie sadzonki dojrzewają ,znowu zaczeły amorki sadzonkami sypać :inlove::D
     
  20. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ukończyłam i ja, chociaż całą niedzielę miałam wyłączoną od farmy
    z sadzonek nic ciekawego nie wyrosło,
    a z jednej zagrody Kawie pom.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.