Opinie Droga do miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    podpowiedzcie gdzie tanio znaleźć itemy 1x2 na pnącze? bo u mnie z tym skromnie/
     
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nie tylko Ty, ja cały czas sieję i zbieram eventówkę, -.-niestety nie mam Johna ani dyniowego, koło też niełaskawe :cry::p
     
  3. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Mi akurat wpadło na kole bonus także na pewno to ułatwi zbiór i evencik ;) powodzonka wszystkim :)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ornak_1 = MC16n ?
     
  5. MC16n

    MC16n Czeladnik forum

    Gram od dawna jako Ornak. Podjąłem się zadania - zdobyć 100 poziom do końca tego roku. Żeby zacząć od zera musiałem założyć nowe konto
     
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Wątek cichutki jakby gracze noc odsypiali. Czyżby, aż tyle bonusów Wam wpadło? :)
    Z 10 sadzonek dostałam - 2 x Dąb z Allouville, 3 x Yggdrasil (trudne słowa:D), 4 xl i 1 x Glediczja xxl.
    Na wyspie jeszcze dojrzewają.
    Sadzonek dużo dostałam, ale ZZ "Wowei" tylko jedną, ale jeszcze nie wystawiona.
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD Nawet nie zaglądałam do koła, moje okropnie kapryśne jest, rzadko daje coś konkretnego.:oops:
    Teraz niech zatęskni za mną to może na królową sypnie bonusami.:pxD
    Sieję powoli, ewentówka na głównej, szarłat na dzikiej, a ja w balonie.;)xD
     
  8. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Życzę Tobie najfajniejszego drzewka ;)
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dopiero 11 prezentów wręczyłam, ale wyniki całkiem niezłe - 2 skrzynie bonusów i 4 albo 5 drzewnych zagadek. Mam alergię na koło, więc pójdzie powoli, ale trochę nadliczbowych podarków z pewnością uda się ukręcić :)
     
  10. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    mam pytanko jak mam odpalony chm to mogę odpalić 100% ze stodoły
     
  11. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja pełznę w iście ślimaczym tempie, na 30 kręceń imprezowym kołem tylko
    raz widziałam +100% ale oczywiście mnie ominęło, a tak to bonusy dla drzew,
    warsztatów i zagród się pojawiały-też nie trafiłam.
    No to będę do samego końca eventu siała tego terror-badyla a i jeszcze niedziela
    wypadnie /wyjazd/ więc nie wiem jak to będzie.
     
  12. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ja 4 hehe i miałem 2 fl 4 super nawozu 4 super nawozu Zosi także nie jest źle ;) dobrze że koło 100% mi dało więcej będzie eventówki ;)
     
  13. incasent

    incasent Ambasador forum

    ja wczoraj na kole puściłem 52 fioletowe i nic..., no może nie koniecznie nic, bo +1 od zagród wpadło, +1 od drzew wpadło i jakieś tam zagrody i inne pierdoły. Ale robiłem jakąś misję dla SN i przy okazji 2 fioletowe wpadły. Poszedłem zakręcić i trafiłem to upragnione 100% do stodoły :) Event pewnie i tak bym skończył bez tego, ale chciałbym te amorki porządnie dokarmić ;]
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bonusy do stodoły S i L zajmują diamentowy slot, czyli ten sam co CMJ. Nie można ich więc wykorzystywać równocześnie z chutneyem. Możesz natomiast zastosować bonus do stodoły - uprawy. Zajmuje złoty slot:)
     
  15. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    wielkie dzięki
     
  16. PiraniaSW

    PiraniaSW Młodszy ekspert

    U mnie 9 wręczonych póki co, wpadło drzewko którego nie miałam Tęczowy eukaliptus i to w formie XXL wiec już evencik na plus :) 4 florenki do przodu też, ziarnko do ziarnka i na menażerie kiedyś będzie xD
     
  17. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Witaj Sąsiadko:), zatem człapiemy na piechotkę obie;), u mnie koło zardzewiałe od dłuższego czasu, oliwienie nie pomogło:p
    na ten moment oddałam 15 prezentów, za jakieś 30 minut zbiór, sporo czasu jest damy radę:).

    To się nazywa mieć farta, korzystaj póki koło łaskawe;)
     
  18. halina54

    halina54 Hrabia forum

    .....moje kolo juz mchem poroslo bo nie chce nic dac z bonusow ,uszczesliwia mnie tylko zolcieniami albo gwiazdkami....szkoda na niego imprezowek niech sie dalej kisza w pasku bo nie mam zdrowia i nerwow ...trzeba na piechotke robic evencik,powoli to idzie ale damy rade 37 juz zrobione
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pomalutku do przodu - 47/75
    Całkiem niezłe nagrody za karmienie.
    Z tajemniczości dostałam 2 x jakarandę, akację srebrzystą, jakieś xxl
    A nawet jeżozwierza.
    Trafiło się też parę razy po 2 FL.
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Karmię dalej te małe świnki :) do tej pory wpadło 12 fl, 23 sadzonki drzewek na wyspę i 18 na farmę :) Super paszy, nawozów nie liczę, bo tego to nigdy nie wiem ile miałam :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.