drewnianymłot

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika drewnianymlot, 11 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Irminko - całkiem fajna babeczka z tej HildyxD Mogę ją zabrać na randkę;)xD ??? Trochę bym dzięki niej nareszcie przytył:pxD
     
    xBabciaEwa i waderówek lubią to.
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Tak sądzę. Jestem pewna, że Hilda umiałaby Cię dokarmić. :D
    Niestety to kobieta i jak każda, zwiewna, ulotna, spragniona uniesień. Dziś jest tu, a gdzie jutro? Nie wiadomo. Zostawia tylko po sobie
    wieczną tęsknotę i duchowe cierpienie:p
    Poszukaj lepiej jakiejś rześkiej, żwawej dziołchy, co by przy piecku siedziała i warkoczyk pletła.;)xD
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz Zła_Kobieta lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Byłoby za nudnoxD Polska - Słowenia 13:13:music:
     
    waderówek i xBabciaEwa lubią to.
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ale za to by smacznie uwarzyła, a kłopotów nie nawarzyła;)xD
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Życie bez kłopotów byłoby bezwartościowe;)xD
     
    waderówek, becia1989 oraz xBabciaEwa lubią to.
  6. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Ktoś tu się w swatkę bawi, nie podejrzewałbym :).
     
    waderówek i becia1989 lubią to.
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie ma kandydatki, nie ma swatki:D
    Za chwile dobry będzie wieczór:)
    Wpadłam sprawdzić co by tu można było nabroić;):D Łącze mam, marchewkę mam. Hm, jednak czegoś mi brakuje:oops:
    Trochę kwiatów Panoramce z ogrodu zwinęłam i tu przytaszczyłam. Ożywić trzeba tę biel z brązem;)

    [​IMG] Może się nie pogniewa;)
     
  8. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    A rób co chcesz byle ściany były całe ;).
     
    becia1989 i waderówek lubią to.
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    Nie zabrzmiało to zachęcającoxD:cry:xD
    Ale dziękuję. Tylko najpierw rakiem wyjdę:pxD
     
    becia1989 i xBabciaEwa lubią to.
  10. matiz321

    matiz321 Hrabia forum

    Już u Piotrka w wątku widziałem jeden ich odcinek xD

    Jestem zszokowany, ale udało się zebrać komplet, ba, nawet więcej niż komplet xD I też mam nadzieję, że emocje towarzyszące rywalizacje będą pozytywne, nie będzie konfliktów z moderacją i te pe xDxD

    A wszystkich czytających zapraszam do obserwowania xD Link pod sygną xDxDxD <kryptoreklama xDxD>
     
    becia1989, waderówek oraz xBabciaEwa lubią to.
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A to już w dużym stopniu od Ciebie zależy.:)
    Szkoda, że tak późno planujesz rozpoczęcie, już bym chętnie gladiatorów zobaczyła;) i smak igrzysk poczułaxD
    A tymczasem musi wystarczyć mi Rio:)
     
    becia1989 i xBabciaEwa lubią to.
  12. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Witam :).
    Co sądzicie o tej nowej modzie "Polowania na pokemony"? :)
     
    waderówek, becia1989 oraz xBabciaEwa lubią to.
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Osobiście uważam , że to głupie jest , ale jak ktoś lubi i jest rozsądny to niech łapie .
    Sama chodziłam z wnusią i polowałyśmy na te stwory , tz . wnusia łapała , a ja jej pilnowałam . :)
     
    waderówek i becia1989 lubią to.
  14. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Ja rozumiem młodsze pokolenie że bawi się w to, ale dziś widziałem całą rzeszę ludzi w dojrzalszym wieku którzy z nosami w tabletach i komórkach nowszej generacji łazili po mieście i wybuchali albo radością albo zawiedzeniem że się udało lub nie udało złapać jednego z tych stworków :D.
     
    waderówek, becia1989 oraz xBabciaEwa lubią to.
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Może z nudów to robią , ja nie wiem . Jakoś głupio by mi było latać z telefonem i łapać stworki . Ale wszystko jest dla ludzi .
     
    waderówek i becia1989 lubią to.
  16. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Zgadza się, wszystko jest dla ludzi :). Ale ja jednak pozostanę wierny takim postaciom z bajek jak Reksio, Rumcajs, Filemon, Baltazar Gąbka :). To były hity :).
     
    becia1989 i waderówek lubią to.
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Jołki połki:D
    Ja potrafię bawić sie wszystkim:D Krócej lub dłużej. Ciekawiej lub mnie ciekawiej. Z dużym ładunkiem śmiechu lub tylko półuśmieszkiem. Ale jak nie spróbuję, to się nie dowiem czy to dla mnie:)
    I co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem, że to przychodzi z czasem:D, choć nie w każdym przypadku:p
    A Farmerama to oczywiście jest zajęcie dla poważnych ludzi, tak?

    Ci ludzie, swoje dzieciństwo spędzili z Pokemonami. Nic dziwnego, że względy sentymentalne zadziałały.
    A i rozszerzona rzeczywistość, to bajer. Trza się nacieszyć:D
     
    TrissMerigold. i becia1989 lubią to.
  18. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Tak uważam że Farmerama ma to do siebie że mało tu gra ludzi poniżej pewnego wieku. Młodsi wolą jak to określają rąbanki, coś dynamicznego, a takie sianie, zbieranie szybko się im nudzi. Bo co jest fajnego w zbieraniu pszenicy przez pierwsze 10 poziomów... Więc grają tu przeważnie ludzie którzy nie są niecierpliwi, a to dla mnie swoiste pojęcie powagi. Ja gram by się odprężyć i farmerama doskonale spełnia tą rolę. Nie muszę budować armii by uderzyć na obce miasto, nie muszę siedzieć godzinami by moja ilość poziomów zależała od ustrzelonych wrogów. Tu jest sielskie i spokojne życie :). A i na forum mogę dobrać sobie odpowiednie towarzystwo do rozmowy, co też uczyniłem :).
     
    becia1989 i waderówek lubią to.
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    o i tu się zgadzam z Tobą . Farma nie jest dla małych dzieci , troszkę trzeba myśleć i kombinować , a to jest już dla nich za trudne .
    dla mnie to odskocznia od życia w realu , forma zabawy i relaksu . Jeśli dołożyć do tego forum i ludzi to jest super .
     
    becia1989 i waderówek lubią to.
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D:D:D:D
    sielanka Ci sie marzy;)

    :D
     
    becia1989 lubi to.