drewnianymłot

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika drewnianymlot, 11 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    nie spiesz się jeszcze, pogadamy z Mieczysławem
     
    becia1989 i xBabciaEwa lubią to.
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zważywszy, że post "pożegnalny" ukazał się wczoraj to trudno zarzucać nam pośpiech ;) Dopytuję jedynie.
     
  3. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    rozumiem, urabiamy go jeszcze :p
     
    becia1989 i xBabciaEwa lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A co tu się dzieje ?
    Mieciu ja się pytam jak możesz nas tak zostawić , serca nie masz , czy co ? :cry::cry::cry:
     
    becia1989 i b7ozena lubią to.
  5. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Mieciu, obiecałam Ci jabłonki XXL, a Ty co :eek: chciałam Ci wysłać sówkę, a pokazuje mi komunikat, że nie ma takiego gracza :sleepy: jak mam Ci je przesłać:( chcesz żebym "złamała słowo" :cry::cry::cry:
     
    becia1989 lubi to.
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Czerwona ma Słownik Języka Polskiego przed nosem przez 24h na dobę;)

    Ale może gospodarzowi tego wątku przyda sie definicja słowa "obsceniczny".
    obsceniczny «nieprzyzwoity, sprośny, rażący»

    Co to jest obsceniczny
    ? Poniżej znajdują się kilka najpopularniejszych definicji objaśniających co to jest obsceniczny. „Obsceniczny” to m.in.:
    » Zbereźny.
    » Uliczny.
    » Niestosowny.
    » Nieczysty.
    » Upadły.
    » Zmysłowy.
    » Bachiczny.
    » Łajdacki.
    » Niekulturalny.
    » Swobodny żart.:D
     
    becia1989 i b7ozena lubią to.
  7. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Może "ł" wpisałaś. To mój sąsiad więc jest na pewno :) drewnianymlot :)
     
  8. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    a wiesz, że to możliwe :music:
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Spróbuj jeszcze raz .
    Dzień dobry !
    Gospodarz się nie pokazuje ! Uparty albo konsekwentny . Młotku drewniany jesteś , czy już cię nie ma ?
     
    becia1989 i b7ozena lubią to.
  10. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Do zamykania to pani BA_Czerwona jest szybka, do przeprosin już nie bardzo... chyba że może każdy wzorować się by o użytkowniku forum używać formy "o czym myślę, o BA_Czerwonej"
    Uderzenie w pokorę jest ciężkie tylko dla niektórych osób ale nie ja jestem od tego żeby uczyć BA kultury. Przeprosin już nie potrzebuje, był na nie długi czas.
     
    becia1989, b7ozena oraz xBabciaEwa lubią to.
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie wiem o co poszło , nie wnikam .
    Ale jeszcze My tu jesteśmy , a jak tak bardzo Ci zależy , to ja Cię bardzo serdecznie przeproszę ( tylko nie wiem za co ? ):)
     
    becia1989 i b7ozena lubią to.
  12. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Cześć Mieciu, niesamowicie się cieszę, że Cię widzę :inlove: teraz zmykam do obowiązków (i przyjemności), ale obiecuję co jakiś czas tu zaglądać, więc się już nie chowaj ;)
     
    becia1989 i xBabciaEwa lubią to.
  13. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    A niby za co ty masz mnie Ewciu przepraszać? o_O
    A chodzi o to
     
    becia1989 lubi to.
  14. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie będę analizować za co mają być przeprosiny, ale nie sądze, że jesteśmy na forum dla ekipy. Mamy być dla siebie i własnej przyjemności, dla miłych ludzi, którzy mimo wszystko tu zaglądają. :)
     
    becia1989 i xBabciaEwa lubią to.
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja komentować tego nie będę , bo nie .
    Jak napisała Kasia jesteśmy tu po to , żeby ze sobą pogadać , pośmiać się , pocieszyć jeśli tego ktoś potrzebuje .:)
     
    becia1989 lubi to.
  16. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    I tym sposobem poczułem się totalnie aspołeczny:oops:;). Ale mniejsza z większą. Przyzwolenie na pewne zachowania powoduje kolejne i kolejne niestosowne zachowanie. Wyraziłem swoje zdanie. I z jednym się zgodzę dziewczyny :). Forum jest dla nas nie dla ekipy, ale niestety o tym zapomina coraz częściej.
     
    becia1989, -katie1234- oraz xBabciaEwa lubią to.
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No właśnie , dlatego piszę tu , wiem czasami głupoty , ale przynajmniej mam spokój .
    Tobie radzę to samo , a jak nie możesz wytrzymać to wody się napij i gitara . :)
     
    becia1989 i -katie1234- lubią to.
  18. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Ewciu milczenie to też przyzwolenie :). A ja nie należę do tych milczących wobec nagannego zachowania. Warto o tym porozmawiać, wskazać co jest nie tak. Rozumiałbym gdybym w złości coś pisał ale piszę całkiem spokojnie. Domagając się jedynie szacunku którego ktoś wymaga ale nie daje od siebie.
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja to wszystko wiem i rozumiem , ale , no właśnie to ale zostaje . Nie dyskutowałam nigdy z Ekipą , staram się być grzeczna i
    miła , a co myślę o tym wszystkim zachowam dla siebie . :)
     
    becia1989 lubi to.
  20. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Ewcia normalnie szał wczoraj był :). Obejrzałem aż trzy horrory na dwóch telewizorach :D. Nie mogłem sobie odpuścić i prawie oczopląsu dostałem ;). Dziś powtarzają tylko jeden to już na spokojnie sobie obejrzę :). Ale wcześniej zahaczę o nową edycję "Mam talent" podziwiam tych ludzi i ich talenty :).
     
    becia1989 i xBabciaEwa lubią to.