drewnianymłot

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika drewnianymlot, 11 sierpnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Imię: Mieciu. (Dla nie lubiących zdrobnień Mieczysław).
    Nick z gry: każdy widzi ;).
    Wiek: wystarczający (pełnoletni od dawna).
    Motyw pisania na forum: zatęskniłem za pisaniem, ale dalej główną rozrywką jest sianie, zbieranie plonów, drzewek i różnych różowych zagród.

    To na razie tyle i chyba aż tyle. Dodam że farmerem jestem nie od dziś. Nałóg grania w tą przezabawną i sprawiającą wiele radości grę trwa już kilka lat.

    Pozdrawiam czytających, odwiedzających i skorych do napisania kilku słów w tym jakże drewnianym wątku.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2016
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    witaj w forumowej społeczności :)

    zmieniłam tytuł wątku - musi być identyczny z nickiem - i dodaję wątek do spisu treści;
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz -katie1234- lubią to.
  3. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Czuje się takim powitaniem zobowiązany do funkcjonowania na forum.
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz -katie1234- lubią to.
  4. igraszka

    igraszka Koneser forum

    "Drewniany mlocie" bez wsparcia znajomych farmerów trudno będzie ci utrzymać wątek. A skoro pisać masz ochotę, odezwij się czasem np.w wątku ewentowym,poznają cię wówczas i pewnie polubią.:)
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz -katie1234- lubią to.
  5. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Igraszko dziękuje za poradę :), ale co można tu nazwać pisaniem skoro aktywność jest przeciętnao_O.
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Tematy do rozmów same się nie znajdują, trzeba coś zaproponować. I tu duża rola gospodarza:)
    Ale coś na początek:) Masz imię, które ma swoje specyficzne znaczenie na forum, a to znaczenie odnosi się oczywiście do gry.
    Czy wiesz jakie to znaczenie? Co mamy na myśli kiedy, dosyć często, na forum piszemy o Mieciu?
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Jak to o czym? O drewnianymmlocie :p
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  8. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Trochę poszperałem i swoimi odkryciami nie bardzo jestem zbudowany ;). Ale cóż, ktoś złem musi być ;). Możesz też się pofatygować i wyjaśnić mi obszerniej zagadkę co myślicie kiedy piszecie o Mieciu, chętnie zagłębie się bardziej w to zagadnienie :). Bo jak każdy mogę się mylić w swoich wnioskach :).

    Wypowiedź BA_Czerwonej pominę milczeniem bo jest niewłaściwa :cry:.
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD
    Oj Czerwona! Któż odważyłby się na taki komentarz?;)
    Czerwona to sympatyczna modka:). Ale tym razem rzeczywiście walnęła;):pxD

    A ty Drewniany Młocie;);););), przekonałeś mnie i będę tu bywać. Ale......sama tematów do rozmowy wymyślać nie będę:), bo to monolog może wyjść, a nie dialog;)
    A co do Miecia, sprawa jest prosta i krótka. :D Miecio, Mieć Miecia, dopuścić Miecia, Miecio sie odezwał, to po prostu nie do opanowania chęć posiadania:D Mieć kolejny item, pnącze, zagrodę, drzewo itd. Ale nigdy mieć umiar;)xD
    I nie ma w tym nic złego, bo wszystko to zabawa:)
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.
  10. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Bo lepiej mieć niż nie mieć :D. W ostatnim GT dokonałem tylko pięciu wymian, z tego względu że nie było "uczciwych ofert" za dużo, za to dużo było ofert w stylu "dam jabłoń za różową zagrodę" :oops:. Więc to Mieciu nie miał, ale inni chcieli mieć ;). Co do monologu to aktywnie sprowadzę go do dialogu ;).
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Super. Bardzo liczę na dialog.:)
    Jak długo grasz? Pytam dlatego, że zaciekawiło mnie twoje doświadczenie z ostatniego GT.
    W czasie tego eventu już do wątku dynamicznego nie wchodzę. I nie wiem co sie działo. Ale czytałam opinie i coś tam złego sie porobiło.
    Wcześniej, kiedy jeszcze tam zaglądałam, tego nie było.
    I chyba stało sie tak, że wieloletni gracze i forumowicze poprzenosili sie do takich wątków jak twój. I tam dokonują sie wymiany, tam robi sie prezenty, składa się oferty, pyta się o coś dla siebie lub dla kogoś. Bo tam jest bezpiecznie, dlatego, że się znamy i na co dzień do siebie piszemy.:)
    Moje miejsce na forum i mój "domek" jest u pietruchina 48. To ten z największa ilością postówxD
    A to znaczy, że gaduły jesteśmy. Jeżeli masz ochotę to wpadnij. Powitamy cie serdecznie. Gwarantuję:)
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.
  12. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Stażu w grze mam już z 5 lat. Gram sobie powoli, nigdzie się nie śpiesząc. Coś tam nawet udało mi się już uciułać na farmie ;).

    Skoro gwarantujesz to się skuszę :).
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Oj! To jak młódka jestem przy TobiexD 2,5 roku mam na liczniku, a poziom 94. I to nie jest moje ostatnie słowo. xD
    Idę na przódxD
    A propos ciułania, to ciułam i ciułam i ciułam... I wiesz? Końca nie widać;)xD
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.
  14. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    No to pocieszę cię bo błyskawicznie Ci idzie :). Ja mam dopiero 90 poziom. Ponoć od setnego już leci z górki, a co do moich unikatów na farmie to mogę się pochwalić drzewkiem florenowym :D.

    No i odkryłem w sobie kaprys by mieć tyle jabłoni xxl by na wszystkie trzy działki starczyło :). Na razie mam ich 40+ :).
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mieciu - jeździj ostrożnie na tej autostradzie, żebyś sobie przypadkiem karoserii nie pobrudziłxD
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Łau:inlove: Taki skarb:inlove: A ja muszę na kino liczyć, a jak ono działa, to każdy wie.

    A to jest nasz forumowy Krasnolud, a raczej krasnoludek.
    Fajny gostek, ale uważaj;) dasz mu palca, to złapie całą rękę i nie wypuści;):pxD
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wcale nie:D Ale fakt - jeszcze krasnoludek;) A dlaczego 10 znajdziesz w wątku Cysorza blazersa - ale uważaj, tam gryząxD Ale i służą dobrą radą;)
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  18. drewnianymlot

    drewnianymlot Ekspert forum

    Rowerem jeżdżę ;).
    Niektórzy z tego co wiem to po kilka sztuk mają :eek::oops:.
    Czyli na Krasnoludka najlepiej stosować chwyt wskazującym palcem nu nu nu :p.
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak się wścieknę (a nieraz się wściekam bez powodu), to takxD
     
    xBabciaEwa, becia1989 oraz waderówek lubią to.
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Tego nie wiem.
    Ale wiem, że z krasnoludkiem moźna sie bawić i warto sie bawić, ale nie wolno, nie wolno, po trzykroć nie wolno wchodzić w dyskusje.
    Bo skończy sie to interwencja sił wyższychxD

    O! własniexD A potrafi szybko sie wściec:(
    Tu informuję, że chyba jestem jedyna na forum, która z krasnoludkiem żyje ;) w przyjaźni:)
     
    xBabciaEwa i becia1989 lubią to.