Opinie Droga do miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do tej drogi miłości to truchcikiem chodzę dopiero za mną 18 zadań o_Oa gdzie tam 75 kto sie ze mną zamieni na koło dostanie w prezencie muchołapke:D
     
  2. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    U mnie całkiem nieźle. Pierwsze pnącze odpalone. Wypadajki skąpo lecą jak zwykle, ale jak sądzę w niedzielę będzie koniec.
     
  3. incasent

    incasent Ambasador forum

    A ja przed każdym eventem inwentaryzację robię i patrzę na ile sobie mogę pozwolić...;], żeby wystarczyło na opryskanie drzewek jajecznych :D. Bardzo Ci dziękuję, Ty wiesz za co, sówkę napiszę, ale po tym co zobaczyłem w pasku, to mi słów brakło...
    Muszę troszkę ochłonąć :)

    Jeśli czyta to ktoś z moich sąsiadów, nie wysyłajcie mi wierszy, wyślijcie komuś innemu. Lecą w nadmiarze :)
     
  4. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Chcesz coś powiedzieć ja po 10 prezentach jestem także też cieniutko :D xd ale jednak koło było łaskawe dla mnie dziś ;)
     
  5. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    wczoraj fajnie wypadajki leciały, a dzisiaj mam wrażenie, że nastąpiło istotne pogorszenie. z małych pół roślinki eventowej tylko 36 szt. słabo.
     
  6. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Mi również z eventówki ok 40 wierszy niezbyt :p
     
  7. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    no to przykręcili śrubę. Dobrze wiedzieć, że nie tylko mnie.
     
  8. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    A ja mam małe pytanie. Ostatnio na wypadajki sieje hortensję,ale zauważyłam,ze pomarańczowa dalia rosnie krócej ale ma więcej PD. Na czym bazujecie? Co może dać wiecej wypadajek ?
    Co do wypadajek to wczoraj sypało aż miło. Dzisiaj z niemal całego pola eventówki wypadło mi 13 sztuk :mad:
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no powiem :Dpierwsze pnącze jest ;) nadal bez koła :p
     
  10. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Faktycznie w tym tempie nie da się ukończyć. Miałem tak samo w poprzednich dwu eventach.
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie koło już od dawna strajkuję przeważnie wylatuje mleczarni w żółci albo jakieś drzewka na 40 kręceń najlepsze co dostałam to kupon na 48h więc człapie na piechotę te małe świniaki jakieś też kapryśne na 45 gierek najwięcej dostałam sp i sn trafiła się jedna skrzynka bonusów i 8 sadzonek na farmę z których nawet nieźle sypneło 2 x methuzelah 1 drzewko życzeń xxl 1 yggrasil i 2 dąb z allouville ,dwie zagadkowe otworzę za 15 min jedna to wołga a druga wowei ,
    jutro doczłapię się do 2go pnącza złapię oddech i idę dalej :D

    z wowei pomarańczowe kostery z wołgi nic szczególnego z 2 sadzonek następny yggrassil i methuzelah
     
  12. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Wypadajki lecą z dwóch pól z głównej farmy i z dzikiej, na farmie eventówka, na drugiej najlepiej posiać coś co masz uszlachetnione, w dzień może być coś krótszego, żeby na 2 lub 3 razy zebrać, ja wysiewam aster alpejski z uszlachetnieniami rośnie mi ok. 9 godz., nie wiem co u Ciebie jest uszlachetnione, więc bliżej nie podpowiem. Więcej wypadajek jest z dłużej rosnących roślin. We wcześniejszych eventach polecano na dzień wysianie z przyspieszaczami wachlarzowego kręgu, możesz spróbować.
    Póki co 18 prezentów na ten moment oddane, żółwim tempem człapię dalej;)
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    HotFarmer3387 - Twój post, który nic do tematu wątku nie wnosił usunęłam.

    Od dłuższego czasu jest to w wątkach eventowych powtarzane - im dłuższy podstawowy czas wzrostu/dojrzewania tym większa szansa na wypadajki.

    Ja nadal czekam na przebudzenie, żeby poważniej zabrać się do tego eventu. Na chwilę obecną 17/75. :p
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2022
  14. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ma i ja :)

    Udało się prawie na styk. Była tylko doba od 19:00 na ukończenie, ponieważ przedłużenie o kolejny dzień, byłoby dużą stratą PD.
    Koło wyjątkowo nie odwdzięczyło się za cierpliwość i opanowanie, konieczne przy tak szybko znikających wejściówkach ... ale bez łachy, jakoś się udało. Może następnym razem się poprawi.
    Powodzenia ;)

    [​IMG]
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    O kręgu wachlarzowym to nie wiem, ale o kanciastym pisał Cardamon <tutaj> z pewnością jest to dosyć daleka droga aby zbierać, go 4 razy, ale warto gdy nie ma się za dużo SN, a wypadajki słabo lecą. Trzeba zdobyć wszystkie uszlachetnienia i wpakować je do slotów w szklarni. Pomysł naprawdę super aby zaoszczędzić SN, ale nie ma nic za darmo.:)

    Dziękuję :)
    chyba życzenie się spełniło, bo na wyspie wyrosło mi kilka całkiem fajnych drzewek - pielgrzany xxl, sosny Elliotta xxl no i drzewo kul armatnich. :)
    Natomiast z ZZ "Wowei" kolejna bo już 261 pomarańczowa zagroda dla bobrów.-.- Nawet tego nie komentuję.:p
     
  16. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Trafiłaś w samo sedno, gdzieś mi dzwoniło w pobliżu kręgów, ale nie byłam do końca pewna;), po prostu z nich nie korzystam, ale warte uwagi.
    Dzięki za podjęcie tematu:)

    Póki co od prosiaczka dostałam do tej pory łącznie 11 zagadkowych drzewek na Bahamę, 7 dojrzewa;)
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie sprawdza się krąg kanciasty 90 wypadalców zbieram 2 x dziennie(woda i qpa 9h09 ) co daje 180 wierszy :)
     
  18. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Gratki drzewa kul armatnich ja też czekam co z zz wowei wyskoczy chciałbym jeżozwierza ale co będzie przyjmę ;))

    Otworzyłem i trafiłem basen dla koster pomarańczowy także fajnie ;)
    Zaraz będzie zbiór zobaczymy co świnki mi dadzą :D
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2022
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tyle:
    [​IMG]
    Dzięki odpalonym rano trzem dyniowym (3 zbiory z +6).
    Bez tego miałbym dopiero 20 karmień.
    A, jeszcze zielone dały +1/6h, także dwa zbiory miały ten dodatkowy bonus.
    Karmiłem w II turach.
    Liczyłem tylko floreny.
    Znaczy, chciałem liczyć.
    W I turze - 1 x 2 FL, w II turze - 0.
    Ale i tak mam zamiar na noc dać na super polach i rano zakręcić kołem.
    Bez wariacji, zakładam poświęcenie 64 impów.
    [​IMG]
    Ale tylko Licho wie, co mi będzie szeptać do ucha podczas kręcenia.
     
  20. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie 10/75
    Zero szansy na ukończenie :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.